Search Results for: "daiva starinskaitė"

„Penktadienio DJ“: svajokliškas Daivos Starinskaitės grojaraštis

„Penktadienio DJ“: svajokliškas Daivos Starinskaitės grojaraštis

Ex „Saulės kliošo“, dabar grupės „Keymono“ vokalistė Daiva Starinskaitė, sudarinėdama „Penktadienio DJ“ dešimtuką, gali būti, net nepagalvojo, kad darbo savaitę užbaigsime lyjant lietui.

Paskelbti T.Ė.T.Ė. apdovanojimų nominantai

Paskelbti T.Ė.T.Ė. apdovanojimų nominantai

Vasario 25 dieną Vilniaus menų fabrike „Loftas“ bus apdovanoti geriausi pastarųjų metų alternatyvios Lietuvos muzikos scenos grupės ir atlikėjai, kuriuos rinko skirtingos, tam tikram muzikos žanrui atstovaujančios, komisijos narių grupės. T.Ė.T.Ė. apdovanojimų rengėjai tikina, kad stengėsi rinkimus vykdyti skaidriai ir objektyviai. Šią savaitę paaiškėjo, kurie atlikėjai pateko į nominantų ketvertus ir pretenduoja į geriausiųjų vardą.
T.Ė.T.Ė. nominantų ketvertai (atlikėjai pateikti atsitiktine tvarka):
Metų debiutas
Umiko
My Favourite Gun
Mmpsuf
Markas Palubenka

Metų albumas
„Sins“ – My Favourite Gun
„Synthezatorium“ – KeyMono
„Hello Girls!“ – Freaks on Floor
„Expeditor“ – Mmpsuf

Metų muzikinis vaizdo klipas
„Dėmesio“ – Medonas
„Why“ – Gyvai
„Human-un-kind“ – Mmpsuf
„Changed“ – Mario & Vidis feat. Ernesto

Metų metalo grupė
Paralytic
Mandragora
Pergalė
Thundertale

Metų punk‘o grupė
The Sold Outs
SC
La Chudra
Brosided

Metų etno/folko grupė
Žalvarinis
Varnos
Marga muzika
Pievos

Metų roko grupė
My Favourite Gun
The Colours of Bubbles
IR
Garbanotas bosistas

Metų funk‘o grupė
Candee Train
Saulės kliošas
Fun Clock
Jing‘a‘ling

Metų hip-hop grupė/atlikėjas
Despotin Fam
Shiaurė
Messiah Goes Mad Orchestra
Dee&Kamy

Metų experimentinės muzikos grupė/atlikėjas
Oro! Oro!
Luumm
Maldur Atai
Oorchach

Metų elektronikos atlikėjas
Fingalick
Sraunus
Mario & Vidis
Brokenchord

Metų bosistas
Paulius Jaskūnas
Domas Aleksa
Aurelijus Morlencas
Julius Valančiauskas

Metų būgnininkas
Josh McClung
Gediminas Augustaitis
Sergej Makidon
Vytis Vainilaitis

Metų gitaristas
Robertas Semeniukas
Viktoras Jonušis
Paulius Kilbauskas
Enrikas Slavinskas

Metų vokalistė
Daiva Starinskaitė
Ieva Norkutė
Girmantė Vaitkutė
Rasa Bubulytė

Metų vokalistas
Markas Palubenka
Beissoul (Artūras Žabas)
Jeronimas Milius
Šarūnas Joneikis

„BrassBastardz“ keičia pavadinimą į „KeyMono“

„BrassBastardz“ keičia pavadinimą į „KeyMono“

Po sėkmingo pasirodymo „The People‘s Music Awards“ apdovanojimuose Londone ir įtempto pastarųjų mėnesių darbo Lietuvoje „BrassBastardz“ grįžta į sceną su netikėta naujiena – nauju grupės pavadinimu. Nuo šiol ketvertukas, kurį sudaro Alvydas Mačiulskas, Aurimas Rimeikis, Daiva Starinskaitė ir Marius Aleksa, vadinsis „KeyMono“.
„Išaugo“ seną pavadinimą
Žengti tokį drąsų žingsnį savo muzikinėje karjeroje grupę paskatino nuo jos susikūrimo pradžios 2002 metais gerokai pakitusi grupės sudėtis, dainų skambesys ir pasaulėžiūra. Norėdami apibendrinti šiuos pokyčius grupės nariai jautė kitokio vardo poreikį. Taip gimė naujasis grupės pavadinimas „KeyMono“, reiškiantis raktą į vientisumą ir vidinę harmoniją.
„Pavadinimo keitimą laikome nauju etapu. Jaučiame, kad per visus grupės gyvavimo metus keičiantis ir mums ir mūsų muzikai sugebėjome surasti raktą į vienas kito vidinį pasaulį. Taip pat šį pokytį smarkiai nulėmė ir tai, kad dabar mūsų kūrybinį branduolį sudaro nebe 3, o 4 žmonės“, – apie pavadinimo keitimo priežastis pasakoja grupės nariai.
Ištikimiems grupės gerbėjams naujasis pavadinimas bus pristatytas spalio 14 d. muzikos klube „Tamsta“ paskutinio „BrassBastardz“ koncerto metu. Greitu metu apie naujus pokyčius muzikantai praneš ir Londono publikai, kadangi čia yra numatę surengti jau antrąjį koncertinį turą šiais metais. Pirmasis grupės koncertas numatytas jau spalio 26 dieną Londono klube „Cafe 1001“.
„Dirba“ laimėtas apdovanojimas
Atrodo, Londonas ketina tapti antraisiais lietuvių grupės namais. Pasauliniuose „The People‘s Music Awards“ apdovanojimuose laimėję geriausios šokių ir elektroninės muzikos grupės nominacijoje muzikantai sulaukė didelio susidomėjimo iš britų muzikos industrijos atstovų. „KeyMono“ nariai teigia, kad dabar gauna ir daugiau patrauklesnių pasiūlymų čia koncertuoti ar bendradarbiauti muzikiniuose projektuose.
Naujausias ir daug žadantis grupės darbas – bendra daina su Didžiojoje Britanijoje populiaraus projekto „Banana Klan“ nariu Peigh. „Banana Klan“ – tai garsaus britų alternatyvaus hip hop atlikėjo Roots Manuva projektas, kuris suburia skirtingus atlikėjus bendriems improvizuotiems, hip-hop, reggae, punk ir kitus stilius apjungiantiems pasirodymams. Dainą, kurios pavadinimo grupė dar nenori išduoti, ketinama pristatyti lapkričio mėnesį.
Apie „KeyMono“
Grupę sudaro saksofonininkas Alvydas Mačiulskas, trimitininkas Aurimas Rimeikis, vokalistė Daiva Starinskaitė ir būgnininkas Marius Aleksa. Nuo grupės egzistavimo pradžios buvo išleistos 4 vinilinės plokštelės, vardinė akinių nuo saulės kolekcija. 2010-aisias, po 8 metų darbo, pasirodė ilgai lauktas pirmasis grupės albumas „Waiting“. 2011 metais grupė išleido antrąjį albumą „Synthezatorium“. Šiais metais pasauliniuose „The People‘s Music Awards“ apdovanojimuose grupės daina „Bubble In A Trouble“ laimėjo nominaciją geriausios šokių ir elektroninės muzikos kategorijoje.

„Tamsta muzika” – muzikos fiesta su eko ženkliuku (Foto)

„Tamsta muzika” – muzikos fiesta su eko ženkliuku (Foto)

Varėnos dainų slėnio miškas liepos 22-24 dienomis pavirto lietuviškuoju Wudstoku. Muzikinė fiesta „Tamsta muzika 2011“ prasidėjo penktadienį, nuo pušų varvant ką tik pasibaigusio lietaus lašams. Festivalis apie meilę, muziką, taiką ir gerą nuotaiką pradėjo savo trumpą lyg drugelio gyvenimą – trys dienos gyvenimo „čia ir dabar“.
Festivalio svečiai rinkosi jau nuo penktadienio ryto, o atvykusiems vėliau automobilius teko slėpti miško tankmėje, krūmuose ar kemsynuose – neveltui festivalio organizatoriai ragino į renginį vykti traukiniu. Bet didžiausia problema – kaip traukiniu atsigabenti palapinę, miegmaišius ir dėžes alaus, tad daugelis vyko automobiliais, o kai kurie juose leido sausesnes naktis, nes Varėnos miškai atvykėlius pasitiko kartu su lietumi. Vakarėjant debesys išsisklaidė, lyg pabūgę minios žmonių, atriedančios Varėnos link, nuo ryto besibūriuojantys dalyviai galėjo pailsėti nuo varvančių pušų ir nosių bei pasimėgauti vasarišku vakaru miške.
Dainų slėnis savaitgaliui pavirto savotišku miesteliu, kuriame apsigyveno muzika, gera nuotaika, meno dirbtuvėlės, sportas, tinginiavimo zonos ir t.t. Gamta ir festivalis puikiai sudera tarpusavyje, vienas kita papildydami, todėl šiais metais renginio organizatoriai pabrėžė, kad festivalis yra labai draugiškas gamtai. Tai jautėsi ir iš vykusios veiklos: šiukšlių rūšiavimo punktas, rūšiavimo instrukcijos, muzikos kūrimas naudojantis rūšiuotomis atliekomis (plastikiniais buteliais, laikraščiais, skardinėmis). Žmogaus ir gamtos santykis festivalyje turėjo remtis pagarba ir supratingumu.
Neatsiejamai nuo renginio idėjos stengtasi išlaikyti stiprų festivalio identitetą – visos nuorodos ir kita atributika puikiai suderinta, nenuobodi ir nebanali. Šių metų naujiena – festivalio paštas, kur „Tamsta muzika“ atvirukus kiekvienas norintis galėjo užrašyti savo draugams ar artimiesiems ir išsiųsti kurjerių paštu Lietuvos teritorijoje. Tai suskubome padaryti ir mes…
Kas „Tamstos muzikos“ fiestoje svečiavosi praeitais metais, šį kartą galėjo pasidžiaugti padidėjusia kempingo zona, didesniu skaičiumi pramogų bei, žinoma, įvairesniu, skanesniu ir sveikesniu maistu. Praeitais metais didžiulėse eilėse prie maisto dalyviai praleisdavo žymiai daugiau laiko.
Muzika tikrai nebuvo pagrindinis dalyvių motyvas apsilankyti festivalyje, daugelis laiką leido aktyvaus laisvalaikio zonose, menų dirbtuvėlėse, gatvės šokių aikštelėje.
Linksmybių zonoje dislokavosi trys pagrindinės muzikos buveinės: didžioji scena, Red Bull scena ir gatvės šokių scena. Melomanai ir paprasčiausi muzikos mylėtojai festivalio metu galėjo mėgautis gana plačia muzikinių stilių įvairove. Blues, indie, rock, pop, disko, funk, soul, r&b, jazz, hip-hop, alternative stiliai, persipynę ir susimaišę vienas su kitu lepino klausytojų ausis. Taikos ir meilės idėją agituojančiame festivalyje muzika kalbėjo visiems bendra kalba, kuri neturi jokių barjerų, apart tų, kuriuos sukuria patys klausytojai. Kai kurios grupės „Tamstą muziką“ lydi nuo pirmųjų festivalio gimimo metų, todėl gerai pažįstamos nuolatiniams lankytojams. Ne pirmą kartą Varėnos miškuose grojo ir dainavo Saulės kliošas, G&G Sindikatas, Brassbastardz, Polirizuoti stiklai, Freaks on Flour, Liūdni slibinai ir kt.
