Laikas.lt

Paimta iš:
https://www.laikas.lt/lt/renginiai/18391/jager-vibrations-kartu-su-stanton-warriors/

Data: 2011-09-06 18:01:01

„Jager Vibrations“ kartu su „Stanton Warriors“

Eurobasket 2011 rungtynių metu menų fabrikas LOFTAS virsta taverna su daugybe stalų, didžiuliu ekranu bei oficialia krepšinio sirgalių afterparty vieta su muzikine gyvo garso bei DJ programa. Rugsėjo 16 - ąją menų fabrike - LEDINIŲ POJŪČIŲ NAKTIS!!!

Visuomet stebinantis preciziškai iki detalių išbaigta savo vakarėlių koncepcija, „Jager Vibrations“, šį kartą, be šokių muzikos gerbėjų pamėgtų Lietuvos atlikėjų, atsiveža „Stanton Warriors“ (Didžioji Britanija) - energingojo breaks žanro, laužančio nepalaužiamas muzikines taisykles, profesionalus, kurių išskėstomis rankomis laukia visas pasaulis!!! Jų naujausias albumas įtakingiausių DJ žurnalų sutiktas aukščiausiais įvertinimais. Australijoje jau šiuo metu jis - Nr 1 šokių muzikos albumas.

„Stanton Warriors“ - Tapę vieni karščiausių planetos prodiuserių, jie ir šiandien išlieka populiarumo viršūnėje. Jie dirbo kartu sutokiomis pasaulinio lygio žvaigždėmis kaip Missy Elliot, Fat Boy Slim, Basement Jaxx, Mylo, Freeform Five, and Busta Rhymes. Stanton Dj's "setais" garsėja kaip išskirtinai originalūs takeliai, jungiantys namų sąlygomis redaguotus garsus su aukščiausio lygio garsų remixais, kintanšiais nuo undergraund house muzikos stiliaus iki hip-hopo. Visa tai susilieja į elektro visumą ir nuolat primena pasauliui, kodėl „Stanton Warriors“ daugiau nei dešimtmetį išlieka savo žanro virtuozais.

Keli faktai, dar abejojantiems:
► Breaks'ų genijai STANTON WARRIORS (UK), prieš kuriuos nesusilaiko nei garsiausių festivalių scenas apspitę reiveriai, nei didžiųjų klubų diskotekininkai, nei tokie atlikėjai kaip Missy Elliot, Fat Boy Slim, Mylo, Freeform Five ir Busta Rhymes (jų kūrybą Stanton Warriors uoliai miksuoja)!
► Užšaldytas „Loftas“ ir neatpažįstamai transformuota scena/piramide, kokios dar nesi matęs!
► Šalto Jager'io kibirai, semiami mūsų mėgstamiausiais specialiais lediniais stiklais :)
► Būrys kokybiško lietuviško muzikinio palaikymo ir šokiai iki šešių!
► METAL ON METAL su naujais gabalais - gailėkitės, jei būtent per juos užsimanysit nueiti į tualetą!
► THE SNEEKERS - bet ne šiaip sau, o su LIVE programa! Ir Justinu Jaručiu!
► ANDREW MOODBASE - ir jo daugiasluoksnis eksperimentas su karščiausiomis laužytų ritmų nuotaikomis, breaks dinozaurais su Hip-Hop, Dub Step ir Nu Disco prieskoniais!
► MANTAS T (PARTYZANAI) ruošia per ausis širdį glostantį ir kojas kilnojantį setą. Patikėkit jo žodžiu, nes oi ne veltui Djscene.lt jį titulavo geriausiu Lietuvos didžėjumi!
► NO DJ's - mash-up'ų karalius Viktoras Diawara su komanda!
► Na ir žinoma tūkstantis Jӓgerio fanų, kurie tikrai moka linksmintis ir su kuriais kiekvienas vakarėlis būna pats geriausias.

„JӒGER VIBRATIONS“ artėja! Ledinių pojūčių naktis - šaltesnė ir smarkesnė nei Tu galėjai įsivaizduot!

© Copyright 2010 Laikas.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.