V. Baumilos naujos dainos ir klipo pristatymo vakarėlis

Prieš keletą mėnesių gyvenęs skrydžiais tarp Lietuvos ir įvairių Europos miestų, Vaidas Baumila jau kurį laiką leidžia Lietuvoje. Pastaruoju metu garso įrašų studijoje beveik apsigyvenęs Vaidas savo smalsiausiems gerbėjams turi ką parodyti – pasirinkęs prekybos centre VCUP esančią „La Crepe terasse“, dainininkas ten pristatys naują dainą „Free love“ bei dar nematytą vaizdo klipą, nufilmuotą Nidoje.

„Naujoji daina – duoklė savam kraštui. Lietuva, Nida yra mano namai, ten mano žmonės. Žinoma, keliaudamas po Europą, įgijau didžiulės patirties – kasdieniai spektakliai teatre, kitokia, „angliška“ sceninė patirtis padėjo sukaupti didžiulį patirties bagažą, bet supratau, kad esu „namų žmogus“. Man labai patinka keliauti, bet užsienyje įsikurti ilgesniam laikui darosi sunkoka – norisi namo. Turbūt baigėsi „paaugliškas išsilakstymas“ – tuoj įkopsiu į 30-metį, atėjo metas rimtesniems dalykams“, – juokiasi V. Baumila.

Pasak jo, užsienyje pasirodantis atlikėjas – vienas geriausių šalies ambasadorių, galinčių prasmingai garsinti Lietuvos vardą: „Koncertuodamas ir dalyvaudamas įvairioje veikloje užsienyje, prisistatau ir veikiu kaip lietuvis. Esu savo šalies atstovas ir aktyviai stengiuosi didinti Lietuvos žinomumą. Nuo mano kelionių pradžios praėjo jau beveik penkeri metai ir matau, kad mano ir visų kitų, Lietuvą garsinančių žmonių, veikla nenuėjo veltui – Europa tikrai mus girdi ir pažįsta“, – sako Vaidas ir priduria, kad tikisi, jog būnant Lietuvoje taip pat pavyks pasiekti užsienio auditoriją. Svarbiausia, anot jo,  atrasti save ir savo nišą, kuria būtų galima pasidalyti su likusiu pasauliu.

Naująją dainą „Free love“ sukūręs Lietuvoje, Vaidas tikina, kad gerą muziką kurti galima ir čia: šalyje užaugo vadinamoji „Youtube“ karta, kuri gerai supranta įvairius muzikos stilius, orientuojasi subkultūrose, jaučiamas ir pakitęs muzikos skonis. Anot jo, Lietuvoje tikrai galima labai sėkmingai įsitvirtinti ir kažką gražaus sukurti ar suvaidinti – pasiūlymų tiek daug, kad reikia spėti jais visais pasinaudoti.

Koncertai, spektakliai, miuziklai ar serialai – pastaruoju metu visur šmėžuojantis dainininko veidas įrodo, kad veiklos jam netrūksta, bet tai, pasak jo, mylimosios susirasti nepadeda. „Atrasti tinkamą žmogų ne iš pramogų pasaulio, iš kitos erdvės ir sukurti abipusį pasitikėjimą – sunku. Visa „virtuvė“, kurioje verdu, dėmesys – man įprasta, be to, per dešimtmetį išmokau atskirti, kas yra tikra, o kas – dirbtinai sukurta. Kitam žmogui būti šalia manęs ir įsilieti į tokį aktyvų, viešą ir pulsuojantį gyvenimą – tikrai nelengva, – sako dainininkas. – Šiuo metu esu tokioje būsenoje, kai atrodo, kad meilė yra kažkur netoliese, bet niekaip nepavyksta jos pagriebti. Apie tai ir naujoji daina „Free love“ – apie meilės ieškojimą, pojūtį, kad ji sklando aplink ir jos laukimą. „Netoliese esančios meilės“ jausmas kankina jau kurį laiką, taigi esu pasiruošęs – kai ją pagausiu, tikrai nepaleisiu.“

Kol kas konkrečių planų naujam sezonui neturintis dainininkas sako, kad naujovių tikrai bus – laukia įvairūs teatro projektai ir albumo įrašinėjimas bei pristatymas, bet naujausios dainos vaizdo klipą ir nemokamą savo koncertą klausytojų teismui jis pasiruošęs pateikti šį ketvirtadienį, 21.30 val., VCUP „La Crepe terasse“.

„Džiaugiamės, kad tapsime naujosios dainos „ambasadoriais“. Esu tikra, kad pajūryje nufilmuotas romantiškas vaizdo klipas ir Vaido koncertas puikiai derės su nuo VCUP atsiveriančia Vilniaus miesto panorama, Neries vingiais, saulėlydžiu ir meilės kokteiliais. Kas žino, galbūt įkvėpta lyriškos dainos, koncerto vakarą pas mus susižadės ne viena porelė“, – juokiasi „La Crepe“ prekės ženklo vadovė Raminta Makusaitė.
Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai