Laikas.lt

Paimta iš:
https://www.laikas.lt/lt/info/18806/komediju-meistro-d-shepardo-plati-sypsena-slepia-skaudzius-vaikystes-isgyvenimus/

Data: 2017-03-26, 11:00

Komedijų meistro D. Shepardo plati šypsena slepia skaudžius vaikystės išgyvenimus
Komedijinių serialų bei filmų žvaigždė Daxas Shepardas šįkart į kino teatrus atkeliauja su savo režisuota komedija „Patruliai“. Tiesa, jis ne tik rašė scenarijų, bet ir pats atlieka vieną pagrindinių vaidmenų. Filme jis pakvietė vaidinti ir savo žmoną bei dviejų jųdviejų atžalų mamą Kristen Bell. „Po ilgų ir varginančių atrankų, kuomet teko bendrauti su seksualiomis, savo kūnus valandų valandas puoselėjančiomis šviesiaplaukėmis, pasirinkau būtent Kristen. Neslėpsiu, buvo sunku visoms toms ilgakojėms pasakyti „ne“, bet mintis, kad su jomis tektų pasidalinti uždirbtais milijonais, man neatrodė viliojanti. O Kristen gali filmuotis ir be jokio atlygio, jei tik pažadėsiu būti labai geras lovoje“, – juokiasi plačia savo šypsena garsėjantis D. Shepardas. Tačiau ta jo visam pasauliui gerai pažįstama šypsena slepia itin skaudžius vaikystės išgyvenimus.

Apie tai, jog vaikystėje buvo tvirkinamas, D. Shepardas viešai prabilo visai neseniai. Iki tol šią paslaptį žinojo tik keli artimiausi jam žmonės, tarp kurių – ir žmona K. Bell. Pora susituokė 2013 metais ir šiuo metu augina dvi mažas mergytes – Lincoln bei Delta.

„Tai, kad jis viešai prakalbo apie vaikystėje patirtas traumas nebuvo momentinis silpnumo proveržis. Dexas yra labai nuoširdus bei atviras žmogus, todėl jam savyje užgniaužti paslaptis labai sudėtinga. Kalbėti apie tai – stipraus ir drąsaus žmogaus požymis“, – sako K. Bell.

Apie savo tėvo bei 18-mečio kaimyno nusikalstamą veiką, kai jam tebuvo 7-eri, aktorius bei režisierius prakalbo vienoje radijo laidoje, kuomet pristatinėjo naujausią savo komediją „Patruliai“.

„Jūs turbūt suprantate, jog tai nėra ta tema, kuria mielai bendrauju ir diskutuoju, tačiau šią paslaptį savyje gniaužiau per ilgai. Pirmiausia galvojau, kad tai mano paties kaltė, o vėliau atėjo suvokimas, kad dabar jau aš tikriausiai esu homoseksualus ir pasaulis nepasiruošęs manęs tokio priimti. Tačiau dabar, kai pats esu dviejų nuostabių mergaičių tėtis, suprantu, kad noriu gyventi geresniame pasaulyje. Apsidairykite aplink – čia tiek daug blogio, todėl ir kuriu linksmus filmus. Ne, jie nepadės sumažinti neteisybės, tačiau bent kelioms valandoms privers apie ją negalvoti“, – sako D. Shepardas.

Komedija „Patruliai“ pasakos kvatotis priverčiančią istoriją apie tai, kaip ramų Kalifornijos kelių policijos skyriaus gyvenimą ima drumsti paslaptinga motociklininkų gauja. Jiems sutramdyti metami šviežiai iškepti greitkelių patruliai – dėl begalės kaulų lūžių karjerą baigti priverstas profesionalus motociklininkas Džonas Beikeris (akt. D. Shepardas) ir Frenkas „pončas“ Pončarello (akt. Michaelas Peña) – po priedanga dirbantis ir multimillioninį apiplėšimą tiriantis FTB agentas.

Daugiau tarpusavio skirtumų nei panašumų turintys nepatyręs naujokas ir užgrūdintas profesionalas priversti dirbti kartu. Ir nors tapti partneriais jiems nebus labai lengva, Beikerio vairavimo įgūdžių ir Pončo gatvės išminties derinys duos puikių rezultatų (tiek bylos baigčiai, tiek filmo žiūrovui).

„Patruliai“ kino teatruose - nuo kovo 24 d.
© Copyright 2010 Laikas.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.