Daiktų pusryčiai. Puodeliai, iš kurių gerti juodai gera...(konkursas)

Laikas.lt

Nesvarbu, ką mėgstate: kavą ar arbatą. Nesvarbu, kokią: juodą, žalią ar raudoną. Nesvarbu, su pienu ar be, – į šiuose puodeliuose tilps visi mėgstamiausi gėrimai.

Artėjant žiemai manėme, kad tai puikus daiktas šaltiems rytams. Taip ir buvo. Žvarbūs rytai, kuomet visą kelią iki tikslo Jums akį merkia „Nieko rimto“ karvytė, tampa šiek tie kitokie. Šiltesni ir  spalvotesni. Kaip tik to ir trūksta tokiu metu. Tiesa? O artėjant pavasariui, ilgėjant ir šiltėjant dienoms, bus galima vis ilginti pasivaikščiojimus lauke, mėgautis vis dažnesniais saulės spinduliais ir vis tiek likti „niekorimtiškiems“.
Kaip sužinoti, ar šis puodelis skirtas Tau? Žemiau rasite kelis puodelių savininkų tipus, jei randate save, privalote turėti  šį puodelį.

Puodelių savininkų tipai:

  • Tas, kuris mėgstamiausius gėrimus nori gerti ypatingai.
  • Tas, kuriam tiesiog privalu rankose laikyti kokį nors gėrimą.
  • Tas, kuriam laiko niekada nebus per daug. Greičiau atvirkščiai – pritrūks vienos nakties. Tokiais momentais tikrai pravers mobilus kavos puodelis, kuomet net paskutinę minutę jį galima užpildyti mėgstamu turiniu ir mėgautis juo pakeliui į ten, kur dažniausiai vėluojama.
  • Tas, kurį galima pavadinti „bėgiku darbininku“. Kalbame ne apie maratono bėgikus, o apie tuos, kurie kasdien vis kažkur bėga. Juk nuolatinis bėgimas dabar yra labai madingas. O bėgiojant svarbu nieko neišlaistyti, gera žinoti, kad puodeliai yra su patogiais dangteliais.
  • Tas, kuris neskuba užaugti, myli „Nieko rimto“ karvytę ir spalvas :)

Jei kuriame nors aprašyme atpažinote save, galite drąsiai šį keramikinį puodelį įtraukti į „privalu turėti“ sąrašą. Smagiausia, kad šį gražuolį galite ir laimėti - atsakykite į užduoties klausimą ir vienam laimingajam mielai jį padovanosime!

 


Daiktų pusryčiai, įdomūs daiktai, juodai gera, puodeliai, „Nieko rimto“

Naujausi komentarai
Laikas.lt
2013-02-13, 11:16
Brangieji, norėdami laimėti šį puodelį, komentarus rašykite konkurso rubrikoje, o ne čia - tik tokiu atveju turėsite šansą gurkštelėti juodai geros kavos ar arbatos iš pasirinktos spalvos gražuolio:)
2013-02-12, 22:29
mėlynas! kaip dangus ir kaip jūra, upės ir ežerai, kad galėčiau skanauti gėrimą iš puodelio mėlynomis detalėmis ir užsimaskuoti, susitapatinti .
2013-02-12, 21:22
Ir koketuoja tos blakstienos,
Tu nepamirši jos gilių akių,
Verčiau namų duris išgriausi
Vis bėgdamas į turgų pakeliui.

Kai turkio plunksnos pakutentas
Nuspręsi paragaut gaivių lašų,
Vėlu nebus, nes gerti juodą kavą
Iš puodelio geniali idėja bus.

Kai „darboholike, come on“ girdi,
Ištirpsta laikas su ugnim,
Už šiaudo griebtis negali,
Tik Tu, puodeli, gelbėji.

Sveiki, esu aktyvioji, sportiškoji, kūrybingoji Živilė. Juodai gera, juodai gera, miela man būtų dovana... Štai tokios mintys šovė į galvą išvydus štai tą karvutę kompiuterio ekrane. O ši cukraus pudros baltumo karvutė mano rytui įžiebs energijos, įpūs į plaučius juoko. O puodelis... jis apkeliaus visą Lietuvą, visų draugų lūpas, visų namų vandens čiaupus, pajus visų kavos rūšių aromatą, pradedant nuo Late ir baigiant Cafe Amaretto.. Jei įkvėpimą sieloje turiu, sykiu ir rūpesčius šalin metu, nes šoku, piešiu, dainuoju, sportuoju ir mokslą puikiai suprantu!
2013-02-11, 23:46
Nenoriu užaugti, ir tikiuosi, kad tam man pritrūks vienos nakties... Ir kad visada, net ir madingai visur bėgiodama ir skubėdama, galėsiu rankose laikyti skanų ir ypatingą gėrimą raudoname puodelyje bei pasidžiaugti, kad likau neužaugus ir smagiai niekorimtiška :)
2013-02-11, 23:38
Juodai norėčiau turėti juodą puodelį, kuris juodai derėtų prie juodos nakties, kai gamtoje gerčiau juodą kavą, stebėdama iš juodo dangaus krintančias žvaigždes...
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai