Laikas.lt

Paimta iš:
https://www.laikas.lt/lt/renginiai/25701/vasario-16-oji-fluxus-ministerijoje/

Data: 2013-02-13 11:33:56

Vasario 16-oji „Fluxus ministerijoje“

Lietuvą ir muziką mylintys kauniečiai vasario 16-ąją pažymės „Fluxus ministerijoje“ su garsiais šalies didžėjais renginyje „Sutik Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną kitaip“. Renginio organizatorių teigimu, šią dieną reikia sutikti rimtai, bet šiuolaikiškai ir linksmai.

„Vasario 16-ą dieną tapome nepriklausomi, sukūrėme savo valstybę, todėl šios datos nevalia pamiršti. Tačiau ji neturi būti švenčiama tik oficialiuose renginiuose, su nuobodžiomis „valdiškomis“ kalbomis. Todėl nusprendėme pakviesti kauniečius susiburti bene laisviausioje savo dvasia kultūrinėje erdvėje mieste - „Fluxus ministerijoje“, kartu su šokių muzikos meistrais. Tai bus šiuolaikiška ir įdomu“, - pažadėjo  „Sutik Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną kitaip“ rengėjai.

Šeštadienį nuo 21 val. erdvioje salėje susirinkę šimtai kauniečių šėls kartu su tokiais žinomais didžėjais, kaip Loranas Vaitkus, Nostra ir Gvidas, Calli.

Dj Loranas Vaitkus (Hooked On) daugeliui žinomas kaip populiarios radijo stoties „Opus3„ laidos ,,Mix Subas” vedėjas. Jis buvo apdovanotas kaip geriausias Lietuvos radijo laidos vedėjas.  Loranas yra elektroninės muzikos atlikėjas, savo meistriškumą įrodęs  tokiuose renginiuose, „Insanitus“, „Supynės festival 2012“, „Tundra“, grojęs klubuose „Opium“, „Soul Box“, „Gargaras“.

Didžėjų komandos „Partyzanai“ nariai Nostra ir Gvidas jau seniai žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Leidybinę kompaniją „Partyzanai label“ įkūrę vaikinai publiką audrino festivaliuose „Insanitus“, „Kubos partizanai“, taip buvo buvusio garsaus klubo „Gravity“ rezidentai.

Išskirtinį pasirodymą  renginyje „Sutik Lietuvos Nepriklausomybės dieną kitaip“ surengs DJ Calli, priklausantis „Partyzanai label“. Progresyvią šokių muziką propaguojantis didžėjus pažadėjo, kad salėje per jo pasirodymą abejingų neliks.

Vasario 16 d., šeštadienį“, 21 val. Kauno kultūrinėje erdvėje „Fluxus ministerija“ vyks  šokių muzikos renginys „Sutik Lietuvos Nepriklausomybės dieną kitaip“ su Loranu Vaitkumi (Hooked On), Nostra ir Gvidu („Partyzanai“), Calli („Partyzanai label“). Įėjimas 10 Lt.

© Copyright 2010 Laikas.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.