„Jager Vibrations“: „Hot Chip“ pasirodymas Lietuvoje

Trankiais DJ setais ir pasirodymais klubuose bei žymiausiuose festivaliuose pagarsėję „Hot Chip” nariai Felix Martin ir Alexander Doyle pirmą kartą lankysis Lietuvoje. Didžėjai Vilnių iki ryto šokdinti pasiruošę jau rugsėjo 27 d. Ledinių pojūčių vakarėlių ciklo „Jager Vibrations“ lankytojai tą naktį vėl užims „Loftą“.

Nuo pirmo super hito „Over and Over“ pasirodymo iki penkto išleisto albumo „In Our Heads“, „Hot Chip“ spauda liaupsina ir kaip pop, ir kaip elektro skambesį, giria ir už energiją, ir už žaismingumą, ir už turbūt su niekuo kitu nesumaišomą vokalą. Penketui iš Londono apibūdinti sunku surasti vieną sakinį ar muzikos stilių. Patys muzikantai prisimena, kad dar „Hot Chip“ pradžioje vienaip ar kitaip juos inspiravo ir „Aphex Twin“, ir „Destiny’s Child“.

„Hot Chip“ sako, kad greičiausiai visą jų kūrybą vienija užkrečiama gera nuotaika. „Mūsų muzika ir yra tokia linksma tik dėl to, kad mes labai gerai leidžiam laiką įrašinėdami ją, ką čia slėpt!“, - sako muzikantai. Ir sekasi labai gerai. „Hot Chip“ ir kaip grupė, ir kaip didžėjai jau spėjo patrypti žymiausių festivalių, kaip Sonar, Melt!, Lollapalooza, Coachella scenose, užsitarnauti nominacijas vienuose žinomiausių muzikos apdovanojimų – Grammy ir Mercury Music Prize.

Dar vienas bendras visam penketui bruožas – jie visi iki ausų įklimpę muzikoje. Jei „Hot Chip“ vokalistas Alexis dar dainuoja ir „About Group“, prisideda prie kolegų muzikinio projekto „the 2 Bears“, leidžia solo albumus, didžėjauja, kuria muziką filmams, tai kone visų rūšių mušamuosius išbandęs Felix Martin ir multi-instrumentalistas Al Doyle dar kuria savo grupėje „New Build“. Jai patys ir video klipus režisuoja.

Pasauliniuose festivaliuose kaip vieni pagrindinių svečių laukiami „Hot Chip“ didžėjai išleido ir keletą miksų - „DJ Kicks“ ir „A Hot Chip A Bugged Out Mix“ albumus, yra miksavę „Gorillaz“, Amy Winehouse, „Kraftwerk“, „Queens of the Stoneage“ kūrybą. „Mes mėgstame tūsintis, bet kartu niekada nepamirštame profesionalumo. Klausome tonas naujos muzikos ir kai grojame kaip DJ, nuoširdžiai triūsiame!“, - sako vyrai.

Pagrindiniai „Jager Vibrations“ svečiai „Lofte“ pasirodys su būriu Lietuvos atstovų – prie pultų stos Vee Diawara, Rembo, St. Stereo ir Recoco. Vakarėlį pagyvins VJ komandos „Nosignal“ projekcijos.

Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai