Šią savaitę Vilniuje taksi vežios po 2 centus už minutę

Laikas.lt

Vilnius, 2013 m. liepos 25 d. Vilniuje jau važinėja „Pildyk Smart Taxi“ automobiliai, kuriuose mokama ne už nuvažiuotą atstumą, o už kelionės laiką – po 2 ct už minutę. Tokią paslaugą vilniečiams pasiūlė „Smart Taxi“ kartu su išankstinio mokėjimo mobiliojo ryšio paslauga „Pildyk“.

„Mobilusis ryšys yra viena nedaugelio sričių, kur pastarąjį dešimtmetį paslaugos nuolat pigo. Pabandėme įsivaizduoti, kas būtų, jei taip pigtų transportas. Prie mažų ryšio kainų jau visi įpratome, o kelionė taksi po 2 centus už minutę bus gera staigmena“, – sakė Dominyka Jonušienė, „Pildyk“ prekės ženklo vadovė.

„Šia iniciatyva parodome, kad kokybiška paslauga gali kainuoti pigiau nei įsivaizduojama. Kaip „Pildyk“ mobiliojo ryšio srityje, taksi versle norime parodyt, kad dirbant skaidriai ir gerai organizuojant veiklą, gera kokybė ir protingos kainos yra suderinama“, – sakė Vytautas Reisas, „Smart Taxi“ direktorius.

Po 2 ct už minutę vežios penki „Pildyk“ lipdukais pažymėti „Smart Taxi“ automobiliai. Toks tarifas galios iki sekmadienio, liepos 28 d., vakaro.

Pasinaudoti mažais „Pildyk“ kelionės tarifais bus galima vienos kelionės metu – tiek išsikvietus vieną iš „Smart Taxi“ ir „Pildyk“ ekipažų numeriu 1820, tiek į tokį automobilį įsėdus gatvėje. Taksi keleivius vežios Vilniaus mieste. Įprasti „Smart Taxi“ tarifai galios tiktai pasitikimams Vilniaus oro uoste ir pagal sutartį taksi paslaugomis besinaudojančioms bendrovėms.

„Smart Taxi“ dirbti Vilniuje pradėjo praėjusių metų pabaigoje. Bendrovė pirmoji į gatves išleido hibridinius taksi automobilius, didžiąją jos parko dalį sudaro nauji „Toyota Prius“. „Smart Taxi“ vairuotojai dėvi uniformas, dirba su modernia užsakymų valdymo IT sistema, o keleiviai gali naudotis nemokamu bevieliu internetu ir atsiskaityti visomis mokėjimo kortelėmis.

„Pildyk“ yra populiariausia Lietuvoje išankstinio mokėjimo paslauga. Birželio mėn. atlikto RAIT tyrimo duomenimis, „Pildyk“ naudojasi 56 proc. šių paslaugų vartotojų Lietuvoje. Beveik 48 proc. Lietuvos gyventojų nurodo, kad tarp išankstinio mokėjimo kortelių mažiausią kainą siūlo „Pildyk“.

pildyk, pildyk smart taxi, taksi automobiliai, taksi iškvietimas, taxi

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai