Laikas.lt

Paimta iš:
https://www.laikas.lt/lt/renginiai/32724/lrt-opus-gyvai-rebeka-pl/

Data: 2014-10-02 15:48:29

LRT Opus Gyvai: REBEKA (PL)

 Naują sezoną menų fabrike „Loftas“ pradeda „LRT Opus Gyvai“ serija su vasaros atradimu – REBEKA. Jau spalio 18 d. kritikų su „Portishead“, „CocoRosie“ ir Roisin Murphy lyginama Rebeka grįžta į Lietuvą.
 
♡ ♡ ♡
 
Tie, kas šiemet į „Lofto“ festivalį atėjo dėl danų „When Saints Go Machine“, LOFTO draugai išėjo su nauja mylima grupe – Rebeka. Būtent jie apšildė danus. Būtent dėl to jie grįžta.
 
Šis koncertas bus ypatingas dar ir tuo, kad tai bus dvi dienas menų fabriko teritorijoje vyksiančios kūrybinių industrijų konferencijos „WHAT‘S NEXT?“ oficialus afterparty.
 
Su lenkų neįprastu duetu Rebeka bus paminėtos ir atšvęstos dvi kūrybai dedikuotas konferencijos, kontaktų mugės ir kūrybinių dirbtuvių dienos.
 
 Rugsėjo pradžioje „Loftas Fest“ metu Vilnių jau aplankiusi per visą „Lofto“ istoriją įdomiausia lenkų grupė nepaliko abejingų, ir iškart po pasirodymo buvo nuspręsta – duetas Rebeka privalo čia sugrįžti!
 
Rebeka ant scenos virsta viskuo, kas primena stebuklus. Jie plaka elektroniką su alternatyvia pop muzika, eksperimentuoja su analoginiais sintezatoriais iš devintojo dešimtmečio, nepamiršta, žinoma, ir gitarų, diktofonų, semplerių. Visa tai karūnuoja savo paperkančiu balsu ir nenuginčijama charizma ant scenos.
 
Jų debiutinis albumas Hellada – turtingas, pilnas grožio, purvo ir emocijų, 2013 tituluotas vienam prestižiškiausių lenkų apdovanojimų - „Polish Album of the Year“. Šalti ir aštrūs sintezatoriai, pulsuojantis bass‘as, nepakartojamas balsas – įtraukia į jausmingą ir žavią istoriją, kurią pasakoja šie du perfekcionistai.

 Tai neabejotinas ateities hitas – būtent tokios grupės pasirodo „LRT Opus Gyvai“ serijoje menų fabrike „Loftas“ už labai prieinamą kainą.
 
Bilieto kaina – 20 LT
 
Perkant bilietą į WHAT’S NEXT? konferenciją – nemokamai.

© Copyright 2010 Laikas.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.