Muzikiniuose pusryčiuose - naujas grupės „Without Letters“ vaizdo klipas. Ar atspėsite, kas rodoma?

Laikas.lt
Mato Dauginio nuotr.

Prieš porą savaičių vykusiame privačiame vakarėlyje grupės „Without Letters“ fanai ir draugai pirmieji turėjo galimybę pamatyti pirmąjį grupės vaizdo klipą „Arch“. 

Vaizdo klipas buvo filmuojamas 2013 metų rugpjūčio mėnesį, o post-produkcijos darbai užtruko iki pat klipo pristatymo dienos. Kūrybinę komandą sudarė perspektyvūs jaunieji menininkai: Adomas Narkevičius (režisierius), Eitvydas Doškus (operatorius), Eglė Suckmafinger (vizualizacijos), Jonas Vaitiekūnas (montažas) ir Justinas Vencius (post-produkcija).

Pasak grupės nario ir vaizdo klipo režisieriaus Adomo Narkevičiaus, siekta, kad vaizdo klipas būtų „Without Letters“ muzikinės minties pratęsimas. „Klipo stebėtojui nėra siūloma atsipalaiduoti ir pasyviai stebėti matomą vaizdą. Vietoj to, suspenduojant „pramogą“, žiūrovas tampa aktyvus dainos, o tuo pačiu ir klipo dalyvis, kuriam nelieka, kur trauktis: arba įsilieji į hipnotizuojantį, atsikartojantį reginį, arba išjungi jį“, – priduria jis.

Šiandien klausytojams vaizdo klipu pristatomas kūrinys „Arch“ taip pat yra įtrauktas į pirmąjį grupės mini-albumą „Self-titled“, kurio pristatymas įvyks jau šių metų balandžio 25 d. Menų Spaustuvėje, Vilniuje.

Arch, lietuviska muzika, muzikiniai pusryčiai, Without Letters

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai