Laikas.lt

Paimta iš:
https://www.laikas.lt/lt/renginiai/30693/araabmuzik-grizta-i-vilniu/

Data: 2014-03-06 14:31:01

araabMUZIK grįžta į Vilnių
Muzikos prodiuseris ir atlikėjas iš Jungtinių Amerikos Valstijų araabMUZIK kovo 25 dieną grįžta į menų fabriką „Loftas“, kur gyvai kurs ir atliks hip hopo, drum&bass, trap ir dubstep kūrinius bei dar kartą sukels audrą prie scenos.

„Džiaugiuosi, kad žinomi užsienio atlikėjai grįžta į „Loftą“ – ši vieta įgyja vis didesnį pasitikėjimą tarp pasaulio muzikantų ir jų agentų“, – sako menų fabriko vadovas Victoras Diavara.

AraabMUZIK gimė ir augo Jungtinėse Amerikos Valstijose, dominikiečių ir gvatemaliečių šeimoje. Jis džiaugiasi turėjęs galimybę augti saugioje aplinkoje, priešingai nei daugelis Amerikos hip hopo atlikėjų.

Jis yra turbūt greičiausias ir labiausiai ritmingas MPC [muzikos prodiusavimo sistemos] virtuozas, tad visi jo pasirodymai dažniausiai yra sausakimši smalsuolių, kurie nori pažiūrėti į jo rankas ir pirštus gyvai. Jis virtuoziškai dirba su šią specialia sistema – taip pat kaip pasaulyje žymios grupės „Blink-182“ narys Travis Barker groja būgnais.

AraabMUZIK, kurio tikrasis vardas yra Abraham Orellana, teigia, jog jam nereikia narkotikų tam, kad kurtų ir mėgautųsi savo muzika. Jis sukuria ritmus vos per kelias minutes, kuriuos savo dainose naudoja tokie atlikėjai kaip Ludacris, Azealia Banks ir kiti žinomi muzikantai.

AraabMUZIK padėjo prodiusuoti savo muziką tokiems populiariems kūrėjams kaip 50Cent ir Lloyd Banks. Taip pat AraabMUZIK neretai kartu koncertuoja su žymiuoju Skrillex, ASAP Rocky, Baauer ir kitais.

Koncertą pristato kultūros ir pramogų ženklas Baltijos šalyse „IC Concerts“, organizuojantis aukštos kokybės garsių muzikantų renginius Rygoje, Taline ir Vilniuje.

© Copyright 2010 Laikas.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.