Šių metų užsienio svečiai – Aloe Blacc, jų koncerto metu visi susirinko prie scenos užburti charizmatiškojo Aloe Blacc vokalsito. Kaip bebūtų keista, festivalio vinis buvo pristatyta ne šeštadienio vakarą, o penktadienio, ir dar šiek tiek ankstesniu laiku, nei buvo numatyta koncertų tvarkaraštyje. Visi grupės muzikantai tik žengę ant scenos papirko savitu aprangos stiliumi bei energija. Ne tik dainuojantis, bet ir puikiai judantis vokalistas, nepamiršo bendrauti su publika, kaip ir festivalio organizatoriai, buvo nusiteikęs puoselėti taikos ir meilės temą. Užgrojus ilgai lauktam grupės hitui „I Need a Dollar“, publika pašėlo. Amerikiečių koncerto metu galima būvo pastebėti grupei didžiausią įtaką padariusių muzikantų „šešėlius“, tokius kaip Stevie Wonder ar Michael Jackson, pastarojo dainą „Billy Jane“ Aloe Blacc atliko savotiškai interpretuodami. Po koncertų sulaukę minios „bisų“, muzikantai pagrojo dar vieną savo hitą „Loving You Is killing Me“.
Po svečių iš JAV pasirodymo į sceną žengė vietinės žvaigždės, elektroroko grupė „Happyendless“. Nors grupė vainikavo primos festivalio dienos koncertų vakarą, daugelis klausytojų ir toliau šėlo iki paryčių.
Šeštadienio pradžia festivalio dalyviams buvo šiek tiek tingesnė, nors ir padarę rytinę mankštą, vėliau dieną leido pusiau gulomis ar sėdėdami priešais ekraną, kur buvo rodomas filmas „Jamam Wudstoką“. Žiūrovai tikrai galėjo pasijusti esantys tinkamoje vietoje, tinkamu metu.
Muzikinė šeštadienio programa prasidėjo maždaug 16 val. kartu su baltais „Sounds in G“ angelais, nuo tada publika pradėjo budintis, šokti, dalyvauti festivalio laisvalaikio programose: kas darėsi aksesuarus, kas žaidė stalo tenisą, kas maudėsi ežere lyjant lietuj ar čiuožinėjo vandens slidėmis…
Temstant „Tamstos muzikos“ scenoje pasirodė senbuviai „Empti“, savo muzikinėmis improvizacijomis rock‘o ir jazz‘o tema audrino liaudį kviesdami pajusti kaip „gera voliotis meduje, mylėtis šviesoje…“, kaip gera tiesiog klausyti „Empti“.
22.30 valandą Varėnos salai lopšines ir ne tik, dainavo šių metų The People‘s Music Award statulėlę parsivežę „Brassbastardz“ su žavinga Daiva Starinskaite priešakyje. Geros muzikos dozė buvo garantuota. Na, o vėlyvą šeštadienio vakarą publika, tikra ta žodžio prasme, šėlo su G&G Sindikatu ir jungtiniu orkestru.
Trečios dienos programa vėl kvietė aktyviai pradėti paskutinę festivalio dieną, nors daugelis dalyvių jau krovėsi daiktus ir vyko namo. Pagrindinėje festivalio zonoje vyko lindyhop‘o pamoka, pasirodėymą surengė „Bigbendas Magic orchestra“. Buvo rodomas „Degam“ spektaklis „Pupi pipa pupi“.
Trečioji diena buvo „Tamsta muzika“ festivalio naujieną, kuri nors trumpam sulaikė svečius, norinčius pratęsti stebuklingą savaitgalį Varėnos miške.

Grupė „BrassBastardz“ šokdino Vilnių (Foto)

Grupė „BrassBastardz“ šokdino Vilnių (Foto)

Vakar visi, pailsėję po laisvadienio, traukė į vasaros terasą, kur ant scenos žengė vos prieš porą savaičių iš Londono grįžęs „BrassBastardz“ ketvertukas.

Londone grupė dalyvavo tarptautiniuose muzikos apdovanojimuose „The People‘s Music Awards“. Tiesa, sakyti „dalyvavo“ būtų per daug santūru – muzikantams įteikta geriausios šokių ir elektroninės muzikos grupės statulėlė! Be to, „BrassBastardz“ yra pirmieji lietuviai, pakliuvę į trejus metus rengiamų ir kontraktų su leidyklomis neturintiems atlikėjams skirtų apdovanojimų nominacijas.

Pažymėję laimėjimą su visais gerbėjais koncerte, draugais bei artimaisiais, „BrassBastardz“ – Alvydas Mačiulskas, Aurimas Rimeikis, Daiva Starinskaitė ir Marijus Aleksa – žada naujomis jėgomis kibti į tai, ką moka daryti geriausiai – muzikuoti, kombinuoti, transformuoti ir sintetinti garsus, skirtingas nuotaikas, vokalą ir instrumentus, gyvą ir elektronišką. Gerbėjams belieka tikėtis naujų darbų rezultato – tiesa, vos prieš pusmetį pasirodė ilgai lauktas grupės albumas „Synthezatorium“, kuriame yra ir „The People‘s Music Awards“ apdovanojimą pelnęs kūrinys „Bubble in a Trouble“.

Belieka priminti, kad kvarteto šaknys siekia beveik dešimtmečio senumo įvykius, kai „BrassBastardz“ apšildė suomių genijų Jimi Tenor. Vėliau koncertų trūko, bet melomanai į kolekcijas galėjo patalpinti tikrą lietuviškos muzikos retenybę – vinilines plokšteles, nukeliavusias ir tolokai už šalies ribų. Pirmasis grupės albumas išleistas 2009-ųjų pabaigoje, jis pavadintas „Waiting“ ir, galima sakyti, grąžino „BrassBastardz“ į koncertų sales ir gerbėjų glėbius.
Daugiau renginio akimirkų – nuotraukų galerijoje.

Ieva Varkojytė
Nuotr. autorės

Tarptautinių apdovanojimų laureatai „BrassBastardz“ triukšmaus „Vasaros terasoje“

Tarptautinių apdovanojimų laureatai „BrassBastardz“ triukšmaus „Vasaros terasoje“

„Sakiau, kad bus giedra“, – Joninių išvakarėse po audringos dienos nušvitus saulei Vilniaus mokytojų namų kiemelio scenoje šypsojosi „Empti“ vokalistė Giedrė. Tąvakar grupė surengė dar vieną įsimintiną ciklo „TUBORG Liquid Soundtrack“ koncertą. Ciklas tęsiasi – iškart po „mindauginių“, liepos 7-ąją, „Vasaros terasoje“ pasirodys džiazo, funk ir elektronikos sintezę kurianti grupė „BrassBastardz“, beje, turinti rimtą progą švęsti.

Prieš porą savaičių „BrassBastardz“ ketvertukas grįžo iš Londono, kur dalyvavo tarptautiniuose muzikos apdovanojimuose „The People‘s Music Awards“. Tiesa, sakyti „dalyvavo“ būtų per daug santūru – muzikantams įteikta geriausios šokių ir elektroninės muzikos grupės statulėlė! Be to, „BrassBastardz“ yra pirmieji lietuviai, pakliuvę į trejus metus rengiamų ir kontraktų su leidyklomis neturintiems atlikėjams skirtų apdovanojimų nominacijas.

Pažymėję laimėjimą su visais gerbėjais, draugais bei artimaisiais „BrassBastardz“ – Alvydas Mačiulskas, Aurimas Rimeikis, Daiva Starinskaitė ir Marijus Aleksa – žada naujomis jėgomis kibti į tai, ką moka daryti geriausiai – muzikuoti, kombinuoti, transformuoti ir sintetinti garsus, skirtingas nuotaikas, vokalą ir instrumentus, gyvą ir elektronišką. Gerbėjams belieka tikėtis naujų darbų rezultato – tiesa, vos prieš pusmetį pasirodė ilgai lauktas grupės albumas „Synthezatorium“, kuriame yra ir „The People‘s Music Awards“ apdovanojimą pelnęs kūrinys „Bubble in a Trouble“.

Belieka priminti, kad kvarteto šaknys siekia beveik dešimtmečio senumo įvykius, kai „BrassBastardz“ apšildė suomių genijų Jimi Tenor. Vėliau koncertų trūko, bet melomanai į kolekcijas galėjo patalpinti tikrą lietuviškos muzikos retenybę – vinilines plokšteles, nukeliavusias ir tolokai už šalies ribų. Pirmasis grupės albumas išleistas 2009-ųjų pabaigoje, jis pavadintas „Waiting“ ir, galima sakyti, grąžino „BrassBastardz“ į koncertų sales ir gerbėjų glėbius.

„TUBORG Liquid Soundtrack“ su „BrassBastardz“ ketvirtadienį, liepos 7-ąją startuoja 18 val. Kaip ir visi serijos koncertai, šis – visiškai nemokamas, prieš ir po pasirodymo „Vasaros terasoje“ didžėjaus DJ Mille King (Island Music, Švedija) ir Vaiperis (Despotin’ Beat Club). Tolimesni „TUBORG Liquid Soundtrack“ jau žinomi ir įsidėmėtini – į sceną kops „Antis“ (liepos 21 d.), „G&G Sindikatas“ (rugpjūčio 4 d.), Jurgio Didžiulio ir Ericos Jennings duetas „Ball & Chain“ (rugpjūčio  18 d.) bei „Happyendless“ (rugpjūčio 25 d.).

Festivalio „Tamsta Muzika“ konferencijoje – renginį pristatė Lietuvos žvaigždės

Festivalio „Tamsta Muzika“ konferencijoje – renginį pristatė Lietuvos žvaigždės

Lietuviškai muzikai dedikuoto festivalio „Tamsta“ organizatoriai, likus beveik mėnesiui iki renginio, vakar sušaukė spaudos konferenciją. Ji, visai netikėtai, buvo pradėta Svaro, Dj Mamanios ir grupės „Brassbastardz“ narių energingu pasirodymu.

Trečią kartą vykstantis festivalis jo sumanytojo ir pagrindinio organizatoriaus Arvydo Skernevičiaus buvo pavadintas klubo „Tamsta“ darbo tęsiniu: „Klubas gyvuoja tik 9 mėnesius per metus, kadangi muzikinis gyvenimas negali per vasarą mirti, sugalvota išeitis – festivalis“.

Sala Varėnoje „Dainų slėnis“, kurioje ir šį kartą vyks „Tamsta“ visai neseniai nukentėjo nuo vėtros, iki šiol iš ten vežami išvartyti medžiai. Organizatoriai pajuokavo, kad taip atsirado daugiau erdvės lankytojams, tačiau tuo pačiu šis įvykis paskatino susirūpinti gamta, tad renginys šiemet bus dar draugiškesnis gamtai.

„Tamstos“ organizatoriai paklausti, ar festivalis nesiekia kasmet augti, didėti ir galų gale sutraukti kelias dešimtis lankytojų, atsakė, kad tai nėra jų tikslas. Atvirkščiai, 8 tūkst. lankytojų – jų užsibrėžtas skaičius. Svarbiausia, pasak jų, palaikyti Lietuvos muzikantus, suteikti jiems galimybę užlipti ant didelės scenos, kurioje skamba tik gyva muzika.

Beje, šiemet „Tamstą“ aplankys svečiai iš JAV „Aloe Blacc“. G. Savickas, vadinamas festivalio draugu ir idėjų filtruotojų, pajuokavo, kad užsienio žvaigždės į Lietuvą atvežamos susipažinti su lietuviška muzika.

Palaikydami lietuvišką muziką prie „Tamstos“ organizavimo prisideda nemažai mūsų šalies atlikėjų ir ne tik savo dalyvavimu. Pavyzdžiui, Andrius Mamontovas – Laužo šviesos projektu, kurio metu filmuojami skirtingose vietose esantys žmonės, tęsiantys visiems puikiai žinomos dainos paskutinę natą.

Spaudos konferencijoje susirinkusios žvaigždės negailėjo festivaliui pagyrimų ir padėkų. Daiva Starinskaitė („Brassbastardz“) festivalį „Tamstą“ įvardijo, kaip vietą, kurioje susirenka visi seni draugai ir pažįstami.

Laurynas Šarkinas („Saulės kliošas“) pusiau juokais pusiau rimtai įvardijo festivalyje vyraujančią atmosferą: „Ne visada gali sau leisti šokti nuo scenos į žmonių minią ir nenukristi ant žemės, tačiau Tamstoje gali tai daryti drąsiai“.

Šarūnas Mačiuilis („Poliarizuoti stiklai“) būtent „Tamstos“ festivalio metu užlipo ant scenos po daugelio metu ir tai vadina atgimimu, o Svarui („G&G Sindikatas“) „Tamsta“ – puikus pavyzdys dažnai pykčio pilniems vietiniams, kurie čia gali pamatyti kitokį pasaulį ir pakelti savo gyvenimo kokybę.

Dovilė Raustytė

The People‘s Music Awards“ apdovanojimuose – lietuvių grupės „BrassBastardz“ triumfas

The People‘s Music Awards“ apdovanojimuose – lietuvių grupės „BrassBastardz“ triumfas

„BrassBastardz“ ketvertukas – Alvydas Mačiulskas, Aurimas Rimeikis, Daiva Starinskaitė ir Marijus Aleksa – triumfavo pasauliniuose „The People‘s Music Awards“ apdovanojimuose. Grupė įveikė savo varžovus anglus „Disco Damage“, ir pelnė Lietuvai geriausios šokių ir elektroninės muzikos atlikėjų statulėlę. „BrassBastardz“ yra pirmoji šalies grupė patekusi į „The People‘s Music Awards“ apdovanojimus ir laimėjusi nominacijoje.
„Jaučiamės žiauriai gerai! Tai labai didelis įvertinimas – mus išgirdo daugybė muzikos mylėtojų iš viso pasaulio, įtakingi muzikos industrijos atstovai ir pasaulio žiniasklaida. Laimėjimas suteikė neįtikėtiną stimulą kurti toliau,“ – apie laimėtą apdovanojimą pasakoja „BrassBastardz“ nariai.
Oficiali „The People‘s Music Awards“ apdovanojimų ceremonija vyko šeštadienio vakarą prestižinėje „Scala“ koncertų salėje, Londone. Apdovanojimus vedė žymus britų DJ‘us, įrašų prodiuseris, radijo bei televizijos laidų vedėjas Eddy Temple Morris. Į renginį susirinko daugybė muzikos industrijos profesionalų. Ceremoniją įrašinėjo ir rugpjūčio mėnesį transliuos bemaž 10 milijonų žiūrovų auditoriją turintis televizijos kanalas „Eurochannel“, matomas 25 pasaulio šalyse, tarp jų JAV, Kanadoje ir Pietų Amerikos valstybėse.
„The People‘s Music Awards“ apdovanojimų statulėles laimėtojams įteikė finalistus vertinę teisėjų komisijos nariai, kai kurie iš jų yra dirbę su tokiomis žvaigždėmis kaip Jay-Z, Kanye West, Beyonce, Kylie Minogue, Kate Bush, Elton John, Paul Mcartney ir daugeliu kitų. Iš 18 skirtingose kategorijose nominuotų finalistų, kuriuos išrinko internete balsavę žmonės, 9 atlikėjams/grupėms buvo įteiktos statulėlės.
Lietuviams apdovanojimą į rankas perdavė buvęs MTV vadovas David Dunne, kuris vėliau priėjo prie grupės ir pagyrė už puikią muziką, sakydamas, kad „BrassBastardz” yra jo geriausias atradimas per pastaruosius 10 metų.
Po apdovanojimų įteikimo visi „The People‘s Music Awards“ ceremonijoje dalyvavę finalistai surengė po 15 minučių trukmės gyvą pasirodymą. Pagal programą „BrassBastardz“ turėjo gyvai atlikti tris dainas – „Butterfly“, „Mumbo Jumbo“ ir „Bubble In A Trouble“, už kurią ir buvo nominuoti apdovanojimui. Tačiau jiems vieninteliams dėl didelio publikos susižavėjimo ir prašymo pakartot buvo leista pratęsti pasirodymą ir atlikti dar vieną dainą.
„Vakar mes buvome žvaigždės! Publika tiesiog šėlo per mūsų pasirodymą. Pasak renginio organizatorių, mes esame absoliutūs šių metų apdovanojimų favoritai“, – pasakoja muzikantai.
Grupės nariai teigia, kad prieš ir po pasirodymo jiems teko bendrauti su daugybe prodiuserių, muzikantų, BBC atstovų. „Išdalinome visas savo vizitines korteles ir kompaktinius diskus“, – džiaugiasi „BrassBastardz“ nariai.
Šiandien anksti ryte į Lietuvą grįžę grupės nariai Vilniuje planuoja greitu metu surengti susitikimą su savo gerbėjais ir atšvęsti šį įsimintiną laimėjimą.
Apie „The People‘s Music Awards“

„The People‘s Music Awards“ yra pirmieji ir vieninteliai apdovanojimai pasaulyje, skirti kontraktų su muzikos leidybos kompanijomis neturinčioms grupėms ir atlikėjams. Jie pradėti rengti 2008-ųjų rugsėjį. Šių apdovanojimų tikslas – kuo plačiau išgarsinti sutarčių neturinčius muzikantus.

„G&G Sindikato“ koncertas Lofte - tiems

„G&G Sindikato“ koncertas Lofte – tiems, kas išvien (Foto)

Antradienio vakarą įvyko antrasis „Loftas live” su „G&G Sindikatu“. Koncertas „Tiems, kas išvien“ yra skirtas Nepriklausomybės dienai paminėti. Ilgesnį nei įprastą koncertą gerbėjai stebėjo vieningai linguodami iškeltomis rankomis bei bandydami dainuoti kartu su atlikėjais visiems gerai žinomas dainas. Moteriško vokalo pritrūkę „G&G Sindikatas“ pasikvietė tokius svečius kaip Ievą, geriau žinomą kaip Ewex, o vėliau ir Daivą Starinskaitę.

“Havana Social Club” naujojo sezono atidarymas su Tom Budiansky ir 1001 brunete

“Havana Social Club” naujojo sezono atidarymas su Tom Budiansky ir 1001 brunete

Atnaujinęs interjerą ir nušluostęs dulkes po vasaros atostogų vienas didžiausių
sostinės klubų “Havana Social Club” jau šį penktadienį, spalio 1 d. kviečia į savo
naujojo – jau trečio – sezono atidarymą. Startiniame renginyje išgirsime beveik
20 atlikėjų pristatysiančių naujo sezono atmosferą.
Tylos prieš audrą šį kartą nėra. “Havana Social Club” sezono atidarymo
triukšmas jau girdimas ir už Lietuvos ribų, nes vakaro “vinis” charizmatiškasis
danas Tom Budiansky ruošia naujausius house garsus ir žada atiduoti visas
jėgas šiai diskotekai.
Tom Budiansky – meilė, chaosas ir fantazija
Šis danas vis dažniau vadinamas artistu nei didžėjumi. Jo pasirodymas visada
virsta į vieną didelę impovizaciją, kurią ne visi supranta, bet nuo jos visiems
linksma.
Meilė, chaosas ir fantazija – trys raktiniai žodžiai, kuriais apibūdinama ir Tom
Budiansky grupė IGNUG. Paskutiniu metu didžiulio populiarumo sulaukę danai
jau spėjo įrašyti kūrinius pas “Jamiroquai” ir “Muse” prodiuserį, sugroti viename
didžiausių pasaulyje festivalių “Roskilde” ir savo gyvu pasirodymu pakerėti
tūsktančius.
Su ta pačia IGNUG dvasia ir nepakartojamais didžėjaus sugebėjimais Tom
Budiansky atidarys naują “Havana Social Club” sezoną.
Laukia kokybiški gyvi koncertai
Visų galų meistras iš Kopenhagos nebus vienintelis atidarymo džiaugsmas. Prie
penktadienio šventės prisijungs ir daug lietuvių. Gyvus pasirodymus ruošia gerai
žinoma “BrassBastardz” kompanija su vokaliste Daiva Starinskaite priešakyje,
ZIP radijo laidų vedėjo Vaiperio projektas “Renegades Of Bump” ir Martin Virgin
grupė “Proper Heatʼʼ, kurių kūriniai jau skamba populiariausiose radijo stotyse. Už
pulto išgirsime ir pamėgtą didžėjų duetą “The Sneekers” bei naująjį klubo
programos vadovą Aout6.
Žinoma, su naujojo sezono startu viskas tik prasidės. Klube ʻHavana Social Clubʼ
šiais metais planuojama surengti daug gyvų užsienio ir Lietuvos atlikėjų bei
grupių pasirodymų (tarp jų – Hard Ton iš ʻGigolo recordsʼ, Happyendless, Biplan
ir kiti), o antrame aukšte esantis klubo restoranas išpildys daugelio naktimis
besilinksminančių norą – skaniai ir nebrangiai užkąsti.