Laikas.lt

Paimta iš:
https://www.laikas.lt/lt/renginiai/20620/dubsteplt-presents-outlook-festival-launch-party/

Data: 2012-01-18 12:19:48

„Dubstep.lt“ presents „Outlook Festival Launch Party“
4-ojo gimtadienio naktimi garso galingumo, nuotaikos aštrumo ir minios stiprumo rekordus „Lofte“ sumušusi „Dubstep.lt“ komanda plečia veiklą!
 
Dubstep ir kitus boso reikalaujančius žanrus mylinti Mark Splinter suburta kompanija tapo vieno stipriausių Kroatijos pajūrio festivalių „Outlook Festival“ – ambasadoriais Lietuvoje. 
 

 
Tai bus pažymėta reto solidumo pristatomuoju renginiu su vieno įdomiausių praėjusių metų projektų ir to paties pavadinimo albumo „Author“ kūrėjais, scenos senbuviais Jack Sparrow ir Ruckspin. Vaikinai pasirodys gyvai bei atliks DJ setus, o menų fabrike „Loftas“ juos pasitiks žanro specialistai Intakz, Mark Splinter ir kiti. Jokių priežasčių nekokybei!
 
Su išankstiniais renginio bilietais neteks laukti eilėje, o pažymėjus lankymą „Facebook“ galima laimėti kelialapį į „Outlook Festival“!
 
https://www.facebook.com/events/172720482828759/

Prisijunk prie „Tiketos” klubo ir sulauk neįtikėtinų pasiūlymų! Į šį renginį bilietus gali įsigyti patogiausiu būdu – „Tiketos” kasose arba e. bilietus internetu.
 
Dėl pardavimų grupėms susisiekite su „Tiketos“ tiesioginių pardavimų vadove Manta darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 val. ([email protected] , +370 685 05480).
  
 
 
Renginio vieta: Menų fabrikas „Loftas“, Švitrigailos g. 29, Vilnius.
Renginio data: 2012 vasario 17 diena, 21:00 val.
Renginio trukmė: 7 val.
Durys atidaromos: 21 val. 

Vėliau bilietai brangs!

Asmenys iki 18 metų neįleidžiami.
  
Vaikai įleidžiami nemokamai:
NE.
Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP.
Renginio organizatorius VšĮ „Menų fabrikas“
Daugiau informacijos: www.menufabrikas.lt

Menų fabrikas LOFTAS - Tai kultūros centras, po kurio stogu telpa vizualinių menų kūrėjai, muzikos, kino, teatro, mados,  ir šokio eksperimentai.
© Copyright 2010 Laikas.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.