Laikas.lt

Paimta iš:
https://www.laikas.lt/lt/info/18297/galapagai-2016-veiksmas-prie-didziosios-scenos-vyks-be-pertrauku/

Data: 2016-07-01, 20:00

„Galapagai 2016“: veiksmas prie didžiosios scenos vyks be pertraukų

Pagrindinėje nuotraukoje: „Z on A“

Šių metų vasaros festivalis „Galapagai 2016“ susirinkusiems pateiks rekordinio dydžio muzikos burbulą. Prie Didžiosios scenos muzika griaudės be sustojimo, nes greta įrengta „Red Bull“ mobilioji scena prisipildys garso, vos baigs pasirodymą Didžiosios scenos atlikėjai.

„Šiemet į festivalį atsivežame „Red Bull Tourbus stage“. Ši, viena iš aštuonių „Galapagų“ scenų, išdygs Didžiosios scenos kairėje. Ten vyks jaunų, bet dėmesio vertų grupių pasirodymai. Jos gros iškart, kai tik savo ovacijas pasiims pagrindinės scenos grupės. Taigi, veiksmas toje lokacijoje vyks be sustojimo“, – pasakojo festivalio organizatoriai.

„Mes esame muzikos po atviru dangumi namai ir visuomet stengiamės suteikti galimybę jaunam, talentingam kūrėjui atsiskleisti. Šiemet jie galės tai padaryti mobilioje scenoje – „Red Bull Tourbus“, todėl festivalinininkų ausis pasieks dar daugiau muzikos“, – sakė „Red Bull“ atstovai.

Žinant jų pagrindinį arkliuką – adrenalino kupinas pramogas, šių metų festivalyje galima tikėtis ir daugiau „Red Bull“ staigmenų. Apie jas bus pranešta vėliau, o šiandien skelbiama, kokios grupės pasirodys mobiliojoje scenoje.


„Local Blood“


„Name-free“

Tai yra anksčiau minėtieji „Koala Voice“ iš Slovėnijos, „Seed To Tree“ iš Liuksemburgo ir Lietuvos jaunosios kartos pažibos: „Abudu“, „Local Blood“, „Name-free“.

Taip pat šioje scenoje pasirodys lietuvių kolektyvas „Z on A“, kurio gretas ką tik papildė internetinis gaivalas Suopis Ramonas. Grupė, kuri buvo nominuota M.A.M.A Metų geriausio proveržio kategorijoje, intensyviai dirba visais frontais, ruošiasi naujojo albumo įrašams ir tikisi jau rudenį klausytojams pristatyti naujausią savo darbą.


Deep Shoq

„Red Bull Tourbus“ scenoje pasirodys ir Deep Shoq, siekiantis ištransliuoti estetišką proporciją tarp future beats, bass, footwork ir šiuolaikinio r&b žanrų. Šiemet M.A.M.A. apdovanojimuose Deep Shoq atsidūrė Metų geriausios elektroninės muzikos atlikėjo kategorijoje, o pavasarį laimėjo prodiuserių mūšį – „Ritmo Kovas“.

Deep Shoq produkcija jau spėjo nuklysti į „BBC Radio 1“ eterį, paskutinio albumo „Krystallise“ garsai pozityviai įvertinti „Boiler Room“ debiutų serijoje. Negana to, neseniai prodiuseris sukirto rankomis su Singapūro leidybine kompanija „Darker Than Wax“.


„Frank Fitts“

Dar viena kompanija, grosianti „Red Bull Tourbus“ scenoje – „Frank Fitts“. Ši indie roko trijulė yra įkvėpta vakarietiškos kultūros, aštuntojo dešimtmečio alternatyvaus roko, o savo muziką priskiria garage rock revival krypčiai. Prieš porą mėnesių „Frank Fitts“ Vilniuje pristatė debiutinį EP „Everything‘s Fine“, kurį prodiusavo Snorre Berderud.

„Galapagų“ atlikėjų sąrašas netrukus bus papildytas. Paaiškės, kas festivalyje šiemet pasirodys greta tokių žvaigždžių kaip „Milky Chance“ ir „Gorgon City“. Zaraso ežero saloje liepos 29-30 dienomis taip pat koncertuos Shakka, Silvana Imam, „G&G Sindikatas“, „Lilas ir Innomine“, Vidas Bareikis, BA. ir kiti. Bilietus galima įsigyti festivalio puslapyje galapagai.lt ir „Tiketoje“.

© Copyright 2010 Laikas.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.