Search Results for: "Intern"

4 priežastys

4 priežastys, kodėl turėtumėte apsipirkinėti internetu

Rodos, kad internetu netrukus galėsime įsigyti viską – šiuo metu vis daugiau žmonių tokiu būdu užsisako maisto produktus, nuomojasi automobilį, moka už komunalines paslaugas ar perka drabužius. Ne vienas vartotojas pripažįsta, kad tai labai patogus būdas greitai besisukančiame šių dienų pasaulyje. Tad jei dar dėl kažkokių priežasčių nedrįstate apsipirkti internetu, pateikiame keletą argumentų, kodėl turėtumėte bent pabandyti.

Atviros universitetinės studijos internete: patogus būdas tobulėti

Atviros universitetinės studijos internete: patogus būdas tobulėti

Universitetai turėtų būti atviri visuomenei, skatinti socialinį teisingumą ir nuolatines mokymo formų inovacijas, sako Europos nuotolinio ir e. mokymosi tinklo (EDEN) prezidentė, Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Inovatyvių studijų instituto direktorė, Edukologijos katedros docentė dr. Airina Volungevičienė. Šiemet šis institutas pristatė nematytą naujovę – atviras elektronines studijas, leidžiančias visiems norintiems mokytis atskirų studijų dalykų nuotoliniu būdu, prisijungus internetu iš bet kurios patogios vietos.

Kasdieniai dalykai

Kasdieniai dalykai, kuriuos žmonėms palengvino interneto atsiradimas

Šiuolaikiniam žmogui sunku įsivaizduoti gyvenimą be interneto – dažnas esame įpratę juo naudotis nuolat. Ar kada susimąstėte, kodėl internetas yra vienas svarbiausių šiuolaikinės visuomenės įrankių ir kaip jis pakeitė mūsų kasdienybę?

Unikali galimybė išgirsti pusės milijono 4G interneto vartotojų orkestrą

Unikali galimybė išgirsti pusės milijono 4G interneto vartotojų orkestrą

Daugiau nei pusė milijono Lietuvos gyventojų, kurie naudojasi mobiliojo ryšio lyderės „Tele2“ 4G internetu, tapo išskirtinio koncerto dalyviais. Antradienio vakarą Vilniuje esančioje šiuolaikinio meno galerijoje „Tsekh“ buvo pristatyta unikali muzikinė instaliacija, naršymo 4G tinkle duomenis paverčianti originaliu ir niekur kitur negirdėtu kūriniu – 4G muzika.

Kino ir muzikos kūrėjai: kodėl interneto teikėjai palaiko piratus

Kino ir muzikos kūrėjai: kodėl interneto teikėjai palaiko piratus, o ne mus?

Dar 2016-ųjų vasarą didžiausiems šalies interneto teikėjams buvo įteiktas Asociacijos LATGA ieškinys, kuriame reikalaujama panaikinti prieigą prie piratinės svetainės „Linkomanija.net“. Bylos procesas vis dar tęsiasi, o Asociacijai LATGA byloje atstovaujantį patyrusį advokatą Andrių Iškauską labiausiai stebina atsakovų teiginiai, kad esą „Linkomanija.net“ nepažeidžia autorių teisių ir nedaro jokios žalos autoriams. Tokių, švelniai tariant, keistų argumentų nesupranta ir žinomi Lietuvos muzikos bei filmų kūrėjai.

Parfumerija

Parfumerija, kosmetika internetu ir ne tik

Kiekviena save gerbianti ir mylinti moteris nuo pačių seniausių laikų randa būdų, kaip paryškinti savo natūralų grožį. Parfumerija, kosmetika internetu šiandien parduodama milžiniškais kiekiais, o ką jau kalbėti apie specializuotas kosmetikos parduotuves prekybos centruose. Anksčiau besirinkdamos geriausią kosmetiką sau moterys remdavosi vienos kitų patarimais, patirtimi, tuo tarpu šiandien virtualioje erdvėje bei spaudoje gausu blog‘ų, kosmetikos priemonių apžvalgų, mados specialistų patarimų.

Kaip išsirinkti lėktuvo bilietus internetu?

Kaip išsirinkti lėktuvo bilietus internetu?

Kaip sėkmingai įsigyti lėktuvo bilietus internetu ir išvengti klaidų, kurios dar gali ir papildomai patuštinti pinginę, praktiškais patarimais dalijasi pigių skrydžių sistemos atstovė.

Po 15 metų kas antras lietuvis meilę ras internetu

Po 15 metų kas antras lietuvis meilę ras internetu

Pažinčių svetainėse susipažinusių porų skaičius auga ir greitai taps pagrindine priemone rasti gyvenimo partnerį. Skaičiuojama, kad nuo 2031 m. 50 proc. porų santykius pradės internete, o 2040 m. šiuo būdu savo antras puses suras 70 proc. žmonių. Pažinčių svetainės flirtas.lt ekspertas teigia, kad kas dešimtas lietuvis naudojasi pažinčių svetainėmis, bet bijo prisipažinti.

Tyrimas: piratauti internete linkę jauni

Tyrimas: piratauti internete linkę jauni, išsilavinę, aukštesnių pajamų miestiečiai

Aktyviausi interneto piratai yra jaunesni nei 35 metų amžiaus aukštesnio išsilavinimo vyrai. Dažniausiai tai – didmiesčiuose gyvenantys, aukštesnes pajamas gaunantys specialistai, tarnautojai arba studentai. Apie trečdalį nelegaliai intelektine nuosavybe besinaudojančių gyventojų sutinka, kad tai – vagystė, tačiau taip elgdamiesi blogai nesijaučia. Toks internetinio pirato portretas pristatytas Kultūros ministerijoje surengtoje diskusijoje „Internetinis piratas ar vagis? Kas ką apvagia“.

Streso kankinamiems lietuviams sukurta nemokama internetinė psichologinės pagalbos svetainė

Streso kankinamiems lietuviams sukurta nemokama internetinė psichologinės pagalbos svetainė

Pradėjo veikti Vilniaus universiteto psichologų sukurta pirmoji Lietuvoje nemokama internetinė streso valdymo programa BADI. Lietuvos gyventojai, patiriantys įvairaus pobūdžio psichologinius sunkumus, galės patys mokytis įveikti stresą internete.