„Sensus Terasa“ atidarymas

Kartu su vasara į Vilnių sugrįžta ir terasos po atviru sostinės dangumi. Viena jų – Totorių g. įsikūrusi „Sensus Terasa“ – vartus lankytojams atvers ketvirtadienį. Atidarymo vakarą svečius savo pasirodymu nudžiugins svingo tradicijas puoselėjantis muzikantų kolektyvas „Swing Zippers” ir house ritmu per pasaulį žengiantis projektas „Curly Music”.

Antrąjį sezoną pradedanti „Sensus Terasa“ šiais metais liks ištikima praėjusią vasarą pradėtoms tradicijoms ir kvies mėgautis skaniais užkandžiais bei gėrimais, jaukia aplinka ir atitinkama muzika. Šios vasaros programoje terasos svečiai išgirs ne vieną gyvos muzikos atlikėją bei jaunus, tačiau perspektyvius šalies didžėjus.

Ketvirtadienį terasos scenoje patogiai įsitaisys „Swing Zippers“ trio. Pasirodymo metu patyrę muzikantai vakaro orą pripildys svingo ir gipsy jazz skambesiu. Akustiniai gitarų ir kontraboso garsai klausytojams primins pokario laikotarpį, kuomet prirūkytuose baruose bei kabaretuose sukosi damos su mažomis kepuraitėmis ir skrybėlėti vyrai.

Kartu su „Swing Zippers“ atidarymo vakarą įgarsins house muzikai neabejingas projektas „Curly Music“, nuolat grojantis įvariuose Vilniaus klubuose ir baruose.

Kiekvieną darbo dieną terasos vartai lankytojams bus atviri nuo 17 val., o savaitgaliais – nuo 15 val. Lankytojų „Sensus Terasa“ visuomet laukti planuoja iki vidurnakčio.

Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai