Valentino dieną kokteilių bare „Berlin“

Sostinės senamiestyje įsikūręs kokteilių baras „Berlin“ vasario 14-ąją lankytojus pakvies į ypatingą „Love is the ear” vakarą. Meilės dienos proga savo pasirodymą dovanos naujas šokių muzikos projektas, kurį pristato talentinga dainininkė Eglė Jakštytė ir žinomas šalies prodiuseris bei didžėjus Virus J.

Lietuviškos pop muzikos padangę Eglės balsas sudrebino prieš trejus metus. Jauna atlikėja debiutavo muzikiniame realybės šou „Muzikos akademija 2” ir užtikrintai jį laimėjo. Savo vokaliniaiais sugebėjimais mergina pelnė ne tik komisijos, bet ir radijo stoties “Lietus” klausytojų pripažinimą. Jų Eglė buvo išrinkta geriausia atlikėja ir gavo dar vieną prizą – galimybę nemokamai įrašyti debiutinį albumą. Jo dainos iškart užkariavo radijo stočių eterį. Šiuo metu Eglė ruošia savo antrąjį albumą “Ar jauti mane…”, kuriam muzikos kritikai jau dabar prognozuoja nemažą sėkmę.

“Su Egle dirbti paprasta. Ji tikra scenos profesionalė ir pasižymi ypač stipriu balsu. Manau, kad šis bendras mūsų projektas tikrai nėra paskutinis”, – naujajai studijos partnerei komplimentų negailėjo Virus J slapyvardžiu žinomas Justinas Chachlauskas.

Per netrumpą savo karjerą šis klubinės kultūros veikėjas spėjo sukaupti solidų įrašų bagažą ir gali pasigirti bendrais projektais su house muzikomis legendomis Marshall Jefferson bei Sandy Rivera. 
Valentino ketvirtadienį kokteilių baro „Berlin” lankytojai išgirs vos prieš kelias savaites sukurtas duetas dainas – „Love is the ear” renginys bus vienas pirmųjų, kuriame šis tandemas surengs pasirodymą.
Eglės ir Virus J koncertas bus ne vienintelė vakaro pramoga. Taip pat vyks ir kokteilių plakimo pamokos, į kurias dalyviai kviečiami registruotis iš anksto. 

Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai