Now Reading
Neseniai į sceną sugrįžusi atlikėja Justina Budaitė ruošia staigmeną festivalininkams

Neseniai į sceną sugrįžusi atlikėja Justina Budaitė ruošia staigmeną festivalininkams

Neseniai į sceną sugrįžusi atlikėja Justina Budaitė ruošia staigmeną festivalininkams

Fotogenijai nuotr.

„Lietuvos balso“ nugalėtoja Justina Budaitė, į muzikos pasaulį sugrįžusi su naujausiu kūriniu „Ten Kur Tu“, kurį įrašė kartu su vienu geriausių šalies atlikėju Donatu Monvydu, ir toliau sėkmingai skinasi kelią muzikiniame pasaulyje. Jau rugpjūčio 19 d. atlikėja ruošia staigmeną „Karklės“ festivalininkams.

„Pasirodymas šiame festivalyje – man didžiulis įvertinimas, džiaugiuosi, kad galėsiu dalintis muzika ant jūros kranto. Tai mano pirmasis festivalis, kaip atlikėjai, todėl jau kurį laiką apie tai daug galvoju ir, žinoma, repetuoju, juk norisi parodyti tai, ką galiu geriausiai“ – teigia atlikėja.

Mergina neslepia jaudulio, tačiau yra tikra tuo, ką daro, o scenoje didelį palaikymą turi ir iš DJ Averjano, kuris pasirodymo metu miksuos muziką.

„Kai pirmą kartą su Justina pabandėme šį eksperimentą ir į sceną žengėme drauge, supratome, kad to negalime taip lengvai paleisti – ir nepaleidome. Justina labai talentinga, todėl man groti šalia jos yra didelė garbė“ – teigia pozityviai nusiteikęs didžėjus.

Justina taip pat neslepia pasitikėjimo scenos kolega ir džiaugiasi tokia kompanija.

See Also
9 paprasti patarimai

„Žinau, kad su tokiu palaikymu ir komanda mes drąsiai stovėsime toje scenoje ir atiduosime viską, kad žmonės turėtų tikrai puikų vakarėlį paplūdimyje. Galime daug – tuo įsitikinome jau ne vieną kartą, koncertuodami drauge“ – atvirauja Justina.

Itin stipriu vokalu pasižyminti atlikėja Justinos Budaitės ir DJ Averjano pasirodymo metu atliks žinomiausius pasaulinius hitus.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt

Scroll To Top