Laikas.lt

Paimta iš:
https://www.laikas.lt/lt/renginiai/10486/aout6-gimtadienis-klube-woo/

Data: 2010-08-19 10:23:29

Aout6 gimtadienis klube „Woo“
Viena ranka didžėjus, kita - dizaineris, aršios leidyklos „LeaveLate" savininkas ir šiaip visomis prasmėmis smagus vaikinas Aout6 švenčia gimtadienį. 

Proga tokia ryški, kad „Woo" jai užleidžia visą klubą. Fanfaros, petardos, bombos ir granatos čia šaudys rugpjūčio 20-ąją, o visi drauge gimtadienio svečiai rėkia „Suck My Birthday".

Aout6 pasistengė, kad vakaro programa būtų kiek įmanoma draugiškesnė ir tuo pačiu tarptautiškesnė. Gimtadienio „suckerių" rinktinę sudarys septyni trijų šalių atstovai - vokietis Mmmathias, du „LeaveLate" savo kūrinius leidžiantys prancūzai Reworks ir The Footloose, purvinų šokių pradininkas Lietuvoje Manfredas, sportiškiausias mūsų duetas „The Sneekers" ir, žinoma, visais medaliais pasipuošiantis Aout6.

Vokietijos vakaruose gyvenantis Mmmathias anksčiau itin stropiai kūrė hiphop muziką įvairiems savo šalies atlikėjams, o dabar diskotekose šluoja visus electro ir atstovauja britų kompanijai „Street Beats". Didžėjus mėgsta plakti roko ir reivo bootleg'us ir šiuo metu gyvena lagamininėmis nuotaikomis - beveik iškart po „Woo" šventės jis surengs turą po Australiją.

Tėvynainį Danger po Azijos klubus ką tik lydėjęs Reworks, kaip ir šventės kaltininkas, yra ne tik aršus didžėjus, bet ir ir grafikos dizaineris. „PNTS Studio" įkūręs prancūzas jau turi išankstinę dovaną - jis yra labai šlapios „Suck My Birthday" skrajutės autorius.

The Footloose Londono rajono Shoreditch naktinėtojams pažįstamas kaip aktyvus sienų ir kaulų drebintojas. Vasarą jis Anglijos sostinei suteikė kiek ramybės ir poilsiavo Prancūzijoje. Įrašų sudėti, žinoma, nebuvo kada - The Footloose grojo ir gimtinėje, ir Šveicarijoje, tad dabar yra ne tik gražus, bet ir turtingas.

Užkietėjusiems „Woo" gyventojams greičiausiai jau žinoma, kad Aout6 gimtadienis bus paskutinė klubo diskoteka prieš trumpas kosmetines atostogas. Kartu tai ir viena paskutinių progų kaip reikiant driokstelti šią ypatingai stogus visiems kilnojančią vasarą. Kaip sutalpinti visus sveikintojus, dar planuojama.
Iki 1 val. nakties (arba visą naktį su skrajute) rugpjūčio 20-ąją mokėsi 10 Lt, vėliau - 15 Lt.
© Copyright 2010 Laikas.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.