Laikas.lt

Paimta iš:
https://www.laikas.lt/lt/renginiai/31419/mount-kimbie-apsildys-without-letters/

Data: 2014-06-11 10:57:46

„Mount Kimbie“ (apšildys „Without Letters“)

Festivalio „Satta“ kvietimu Vilniuje koncertuos „Mount Kimbie“

Didžiausiomis festivalio „Satta“ žvaigždėmis 2010-aisiais tapę britai „Mount Kimbie“ grįžta į Lietuvą. Birželio 12-ąją gyvai elektroninę muziką atliekantis duetas festivalio organizatorių kvietimu koncertuos sostinės „Vasaros Terasoje“.

Nuo pirmosios grupės viešnagės pas mus praėjo jau beveik ketveri metai, ir per šį laiką „Mount Kimbie“ populiarumas gerokai ūgtelėjo. Šventosios koncertų estradoje pristatę debiutinį albumą „Crooks & Lovers“ britai praėjusiais metais pasirašė kontraktą su viena svarbiausių elektroninės muzikos leidyklų „Warp Records“. Būtent joje praėjusį pavasarį išleistas darbas „Cold Spring Fault Less Youth“, labai gerai įvertintas „Dummy Magazine“, „Mixmag“, „Pitchfork“, „NME“ ir kitų muzikos kritikų.

Antrasis albumas duetą iš šviežių bei talentingų prodiuserių lentynos perkėlė į plačiai žiūrinčių kompozitorių lygą. „Cold Spring Fault Less Youth“ – tai šiltas ir žemiškas, tuo pačiu turtingas ir įtraukiantis, drąsiau vokalais eksperimentuojantis nei debiutinis „Mount Kimbie“ albumas. Projekto elektronika – daug platesnė už gimtąsias šokių aikštelės ribas, bet nepamirštanti ir jų. Vieną esminių albumo kūrinių „Made to Stray“ remiksavus vokiečių prodiuseriuj DJ Koze šis tapo vienu 2013-ųjų vasaros hitų.

Šiuo metu „Mount Kimbie“ tęsia albumo „Cold Spring Fault Less Youth“ pristatymo turą. Jau apkeliavę JAV, Australiją ir didžiąją Europos dalį muzikantai ką tik lankėsi Estijoje, gegužę koncertuos Turkijoje bei Japonijoje, o prieš užsukdami į Lietuvą dar spės sustoti ir Prancūzijoje bei Graikijoje.

„Mount Kimbie“ koncertas Vilniaus Mokytojų namų kieme taps jaukia kamerine, festivalio „Satta“ repeticija. Futbolo gerbėjams bus aktualu tai, kad koncertas baigsis dar iki pirmųjų Pasaulio čempionatų varžybų transliacijos. Bilietais į „Mount Kimbie“ pasirodymą jau prekiauja „Tiketa“.

Pats festivalis „Satta“ šiemet rugpjūčio 14-17 dienomis vyks Papės kurorte Latvijoje. Jau patvirtinta, kad „alternatyviame kurorte“ pasirodys tokie atlikėjai, kaip „Submotion Orchestra“, Forest Swords, Dirty Beaches, „King Midas Sound“ ir Kode9.

Bilietai @ Tiketa (brangs!): http://bit.ly/MountKimbie0612

© Copyright 2010 Laikas.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.