„Opium“ savaitgalis – „+++“ palydėtuvės ir viešnios iš Latvijos sutiktuvės

Pirmojo gimtadienio dar šį mėnesį sulauksiantis sostinės Senamiesčio klubas „Opium“ visų pirma bandys išgyventi ateinantį savaitgalį.

Ketvirtasis „Minimal.lt“ ir „Partyzanų“ komandų šokis su kardais smogs per pakinklius gruodžio 3-ąją, penktadienį, o gruodžio 4-osios programoje numatomas savęs pažinimas su viešnia iš Latvijos Ksenia Kamikaza vakarėlyje „Eargasm“.

Gero – po truputį. Auksinė taisyklė, šiandien taip dažnai pamirštama, neleis pabosti vos rugsėjį pradėtam ciklui. „+++“ penktadienį prie šokių aikštelės grindų visus pliusuos paskutinį kartą iki ateinančio rudens. Vadinasi, atsakančiai ir iki galo. Vakaro programoje – ciklo raktine kompozicija tapusi dermė tarp senų ir jaunų, laiko patikrintų ir ne mažiau smagių naujų.

Virš „Opium“ esančiame įvadiniame klubo aukšte visą naktį drum‘n‘bass, dubstep ir visus kitus ritmus laužys du daug rytų kartu praleidę jaunuoliai – Intakz ir Simao. Jiems talkins į „+++“ internetinį naujokų paieškos šauksmą atsiliepęs ir nagingiausiu ciklo organizatorių išrinktas Tarantino Nerijus. Naujoku jį vadinti sunku, nes muzika Nerijus užsiima jau beveik trisdešimt metų, yra išleidęs albumą ir apkeliavęs visą Lietuvą, plokšteles kaupė Londone, myli techno ir daugelį kitų stilių – žodžiu, turi sukaupęs gausų bagažą.

Apačioje tuo tarpu vyks ne ką ramesni dalykai. Pusiau gyvą pasirodymą čia trenks melodingo ritmo kūrėjas Infektion, savo kūrybą išleidęs internetinėje „Partyzanų“ leidykloje. „+++“ šeimininkai tuo tarpu ruošia net keturis DJ setus – du nuo vyriausių partizanų Manto T. ir Gvido, vienas nuo šiuo metu vienintelio Lietuvoje gyvenančio „min_for“ nario el_T, ir dar vienas abiejų komandų numylėtinio Calli. Primename, kad kitas seansas – tik po devynių mėnesių, tad praleisti pliusų nakties nevertėtų.

Kiek pailsėjus šeštadienį visi reiverių keliai ir vėl suks į „Opium“. Renginyje „Eargasm“ išstos net dvi pultų valdovės – o tai vis dar retenybė Vilniaus klubų scenoje. Pirmuoju pultu grieš iš Rygos atvykstanti radijo laidos „Intelligent Beats“ vedėja, techno ir house sintezei simpatizuojanti Ksenia Kamikaza. Drauge pasirodys ir Lietuvoje reziduojanti rusaitė Hanna, o gerbėjus nuo grotuvų savo setais baidys D‘Jonee bei Ruben. Pirmajame vakarėlio aukšte – Antonio Antonelli solo setas visą naktį.

Tiek penktadienį, tiek šeštadienį einant į „Opium“ po vidurnakčio kišenėje reikia turėti bent 10 Lt. Ankstyvieji už įėjimą nemoka nieko.

Laikas.lt

Minimal.lt, Opium, Partyzanai

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai