Search Results for: "Molio rūmai"

„Talentų banke“: Gabrielė ir jos normas laužanti keramikė močiutė (foto)

„Talentų banke“: Gabrielė ir jos normas laužanti keramikė močiutė (foto)

Šiandien „Talentų bankas“ kiek kitoks – į mus kreipėsi skaitytoja Gabrielė, laišką pradėjusi tokiais žodžiais: „Turiu nuostabią ir talentingą močiutę“. Ir, nors dažniausiai šioje rubrikoje pristatome jaunus žmones, negalėjome atsispirti žaviai istorijai bei jos dabar jau beveik 80-metei herojei… Paskaitykite, ką apie savo mylimą močiutę rašo Gabrielė.

9 paprasti patarimai

9 paprasti patarimai, kaip išlaikyti sveiką ir gražią veido odą

Odos senėjimas – natūralus biologinis procesas, kurį patiria tiek moterys, tiek ir vyrai. Odai senstant, silpnėja jos pagrindinės savybės ir gebėjimas pačiai atsinaujinti, pasimaitinti, drėkintis, pasisavinti reikalingas medžiagas ir deguonį, apsisaugoti nuo žalingo aplinkos poveikio. Oda išsausėja, praranda savo elastingumą, atsiranda raukšlių ir pigmentinių dėmių. Nors laiko sustabdyti neįmanoma ir senėjimo proceso nepavyks išvengti, vis dėlto, puoselėjant ir rūpinantis oda, ją galima išlaikyti sveiką ir gražią gana ilgą laiką.

Kaip tinkamai valyti veido odą?

Kaip tinkamai valyti veido odą?

Organizmas nuolat valosi, tačiau jo kuopimosi pasekmės retai kada džiugina – visos kūno šiukšlės dažnai užstringa odoje, taip paversdamos ją spuogų ir inkštirų sankaupa. O kur dar kasdienis stresas, užterštas oras ir kiti dalykai, neigiamai veikiantys mūsų grožį. Tokioje situacijoje net dažnas prausimasis pridarys daugiau bėdos nei naudos, todėl tenka rinktis mechaninius odos valymo būdus. Ar tai tikrai visada vienintelė ir geriausia išeitis?

Didžiausia odos priežiūros klaida – prausti ją vandeniu

Didžiausia odos priežiūros klaida – prausti ją vandeniu

Odos priežiūrai lietuvės skiria daug laiko, tačiau ne visuomet išnaudoja jį tikslingai. Kokias odos priežiūros klaidas dažniausiai pastebi profesionalai ir kaip teisingai prižiūrėti odą?

Lietuvos dvarų kultūra atgimsta!

Lietuvos dvarų kultūra atgimsta!

Lietuvoje kadaise buvo labai gilios dvarų tradicijos, o dvarininkai turėjo didelę įtaką valstybei. Nuo seno dvaras laikomas kultūros židiniu. Lietuvos dvaras buvo diplomatijos, mokslo, meno centras.