Šeštasis „Satta Outside“ pristato scenų planą ir pirmuosius vardus

Laikas.lt

Laikas vasaros festivaliams! Likus kiek daugiau nei dviems mėnesiams iki alternatyvos suvažiavimo prie Baltijos jūros „Satta Outside“ organizatoriai skelbia pirmąsias muzikines naujienas.

Atidus žvilgsnis į tikrąsias elektronikos tendencijas ir nykstančias ribas tarp žanrų, pagarba savo amato žinovams Lietuvoje ir užsienyje – šeštasis festivalis, Šventojoje vyksiantis rugpjūčio 10-12 dienomis, lieka ištikimas savo tiesoms bei tuo pačiu pasilieka teisę nustebinti.

Trumpas turas po festivalio teritoriją

Kaip žinia, į žemes aplink sovietines linksmybes menančią vasaros estradą Šventojoje „Satta Outside“ grįš trečiąkart. Esminė festivalio scena, kaip visuomet, bus įkurta pačioje estradoje, čia pasirodys dauguma riebiausiomis raidėmis programoje įrašytų atlikėjų.

Kitoje didžiosios pievos pusėje boluos didžioji šokiams skirta palapinė, greta jos debiutuos ir mažesnioji, kuri pratęs veiksmą po didžiųjų abiejų naktų festivalio įvykių. Šventosios upės pakrantėje įsikurs eklektiško ritmo scena, o šeštadienio ir sekmadienio dienomis sporto ir muzikos šventė saulės atokaitoje tradiciškai vyks paplūdimyje prie Baltijos jūros.

Pirmosios muzikinės žinios – beats, dubstep ir džiazas

Didžiojoje palapinėje šiemet pasirodys 2010-aisiais į „Satta Outside“ visgi neatvykęs austras Dorian Concept – simboliška, kad programos kortas festivalio organizatoriai šįkart ima dėlioti būtent nuo nesikartojančio, „Ninja Tunes“ į savo biografiją jau įsirašiusio elektronikos mago.

Taip pat festivalyje pasirodys esminių naktinio Amsterdamo įvykių „Colors“ virėjas Cinnaman ir solidusis dubstep/grime kūrėjas bei „Virus Syndicate“ prodiuseris MRK1. Iš Londono atskris leidyklos „Jazzman Records“ globojamas džiazo kolektyvas „The Greg Foat Group“.

Bilietai – ir užsienyje gyvenantiems

Šiuo metu ypatingai draugiškomis kainomis „Tiketoje“ pardavinėjami kelialapiai į šeštąjį muzikos ir meno alternatyvos suvažiavimą „Satta Outside“ brangs birželio 1-ąją. Netrukus prekybą bilietais visame pasaulyje išsibarsčiusiems „Satta Outside“ gerbėjams pradės tinklalapio „Resident Advisor“ sistema „RA Tickets“.

 

Dorian Concept, festivaliai, festivalis, muzikos festivaliai, Satta outside, Šventoji, vasaros festivaliai

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai