Laikas.lt

Paimta iš:
https://www.laikas.lt/lt/info/17187/seksualioji-suki-waterhouse--grazuole-filmo-insurgente-aktore-ir-apsinuoginti-nebijanti-karatiste/

Data: 2015-03-28, 11:00

Seksualioji Suki Waterhouse – gražuolė filmo „Insurgentė“ aktorė ir apsinuoginti nebijanti karatistė

Pasaulio pramogų žiniasklaidą apskriejo žinia, kad bulvarinių leidinių dėmesį ypač kursčiusi Holivudo pora – aktorius Bradley Cooperis bei gražuolė Suki Waterhouse pasuko skirtingais keliais. Taip jau sutapo, kad būtent šiandien Lietuvą pasiekė ilgai lauktas fantastinis veiksmo trileris „Insurgentė“ (angl. „Insurgent“), kuriame žiūrovai išvys 23-ejų S.Waterhouse atliekančią vieną įsimintinų vaidmenų.

Nors JAV pramogų žiniasklaida pranešdama apie skyrybas cituoja patikimą šaltinį, žurnalui „People“ pamėginus susisiekti su aktorių atstovais, jokios informacijos gauti nepavyko – B.Cooperio komanda nepasiekiama, o S.Waterhouse – atsisakė komentuoti. Teigiama, kad iširęs romanas – nėra šviežia naujiena, neva Suki ir Bradley nutraukė romantiškus santykius dar sausį, prieš „Oskarų“ teikimo ceremoniją, tačiau liko draugais ir dėl to prestižiniame renginyje dalyvavo kartu. Nurodoma, kad jiedu išsiskyrė dėl itin įtemptų darbo tvarkaraščių.

40-ies B.Cooperis ir kone perpus jaunesnė S.Waterhouse susipažino per „Elle“ stiliaus apdovanojimus 2013-aisiais. Ne sykį įvairiuose renginiuose ir net Baltuosiuose rūmuose drauge buvusi pora apie jųdviejų santykius su žurnalistais atviravo retai, tik kartą Suki užsiminė, kad būtų ne prieš kurti šeimą, tačiau šį žingsnį žengti turėtų Bradley.

Neperlysusi, sportiška rudų akių šviesiaplaukė naujajame filme „Insurgentė“ pademonstruos puikų fizinį pasirengimą. S.Waterhouse įkūnijo Ryžtingųjų bendruomenei priklausančią pagrindinės herojės bičiulę Marlene. Šiam vaidmeniui aktorė treniravosi su dirbtinių šaunamųjų ginklų arsenalu ir privalėjo išmokti atlikti triukus ant batuto. Įdomus, faktas – S.Waterhouse yra patyrusi Rytų kovos menų mėgėja – būtent šis sugebėjimas garantavo jai vaidmenį siaubo komedijoje „Puikybė ir prietarai, ir zombiai“, kuri kino teatrus turėtų pasiekti šiemet.

Londone gimusi S.Waterhouse taip pat užsiima joga – ši padeda išsaugoti kūno lankstumą. Taip pat ji išsaugojo potraukį nuo vaikystės mėgstamiems berniukiškiems užsiėmimams. „Mėgstu karstytis uolomis, ilgą laiką užsiėmiau karatė. Palyginti su daugeliu merginų esu stipri, turiu rudąjį karatės diržą. Aš ir mano sesė, patikėkite, mušdavomės kaip reikalas“, – tvirtino ji. Mergina prisipažino, kad net trissyk dėl nutrūktgalviškumo yra netyčia sužeidusi vieną savo vaikystės draugų. „Žaidžiant kamuoliu išmušiau dantį, kai čiuožinėjomės pačiūžomis per mane susilaužė koją, o kai grūmėmės elektrinių mašinėlių aikštelėje – pasitempė Achilo sausgyslę. Aš tiesiog siaubinga“, – juokdamasi pasakojo S.Waterhouse. Tačiau panašu, kad vyrams tokios aktyvias linksmybes mėgstančios merginos prie širdies. Prieš susiburkuodama su B.Cooperiu gražuolė susitikinėjo su grupės „The Kooks“ lyderiu Luke‘u Pritchardy bei „Last Shadow Puppets“ dainininku Milesu Kane‘u.

Lietuvos kino teatrus pasiekusiame filme „Insurgentė“ pasirodys ne tik S.Waterhouse bet ir „Auksiniam gaubliui“ nominuota Shailene Woodley, Theo Jamesas, „Oskarų“ laureatės Kate Winslet ir Octavia Spencer, jaunoji Zoë Kravitz, Naomi Watts ir kiti.

Filmo „Insurgentė“ anonsas:

© Copyright 2010 Laikas.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.