Geriausia – niekaip. Nors tai greita ir patogu, tačiau toks atšildymo būdas padaro picą guminę, vangią, drėgną ir neskanią.
canva
Įkaitinkite orkaitę iki 190°C ir išklokite kepimo skardą folija arba kepimo popieriumi. Kai orkaitė įkaista – įdėkite skardą į orkaitę kelioms minutėms. Tada išdėliokite picą ant karštos skardos. Šis procesas garantuoja, kad picos apačia taps traški, o viršus liks išlydytas-sūrio. Maždaug po 10-15 minučių gausite šviežią karbonaros (ar bet kurios kitos jūsų mėgstamos picos) gabalėlį.
canva
Įkaitinkite keptuvę ant vidutinės ugnies ir padėkite ant keptuvės picos gabalėlį. Jis turi sušilti beveik visiškai per 2-5 minutes. Kad sūris gerai išsilydytų, įpilkite kelis lašus vandens ant keptuvės (toli nuo plutos) ir uždenkite dangčiu, kad garai praleistų picos viršų.
canva
Jūsų slaptas ginklas – ketaus keptuvė: ji ypač gerai praleidžia ir sulaiko šilumą, o tai yra pagrindinis momentas, norint išvengti permirkusio picos dugno. Padėkite picos gabalėlį tiesiai ant keptuvės ir pašildykite ją, neuždengdami dangčiu, ant vidutinės-silpnos ugnies. Priklausomai nuo jūsų viryklės galios, šis procesas užtruks nuo 7 iki 10 minučių.
canva
Gruzdintuvė sujungia mikrobangų krosnelės patogumą ir plutos traškumą, kaip po orkaitės, o tai daro ją vienu efektyviausių picos gabalėlio atšildymo metodų. Išklokite gruzdintuvės krepšelį perforuotu pergamentiniu popieriumi arba aliuminio folija, o tada pašildykite riekelę maždaug 180°C temperatūroje 3-6 minutes.
canva
Išimkite picą iš šaldytuvo maždaug prieš 15 minučių iki atšildymo, palikdami ją kambario temperatūroje. Tai leis jai tolygiau sušilti.
canva