Laikas.lt

Paimta iš:
https://www.laikas.lt/lt/renginiai/32174/skamp-koncertas-rysiu-kiemelyje-837/

Data: 2014-08-12 11:53:24

SKAMP koncertas „Ryšių kiemelyje 837“

Amžinai jauni ir visuomet jaučiantys aktualios muzikos pulsą. SKAMP arba Vee Diawara, Erica Jennings ir Vilius Alesius yra būtent tokie, ir rugpjūčio 14-osios vakaro Kauno „Ryšių kiemelyje 837“, kuomet kolektyvas surengs ciklo „Volfas Engelman Gyvai“ koncertą, atmosferos prognozė viršija visas normas. 

Rokas, hiphopas, reggae, pop, dubstep – visa tai kartu su skirtingomis kultūrinėmis grupės narių patirtimis dera po SKAMP vėliava. Kai kam galbūt netikėtai, bet užtikrintai, kruopščiai suplanuotai iki smulkmenų, ryškiai ir triukšmingai - taip SKAMP pristatė su dancehall žvaigžde Deadly Hunta įrašytą naują kūrinį „Good Girl Gone Bad“ ir jam nenusileidžiantį vaizdo klipą. Beje, pastarasis kūrinys buvo fotografės Marlos Singer debiutas kine.

Savotiškas SKAMP sugrįžimas – grupės nariai visgi nė minutei nebuvo apleidę muzikinio pasaulio – įvyko prieš pat prasidedant vasarai, ir, atrodo, jau 16 metų gyvuojantis tarptautinis kolektyvas atvertė naują itin smagų savo istorijos puslapį. Vis garsiau kalbama, kad jau pakeliui – ne tik nauji singlai ir klipai, bet ir visas studijinis albumas. Nuo pastarojo grupės leidinio praėjo jau šešeri metai.

Liepos mėnesį SKAMP koncertavo „Pasaulio lietuvių jaunimo susitikime“ Prienuose, o rugpjūčio karščio rekordą mušė Zarasuose vykusiame festivalyje „Galapagai“, Rugsėjį grupės vokalistės Ericos laukia kelionė namo - su draugais ji koncertuos savo gimtajame Dubline, taip pat SKAMP užsuks aplankyti Londono lietuvių. Be naujų dainų, koncertuose grupė visuomet groja ir didžiausius savo hitus, kurių per pavydėtinai ilgai trunkančią karjerą įrašyta tikrai daug.

Rugpjūčio 14-osios vakaras – vienas paskutinių ciklo „Volfas Engelman Gyvai“ renginių šią vasarą. Ketvirtadieniais po atviru dangumi „Ryšių kiemelyje 837“ ciklo organizatorių iniciatyva jau koncertavo Jurga Šeduikytė, Alina Orlova, grupės „Saulės kliošas“ ir „G&G Sindikatas“. Rugpjūčio 28-ąją suplanuotas vokalistės Giedrės Kilčiauskienės pasirodymas. Išankstiniai bilietai simboline kaina – 10 Lt – pardavinėjami kiemelyje kiekvieną dieną, juos įsigyti galima ir atėjus į koncertą.

© Copyright 2010 Laikas.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.