„Gluck“ savaitgalis: Oliver Deutschmann ir Dj K

Alternatyviosios muzikos megėjai sukluskite: „Gluck“, kaip ir kiekvieną savaitgalį, šį taip pat kviečia praleisti drauge. Savaitgalio svečiai iš Kanados ir Vokietijos žada išvaikyti rudeninį liūdesį.

Penktadienį mūsų lauks vakarėlis „Shaded music showcase: Oliver Deutschmann“. Jau lankęsis Lietuvoje vokietis Oliveris sugrįžta atšvęsti pirmos „Shaded Music“ išleistos vinilinės plokštelės. Muzikantas dar kartą palepins prisodrintais techno garsais, besitęsiančiais maždaug 3 valandas. Nuo paskutinės viešnagės Vilniuje, kuomet prieš keletą metų tautiečius šokdino „Mixsubo“ vakarėlyje, Oliveris nesustodamas kopia karjeros laiptais. Jo patobulėjimą galėsime įvertinti jau ryt. Be jo su mumis taip pat naktinės „Shaded Music“ atstovai: Pagalvė, Moon Disco ir gyvą pasirodymą ruošiantis Zulusas.

Šeštadienį vakarėlių serijos „Dreadbass“ svečias džiugins Vilniaus klubinės muzikos megėjų ausis. Šį kartą „Dreadbass meets Dj K“. Vienas pagrindinių šeštadienio svečių – legendinis prodiuseris iš Kanados. Dj K žinomas dėl savo novatoriškos kūrybos: jo kūrinius išleido tokios sunkiasvorės įrašų kompanijos, kaip „Big Cat Japan“ bei „N20“, o leidybinis projektas „Killa Records“ sulaukė pasaulinio pripažinimo. Nuo 2008 m. prasidėję turai po Europą Dj K leido aplankyti geriausius jungle, hardcore, DNB and breakbeat vakarėlius. Jis iki šiol tęsia muzikos išlaisvinimą, pasitelkdamas šviežiausius prieskonius tarp drum&bass ir ragga muzikos stilių.

Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai