Šeštadienio berlynietišką vakarėlį pristato Ugnė Skonsmanaitė

Laikas.lt

Jau šį šeštadienį Vilniuje įvyks pirmasis tarptautinis elektroninės muzikos showcase – berlynietiškas techno, house, dark pop vakarėlis su pripažintos italų ir vokiečių leidybinės kompanijos „Life And Death“ geriausiais: italais Clockwork ir Tennis bei vokiečiais The/Das.

„Life And Death“ myliu dėl labai paprastų priežasčių – draugystės ir muzikos. Tai ne šiaip elektroninės muzikos įrašų kompanija. Jei domiesi šokių muzika tikrai pajusi, kad „Life And Death“ turi išskirtinį braižą. Dažnai jų tamsūs ir gilūs ritmai priverčia šokti praradus ir laiko, ir erdvės nuovoką“, – savo simpatijas „Life And Death“ muzikai išpažįsta televizijos laidų vedėja Ugnė Skonsmanaitė.

Ta proga praėjusią savaitę ji nusifilmavo jau šį šeštadienį menų fabrike „Loftas“ įvyksiančio vakarėlio reklaminiame klipe.

„Kodėl būtent Ugnė? Jai labai tinka tokie tamsūs vaidmenys“, – šypsodamasis komentuoja „Lofto“ vadovas Victoras Diavara ir priduria, – „be to, Ugnė gerai pažįsta „Life And Death“ kūrėjus, yra ne kartą šokusi pagal jų muziką svetur“.

Šį šeštadienį „Lofte“ rinksis visi kokybiškos elektroninės muzikos gerbėjai. Kaip teigia organizatoriai, Berlynas vienai nakčiai persikels į Vilnių. O kur kitur rengti berlynietiško tipo vakarėlį, jei ne industrinėje menų fabriko aplinkoje – tokioje, kokioje „maudosi“ naktinė Berlyno dalis.

Beje, ir atvykstantys vokiečiai jau yra šį bei tą girdėję apie lietuvių naktinio gyvenimo ypatumus. Interviu Lietuvai duetas The/Das prasitarė: „Praėjo keleri metai nuo tada, kai pirmą kartą išgirdome gerų dalykų apie Vilniaus naktinį gyvenimą. Dabar tai patikrinsim patys.“

„Life And Death“ vakarėlio klipas buvo filmuojamas pavakare Bernardinų kapinėse. Jokie paukščiai dėl šio klipo filmavo nežuvo.

Berlynas, Life And Death, loftas, menų fabrikas, The/Das, ugnė skomantaitė, vakarėliai Vilniuje

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai