Laikas.lt

Paimta iš:
https://www.laikas.lt/lt/info/11297/keistuoliai-nesitiki-kad-tokiu-yra-kol-nepamatai-foto/

Data: 2013-01-13, 18:00

Keistuoliai: nesitiki, kad tokių yra, kol nepamatai (foto)

Laikas.lt
Nuotr. Buzzfeed.com

Pasitaiko kasdienėje aplinkoje žmonių, stebinančių vienokiomis ar kitokiomis keistenybėmis, neįprastais įpročiais, dėl ko jie kartais virsta pajuokos objektu. Gal nereikėtų juoktis iš tokių žmonių piktai, nes jie paprasčiausiai truputį kitokie nei mes, be kurių tikrai būtų liūdna.

Parinkome 14 keistuolių, apie kurių egzistavimą tikrai būtų sunku patikėti, neišvydus jų savo akimis.

1. Močiutė su puikiu humoro ir mados jausmu. Tokią išvydęs Billas Cunninghamas tikrai nepatingėtų išsitraukti fotoaparato.2. Išradinga dama - ir nekaršta, ir patogu, ir beveik nevulgaru.3. Šioje situacijoje du spėjimai: pirmas - moteris jau seniai pamiršo, kur padėjo veidrodį, antras - prekybos centras žino, kaip pritraukti daugiau lankytojų.4. Ir dar sako, kad moterims sunku išgyventi be vyrų pagalbos.5. Jaunuolis ruošiasi raganų susirinkimui ant Valpurgijos kalno, tik labai įdomu, kaip greitai baigėsi jo kelionė. Draugas sausas tikrai neliko.6. Pats tikriausias nacionalizmo pavyzdys.7. Merginos, svarbiausia, nedarykite taip stebint jums patinkančiam vaikinui.8. Kai nėra peilio... Arba - kam jis iš viso reikalingas?9. Reikia juk Facebook'o draugams parodyti močiutę...10. Labai konceptualus lietpaltis, gal net tapsintis ateinančio sezono naujiena?11. Bruklino senukas.
12. O čia Bruklino hipsteris.13. Grafinis dizaineris, kuriam namie dingo internetas.14. Tarp greito maisto gerbėjų ir Žmogus-Kėdė.

© Copyright 2010 Laikas.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.