Now Reading
Festivalyje „Galapagai“ – virtualus nuotykių kambarys, aktyvios rungtys ir meilės strėlės

Festivalyje „Galapagai“ – virtualus nuotykių kambarys, aktyvios rungtys ir meilės strėlės

Festivalyje „Galapagai“ – virtualus nuotykių kambarys

Muzikos ir pramogų festivalis „Galapagai“, liepos 28-29 dienomis Zarasuose, ežero saloje festivaliautojams pateiks visą įvairovę pramogų, pakvies dalyvauti socialinėse iniciatyvose, rengs pasimatymus, sporto, šokių ir relaksuojančios jogos užsiėmimus ar virtualius nuotykius ir pasiūlys daugybę kitokios veiklos.

Ankstesniais metais išbandyta ir labai pasiteisinusi komandinė iššūkių grandinė „Galapagai Challenge“ bus pasiūlyta ir šiais metais. Visi norintieji festivalio metu galės registruotis vietos Infocentre. Komandos, sudarytos iš 5 narių, „Galapagų“ šeštadienio rytą priims iššūkį ir sudalyvaus specialiai paruoštose rungtyse, kurios reikalaus tiek fizinio pasirengimo ir greičio, tiek žinių bei orientacijos saloje. Geriausios komandos bus apdovanotos prizais.

Festivalio teritorijoje taip pat bus superinių pripučiamų atrakcionų, kurių atsiveš Fuga.lt. Juose nutrūkti ir linksmai išsišėlti galės kiekvienas festivaliautojas.

Visą šeštadienį – nuo ryto iki vakaro „Galapaguose“ vienišos širdys svaidysis meilės strėlėmis. Atvykusieji be savo antrosios pusės turės puikią progą ją susirasti. Juk meilė prasideda nuo flirto, tad flirtas.lt rengs greituosius pasimatymus.

„Media Guru“ savo ruožtu dovanos šaunius festivalio prisiminimus – gražiausias nuotraukas, o be to, pakvies į virtualios realybės siaubo ir nuotykių kambarį.

Šeštadienio rytą visi pabudusieji bus kviečiami ne tik į paplūdimyje įsikūrusią „Beach Stage“, bet ir į aktyvias treniruotes, kurias ves „Get Fit“ sporto akademija bei „InShapefitness“ sporto ir laisvalaikio studija. Čia ypatingai pravers stilingi sportiniai bateliai, spalvinga apranga ir šypsena iki ausų.

Atsikvėpti po treniruočių ar beprotiškų „Galapagai Challenge“ lenktynių padės pasyvioji Tailando joga Sabai Sabai, kurios tikslas priartinti masažus prie kasdienybės. Įrodyta, jog vien prisilietimas stimuliuoja laimės hormonų gamybą, gali padėti užmezgant ryšius su žmonėmis, komandinėje veikloje ar, pavyzdžiui, filtruojant. „Masažas – tai menas liesti. Tai ne tik kabinetinė ar spa veikla, kurią atliekate tuomet, kai problemos jau slegia pečius. Jis gali būti nesudėtingas, atliekamas bet kur, svarbiausia – su gera energija, smagiai ir saugiai“, – sako Sabai Sabai meistrai.

„Taip pat pažadame vaizdų su geriausiais šalies riedlentininkais. „Galapagai“ jau daug metų puikiai sutaria su skeiteriais, todėl ir šiemet į festivalį sugūžės gausios ekstremalų pajėgos. Šeštadienį nuo 14 iki 16 valandos pakviesime prie pagrindinės „Galapagų“ scenos ar ant šalia esančios kalniuko.
Ten patogiai įsitaisius bus galima pasimėgauti geriausių šalies riedlentininkų pasirodymais. Festivališkai nusiteikę riedlenčių meistrai mielai pabendraus su visais, norinčiais taip pat kietai valdyti riedlentę, bet nedrįstančiais išbandyti. Tegul tai pagaliau nutiks „Galapaguose“!“ – sako festivalio organizatoriai.

Nelinkę sportuoti ar kitaip aktyviai pramogauti, festivalyje galės pasinerti į įsimenančių pokalbių ir netikėtos patirties „Gyvąją biblioteką“, kuri skatina tarpusavio supratimą, toleranciją ir pagarbą žmogaus teisėms. „Gyvosios knygos“ čia – žmonės iš pažeidžiamų socialinių grupių, visuomenėje patiriantys diskriminaciją ar išankstines nuostatas. Jie turi ką pasakyti atėjusiems „skaitytojams“.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Ievos Krivickaitės įsteigtas gerumo fondas „Ne apie mane“ kvies sumažinti skausmą ir prisidėti prie akcijos, skirtos cukriniu diabetu sergančių vaikų sensorių finansavimui. Vos kelis eurus paaukojęs festivaliautojas pajus malonių emocijų antplūdį, kai palapinėje savanoriaujančios merginos jį apdovanos džiaugsmo šūkiais, visiems pranešdamos apie ką tik atliktą gerą darbą.

Gyvūnų globos organizacija „Lesė“, tradiciškai kvies į šunų ir jų šeimininkų lenktynes. Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras dalinsis informacija apie lytiškai plintančias infekcijas, hepatitą, erkių platinamas ligas ir kita.

Antrus metus iš eilės festivalyje bus galima pamatyti iškabą „Grąžinti verta“. Tai iniciatyva, skirta žmonėms, kurie rūpinasi aplinkiniais ir pačia aplinka. Jiems bus pasiūlyta priduoti depozito ženklu pažymėtas pakuotes į specialų festivalio taromatą. Akcija „Grąžinti verta“ – ne tik atsakingas gyvenimo būdas, bet ir pramoga: komanda mainais pasiūlys pasidaryti laikinas tatuiruotes, pasigaminti marškinėlius bei sužaisti itin smagų žaidimą „Taromaisterį“. Be to, grąžindami pakuotes ne tik pagražinsite Zarasų ežero salą, bet ir išpildysite „Tautmilės prieglaudėlės“ gyventojų svajones!

„Galapagų“ saloje festivalio dienomis taip pat bus galima išsinuomoti irklentes, pasidaryti laikinas ar chna tatuiruotes, išbandyti taiklumą lankininkų kovose, pasigrožėti mielais automobiliais – „miniukais“, pasimokyti šokių su „Sfinx“, sudalyvauti ledo ir ugnies eksperimentuose, lošti sportinį pokerį, žaisti stalo žaidimus, nusipiešti marškinėlius, sudalyvauti odinių aksesuarų dirbtuvėse ir galybėje kitų originalių veiklų.
 

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt