„Žmogus-magnetofonas“ laukia susitikimo su gerbėjais Lietuvoje

Šį penktadienį Ūkio banko teatro arenoje pasirodysiantis beatbox ir dubstep sunkiasvoris, atlikėjas Dub Fx teigė, kad džiaugiasi kiekviena galimybe pasirodyti Baltijos šalyse, o ypatingai – Lietuvoje.

„Nekantraudamas laukiu artėjančio koncerto, kurio metu galėsiu išvysti savo gerbėjus, jų šypsenas ir jausti geras jų emocijas“, – neslėpė muzikantas.

„Negaliu tiksliai prisiminti, ką grojau savo pasirodyme pavasarį, kadangi kiekvienas mano koncertas vis kitoks, tačiau tai buvo tik pradinės mano kūrybos stadijos“, – atviravo Dub Fx. – „Šį kartą esu pasiruošęs daug geresnių garsų ir idėjų savo pasirodymui. Tikiuosi mano gerbėjai į koncertą ateis su gera nuotaika ir pasiruošę gerai pasilinksminti!“, – juokėsi vaikinas.

Lietuvoje jau lankęsis atlikėjas sakė negalintis išskirti jam labiausiai patikusios vietos, kadangi niekada neturėjo pakankamai laiko tiesiog apsižvalgyti. „Tačiau kiekvienas mano pasirodymas Lietuvoje man yra vienaip ar kitaip ypatingas“, – papildė Dub Fx. Vis dėlto, jei galėtų rinktis, beatbox muzikantas, atvykęs į Lietuvą šį kartą labiausiai norėtų pamatyti… mišką! Ekologiškas gyvenimo idėjas propaguojantis atlikėjas jame galėtų atsipalaiduoti ir pailsėti, pasidžiaugti natūralia gamta.

Dub Fx, kurio tikrasis vardas yra Benjamin Stanford, savo karjerą pradėjo kaip gatvės muzikantas, pasirodydamas įvairiuose Europos miestuose. Šiuo metu savo prekinį ženklą „Convoyun.ltd“ sukūręs atlikėjas žaibiškai pavergė pasaulio melomanus gebėjimu kurti muziką naudojant tik savo stiprų balsą bei efektų pedalus (ang. loop station). „Žmogumi-magnetofonu“ tituluojamas atlikėjas taip pat daug dėmesio skiria savo dainų žodžiams, kuriais neretai siekia atkreipti dėmesį į aktualias socialines problemas.

Laikas.lt

CAde, Dub FX, koncertai Vilniuje, PeR, renginiai vilniuje

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai