DUB MAFIA (UK) koncertas

Eurobasket 2011 rungtynių metu menų fabrikas LOFTAS virsta taverna su daugybe stalų, didžiuliu ekranu bei oficialia krepšinio sirgalių afterparty vieta su muzikine gyvo garso bei DJ programa.

Jau antrą kartą LOFTO scenoje - „Dub Mafia“ koncertas! Menų fabrikas jums garantuoja 100% gyvą šokių muziką su nepakartojamu vokalistės Evos Lazarus balsu.

„Dub Mafia“ - gyvo drumm‘n‘bass grupė iš Bristolio. Jungiantys tokius stilius kaip drum and bass, dub, dubstep, bashment, breakbeat „Dub Mafia“ kuria optimistišką ir unikalią muziką, kuri išjudina bet kokios muzikos mylėtojus.

Septyni talentingi muzikantai ant scenos, susinešę savo muzikinius eksperimentus į vieną mažą studiją Bristolyje. Iš proto varantis vokalistės Evos Lazarus balsas. Downtempo. Dubstep. Jungle.„Dub Mafia” muzikos nebūtina įvardyti, kad galėtum jai pasiduoti. Tai galėtų patvirtinti kiekvienas, pernai buvęs jų koncerte. Žiūrovų šiltai sutikti „Dub Mafia” niekam neleido ramstyti sienų!

Nors kolektyvas gyvuoja tik du metus, tačiau jau grojo krūvoje festivalių, surengė turą po Europą. Grupė bendradarbiavo su žymiu režisieriumi Ben Dowden, kūrusiam vaizdo klipus tokiems muzikos projektams kaip „Dub Fx”, „Reggie Watt” ar „Dirty Goods” ir pristatė keletą vaizdo klipų – jau kitą dieną po pristatymo grupės youtube kanale „Breakneck” tapo aukščiausią savaitės reitingą turinčiu video klipu, aplenkusiu tokius muzikantus kaip „Coldplay“ ir Janet Jackson.

Grupė sulaukė itin palankaus įvertinimo iš kitų muzikantų bei muzikos kritikų. Greg Dread iš grupės „Dreadzone“ pavadino juos „nauja mėgstamiausia grupe“, „BBC Bristol introducing“ laidos vedėjai prisipažino, kad „tiesiog negali išjungti jų muzikos, tai naujas favoritas radijo stotyje“.

Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai