Laikas.lt

Paimta iš:
https://www.laikas.lt/lt/renginiai/31194/jger-vibrations-brodinski-louisahhh--club-cheval-bromance-records-fr/

Data: 2014-04-22 14:59:11

JӒGER VIBRATIONS: Brodinski, Louisahhh!!! & Club Cheval (Bromance records, FR)
Vienuoliktasis „Jӓger Vibrations“ renginys visą gegužės 2-osios naktį Loftą atiduos labai „ant bangos“ ir labai prancūziškai „Bromance records“ komandai. Prieš keletą metų įkurta įrašų leidykla pradėjo naują elektroninės muzikos judėjimą su tokiais atlikėjais kaip Brodinski, Gesaffelstein, Louisahhh!!! ir „Club Cheval“ priešaky.

Viskas prasidėjo 2011 metais - po „Bromance“ įrašų kompanijos stogu Brodinski subūrė bendraminčius – Gesaffelstein, „Pipes“,„G Vump“, „Club Cheval“ ir kitus. Spauda rašo, kad šis judėjimas atneša naują prancūziško elektro bangą.  muzikos pasaulis nenuleidžia nuo šių stiprių naujokų akių ir ausų. „Bromance“ sukūrėme iš draugų ir draugams. Tokia komanda pajėgi savo muzika užtvindyti arenas. Mes dirbame kartu, bet labai skirtingai. Mes draugai, tačiau kiekvienas muziką darome savaip,“ – sako jie.

„Bromance“ vadas Brodinski, kaip ir dauguma šių dienų prancūzų didžėjų, muzika domėtis pradėjo paauglystėje, klausydamas „Ed Banger“ dievukų. Dabar Brodinski su šios kompanijos atlikėjais groja tuose pačiuose vakarėliuose ir dirba su tokiomis žvaigždėmis kaip „Klaxons“, Tiga, „Justice“, Gesaffelstein, Sebastien Tellier, Skrillex, Nero ir kitais. Jo kalendoriuje jau įrašyti tokie festivaliai kaip „Melt!“, „Sunset music festival“, „Sónar“,„Audioriver“, „Future Music Festival“,„Stereosonic“, „Rock in Rio“, „Electric Zoo Festival“. Ir nenuostabu – Brodinski 2013 m. pateko į geriausių žurnalo „Mixmag“ didžėjų dešimtuką. Jo kaimynai šiame sąraše – tokie atlikėjai kaip: Seth Troxler, Jamie Jones, Nina Kraviz ir kiti.

Kartu su Brodinski Lietuvoje pirmą kartą išgirsime ir Louisahhh!!!. Jau vien šios herojės sceninis vardas verčia suklusti. Louisahhh!!! – vienintelė „Bromance“ mergina. Pradėjusi groti Niujorke iki pažinties su Brodinski jau dirbo su „Throne of Blood“, „Nurvous“ ir „Young Adults“. Lemtingas susitikimas su prancūzų komanda baigėsi tuo, kad dabar jie kartu keliauja po pasaulį ir dar tik pradeda įgyvendinti visus kūrybinius planus.

Savo pasirodymą „Jӓger Vibrations“ ruošiantys „Club Cheval“ prie „Bromance“ judėjimo prisijungė prieš porą metų. Po komandos pavadinimu slepiasi labai linksmi ir super stilingi vyrukai, į vieną vietą sunešę labai skirtingą muzikinę patirtį. Sam Tiba – tikras dancehall/hiphop/old school dubstep fanas, o jo pulto draugas Myd – eksperimentatorius, jam tinka viskas nuo pop ir tropinių melodijų iki griežtų, tikslių formatų.

Trijų svečių pasirodymų programą papildys „Jӓger Vibrations“ draugai „The Sneekers“ ir VJ komanda „No Signal“.


© Copyright 2010 Laikas.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.