Now Reading
Keisčiausi kompiuteriniai žaidimai

Keisčiausi kompiuteriniai žaidimai

Keisčiausi kompiuteriniai žaidimai

Kompiuteriniai žaidimai dažnai glumina savo keistais siužetais – žymusis „Pac-Man“ yra apie geltoną apskritą veiduką, valgantį taškelius ir gaudantį vaiduoklius…

Tačiau jis yra niekis, palyginus su šiais ypač neįprastais, kvailais arba siaubingais žaidimais. Įspėjame, kad kai kurie iš jų gali pasirodyti įžeidžiantys arba netinkami vaikams.

Mr. Mosquito (PlayStation 2, 2002)

Taip, teisingai – žaidžiate už moskitą (arba uodą), kurio tikslas yra išsiurbti kraują iš nieko nenutuokiančių žmonių. Priskrendate prie būsimos aukos, laukiate kol kokia nors kūno dalis ims žybsėti raudonai ir tuomet puolate siurbti kraują. Jei žmonės parazitą pastebi, turite atsitrenkti į tam tikras jų kūno dalis, kad jie nurimtų. Beprasmiška ir kvaila? Tikrai taip.

Communist Mutants from Space (Atari 2600, 1982)

Žaidėją puola ateiviai iš komunistinės planetos Rooskee, siekiantys sunaikinti taikias demokratines planetas ir paversti visus gyventojus komunistais-mutantais. Apsiginti galima atsišaudant milžinišku pabūklu, o galutinis žaidimo tikslas – sunaikinti ateivių vadę Motiną (Mother Creature), kurios beprotybę sukėlė radiacija apšvitinta degtinė… Akivaizdžią antikomunistinę propagandą čia galima paaiškinti tuo, jog žaidimas išleistas šaltojo karo metais.

JFK: Reloaded (Windows, 2004)

Šiame žaidime valdome Johno F. Kennedy nužudymu apkaltintą Lee Harvey Oswaldą, besitaikantį į JAV prezidentą. Kūrėjai teigia siekę pasitelkti „masinį dalyvavimą teismo medicinoje“ įrodant ar Oswaldas galėjo nužudyti Kennedy. Tačiau kadangi šūvio taiklumą žaidime lemia atsitiktinumas, neįmanoma nuspėti, kur pataikys kulka. Kontraversiškų atsiliepimų sulaukęs žaidimas išpeiktas už neskoningumą ir pigų bandymą pasipelnyti. Johno brolis senatorius Edwardas Kennedy pavadino „JFK: Reloaded“ nepakenčiamu ir nusistebėjo, kodėl tokį produktą leista pardavinėti.

Boong Ga Boong Ga (Arcade, 2002)

Šis žaidimų automatas leidžia… kaip reikiant išperti jame įmontuotą žmogaus užpakalio modelį. Žaidėjas, naudodamas specialią mentelę, išvanoja pasirinktą veikėją – tarp jų yra buvusi mergina ar vaikinas, gangsteris, uošvė, prostitutė ir t. t. Įvykdę “bausmę”, ekrane pamatysime taškus pagal žaidėjo “seksualinį elgesį”, o patiems geriausiems atiteks prizas – nedidelė plastikinių fekalijų krūvelė. Beje, yra ir kitas šio žaidimo variantas, leidžiantis naudoti plastikinius pirštus…

The Typing of the Dead (Windows, 2000)

Šiuo edukaciniu žaidimu siekiama išmokyti vaikus taisyklingos rašybos… perkeliant veiksmą į siaubo filmo vertą aplinką. Norite apsiginti nuo alkanų zombių – rašykite žodžius be klaidų! Praleisite bent vieną raidelę ir zombiai suvalgys Jūsų s-m-e-g-e-n-i-s.

Michael Jackson’s Moon Walker (Sega Genesis, 1990)

Narkotikų prekeivis Mr. Big pagrobė keletą vaikų ir nusigabeno juos į Mėnulį, kur ketina lazeriniu pabūklu sunaikinti Žemę. Žaidėjas, valdantis Michaelą Jacksoną, turi nugalėti Mr. Big naudodamasis šokių judesiais, kurie šaudo stebuklingus spindulius.

Katari Damacy (PlayStation 2, 2004)

Šio žaidimo siužetas išties keistas. Jūsų tėvas – kosmoso karalius, kuris vieną dieną netyčia sunaikina Visatą. Dabar, žinoma, viską ištaisyti teks Jums, o tai padaryti galima ridenant ir kuriant milžiniškus kamuolius, kuriuos karalius pavers planetomis.

Face Training (Nintendo DS, 2007)

Prie televizoriaus prijungę mažytę kamerą, turite mėgdžioti veido mimikas, kurias parodo žaidimas. Atrodo, jog tai itin naudinga nemokantiems šypsotis ar susiraukti. Galbūt kažkas panorės taip treniruoti savo veido raumenis arba tiesiog pasimaivyti.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Parappa The Rapper (Playstation, 1996)

Parappa yra šunelis reperis, išsiruošęs į išties didį žygį – išmokti kuo daugiau repavimo, kad galėtų sužavėti gražuolę gėlelę Sunny Funny. Repavimo jį mokys svogūnas su juoduoju diržu, varlė iš sendaikčių turgaus bei italas briedis-diktatorius Mooselini.

Bill Laimbeer‘s Combat Basketball (Super Nintendo, 1991)

Detroito „Pistons“ komandos krepšininkas Laimbeeras garsėjo dažnomis nesportinėmis pražangomis ir polinkiu į muštynes aikštelėje. Taigi, žaidimo autoriams kilo mintis sukurti naują sporto šaką specialiai šiam žaidėjui – kovinį krepšinį. Šio futuristinio sporto tikslas yra smogti, spirti, stumdyti ir… mėtyti bombas į priešininką. Na, pataikyti į krepšį taip pat nepakenks.

Seaman (Sega Dreamcast, 1999)

„Žvaigždžių kelio“ (Star Trek) žvaigždė Leonard Nimoy čia įgarsina žuvį žmogaus veidu, kuria žaidėjas turi rūpintis. Tačiau ši žuvis yra irzli ir nuolat įžeidinėja savo šeimininką… Naudojantis mikrofonu, galima bendrauti su šiuo gyviu ir sulaukti atsakymų… arba įžeidimų. Gali būti, kad Seaman kūrėjai įkvėpimo sėmėsi iš Monty Python trupės filmo „Gyvenimo prasmė“.

Super Columbine Massacre RPG! (Windows, 2005)

Kaip galima atspėti iš pavadinimo, šiame žaidime atkuriamos 1999-aisiais Kolumbinos mokykloje įvykusios žudynės, o Jūs valdote ne ką kita, o du jų kaltininkus. Pirmojoje dalyje įgyvendinate žudikų tikrovėje padarytas baisybes, šaudote į nekaltus žmones ir nusižudote. Tačiau tuo viskas nesibaigia – patenkate į pragarą, kur kovojate prieš demonus, pabaisas ir patį velnią. Negana to, susitinkate istorines asmenybes, tokias kaip Ronaldas Reaganas, Malcolmas X ir Johnas Lennonas. Kanados Dawsono koledže 2006-aisiais įvykusio susišaudymo organizatorius labai mėgo šį žaidimą.

Parengė Martynas Gedvila

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt

Scroll To Top