Search Results for: "Kate Middleton"

Tatuiruotos įžymybės: nuo Marilyn Monroe iki Kate Middleton (foto)

Tatuiruotos įžymybės: nuo Marilyn Monroe iki Kate Middleton (foto)

Tuo metu, kai tatuiruotės tampa mainstream’u, nuo šios mados pasistengė neatsilikti ir daugeliui puikiai pažįstamos įžymybės bei mylimi personažai. Be abejo, ne be „Photoshop’o“ pagalbos. Marilyn Monroe, karališkoji šeimynėlė ar Pegė Bundy – visi jie, nesvarbu kiek skirtingi, internetinio portalo „Shopped Tattoos“ įkūrėjo Cheyenne Randallo dėka visi tapo stipriai tatuiruotais piliečiais.

Koks akibrokštas: Kate Middleton ir princo Williamo antrininkai pozavo su kūdikiu

Koks akibrokštas: Kate Middleton ir princo Williamo antrininkai pozavo su kūdikiu

Kate Middleton ir princas Williamas jaukioje fotosesijoje buvo užklupti su karaliene Elizabeth II ir ką tik gimusiu sūnumi. Tiksliau – tai buvo tik karališkosios šeimos antrininkai.

Nuo studentės iki princo žmonos: 31-a Kate Middleton įvaizdžio variacija (foto)

Nuo studentės iki princo žmonos: 31-a Kate Middleton įvaizdžio variacija (foto)

Britų spaudoje sakoma, kad viskas ką apsirengia Kembridžo hercogienė virsta „auksu“. Šiandien 31-ajį gimtadienį švenčianti Kate, vėl žiniasklaidos dėmesio centre. Daugiausiai dėmesio sulaukia būsimos mamytės išvaizda bei stiliaus pokyčiai. Iš tiesų, nuo studentiškų laikų ji labai pasikeitė. Nors suknelė, kurią Kate dėvėjo universiteto madų šou, kai ją pirmą kartą pastebėjo Princas Williamas, anaiptol nebuvo ypatingai daili, regis, ir tądien ji, dėvima panelės Middleton, pavirto „auksu“. Puikų stiliaus ir estetikos pojūtį turinti hercogienės kada tik bepasirodytų viešumoje – atrodo nepriekaištingai. 31-ojo gimtadienio proga tinklalapis Dailymai.co.uk pažeria Kembridžo hercogienės stiliaus perliukų – „31-a pritrenkianti Kate Middleton išvaizda“.

Kate Middleton pusseserė šoka striptizą ir fotografuosis „Playboy“

Kate Middleton pusseserė šoka striptizą ir fotografuosis „Playboy“

Kate Middleton antros eilės pusserė truputį primena kunigaikštienę – balta oda ir tamsūs, kiek banguoti plaukai, tačiau kilmingosios damos giminaitė turi nemažai tatuiruočių ir šoka striptizą.

Kate Middleton: kelias į princo širdį

Kate Middleton: kelias į princo širdį

Būsima princo Williamo nuotaka Kate Middleton turėtų pasekti vyro motinos Dianos pėdomis ir galbūt net tapti naująja Liaudies princesė. Antradienį Velso princo Charleso, pirmojo eilėje į Karališkąjį sostą, vyresnysis sūnus Williamas būsimai nuotakai pasipiršo užmaudamas didelį sužadėtuvių žiedą su mėlynu ovaliu safyru ir 14 deimantų. Tą patį, kurį būdama 18-os mūvėjo jo motina. 28-rių sulaukusios poros tuoktuvės turėtų įvykti 2011-ųjų pavasarį arba vasarą, 30 metų po įspūdingų Charleso ir Dianos vestuvių.

Karališkųjų Kate ir Williamo vestuvių ceremonijos planas

Karališkųjų Kate ir Williamo vestuvių ceremonijos planas

Iki Karališkųjų vestuvių pradžios liko jau nedaug laiko. Princui Williamui ir jo būsimajai nuotakai Kate Middleton tai nepaprasta diena.

Interviu su A.Užkalniu: apie „paprastą mergaitę“ Kate ir karališkąsias vestuves

Interviu su A.Užkalniu: apie „paprastą mergaitę“ Kate ir karališkąsias vestuves

Pasaulis nekantriai laukia šį penktadienį vyksiančių princo Williamo ir jo sužadėtinės Kate Middleton karališkųjų vestuvių. Apie tai, ką anglams reiškia karališkoji šeima, ar tikrai būsimoji princesė yra „paprasta mergaitė“ ir kodėl daugelis nori, kad šios vestuvės žibėtų deimantais, kalbame su daugelį metų žurnalistu Didžiojoje Britanijoje dirbančiu ir knygų „Anglija: apie tuos žmones ir jų šalį”, „Kelionių istorijos” ir „Prijaukintoji Anglija” autoriumi Andriumi Užkalniu.

Princo Williamo ir Kate vestuvių proga - karališki komiksai  (Foto

Princo Williamo ir Kate vestuvių proga – karališki komiksai (Foto, video)

Romantiška Velso princo Williamo ir Kate Middleton meilės istorija, kurią netrukus vainikuos jųdviejų vedybos, bus įamžinta ir balandį pasirodysiančioje dviejų dalių komiksų knygoje „Kate ir Williamas: Visiškai atvira meilės istorija“ (Kate and William: A Very Public Love Story).

Didžiojoje Britanijoje tradiciškai pasirodys komiksas, kurio viena iš dalių skirta mergaitėms – apie jų svajones sutikti garsenybę ir įsimylėti tą vienintelį.

Komikso scenarijaus autorius Richas Johnstonui, kuris dar žinomas ir kaip politinio pasaulio satyrikas, prieš imdamasis darbo, turėjo daug ką išsiaiškinti. Vienas „didžiųjų“ darbų – išsiaiškinti mažybinius meilius žodelius, kuriais vienas į kitą kreipdavosi įsimylėjėliai.

Paskelbtas karališkojo kūdikio vardas!

Paskelbtas karališkojo kūdikio vardas!

George’as Alexanderis Louisas – tokį vardą savo sūnui suteikė princas Williamas ir jo žmona Kate Middleton, paskelbė Kesingstono rūmai. Būsimas Didžiosios Britanijos karalius gimė pirmadienį, o antradienį karališkoji šeima sosto įpėdinį parodė visam pasauliui.

Svarbiausi besibaigiančių metų įvykiai

Svarbiausi besibaigiančių metų įvykiai

Euro zonos krizė, geopolitiniai sukrėtimai Artimųjų Rytų ir Šiaurės Afrikos regione, gavę „arabų pavasario” pavadinimą, ir avarija Japonijos atominėje Fukušimos elektrinėje užėmė pirmąsias pozicijas svarbiausiųjų 2011 m. įvykių sąraše, kurį sudarė Europos Sąjungos žiniasklaida. Sudarant šį sąrašą buvo atsižvelgta tiek į įvykių reikšmę visam pasauliui, tiek į interneto vartotojų susidomėjimą atitinkama tema elektroninėse Europos leidinių versijose. Taigi toks yra 2011 m. įvykių reitingas:

1. 2009 m. pabaigoje kilusi euro zonos skolų krizė šiai metais įgavo sisteminį pobūdį ir, be Graikijos, Portugalijos ir Arijos, į savo orbitą ėmė traukti Italiją ir Ispaniją. Galiausiai iškilo pavojus bendrajai Europos valiutai ir apskritai visai Europos Sąjungai. Euro zonos krizė ėmė kelti grėsmę ir visai pasaulio ekonomikai. Vienas pagrindinių uždavinių – stabilizuoti euro zonos obligacijų rinką – perkeliamas į ateinančius 2012 metus.

2. Politinė, socialinė ir ekonominė krizė, bręstanti arabų pasaulyje dešimtmečius, šių metų pradžioje išsiliejo į autoritarinių režimų žlugimą Tunise, vėliau – Egipte, į pilietinį karą Libijoje, į audringus neramumus Jemene ir Sirijoje, Bahreine. „Arabų pavasaris” sukėlė protesto judėjimą Alžyre, Jordanijoje ir Maroke. Dabar sunku nuspėti, kada stabilizuosis politinė situacija arabų pasaulyje ir kokiomis formomis, taigi krizės sprendimų teks taip pat ieškoti kitais metais.

3. Kovą įvykęs žemės drebėjimas ir jį lydėjęs cunamis iš dalies sugriovė Japonijos atominę Fukušimos jėgainę. Prireikė ne tik milžiniškų išlaidų avarijai likviduoti, bet kartu ne vienoje šalyje kilo klausimas dėl apskritai atominės energetikos plėtros. Jau aišku, kad ji taps brangesnė ir mažiau prieinama ir tai neišvengiamai atsilieps pasauliniam energetikos balansui ir sustiprins naftos ir gamtinių dujų panaudojimo perspektyvas.

4. Rugpjūčio pradžioje Didžioji Britanija išgyveno precedento šių laikų istorijoje neturinčius miesto neramumus, kai buvo grobstomos ir padeginėjamos parduotuvės. Įvykiai parodė visą susikaupusią vidinę įtampą šiuolaikinėje Vakarų visuomenėje, kuri pratrūko policijai praradus kontrolę didmiesčiams. Tik didžiulėmis pastangomis valdžiai pavyko įveikti neramumus.

5. Elitinis JAV jūrų desanto padalinys šių metų gegužės 1 d. Pakistano Abotabado mieste likvidavo judėjimo „Al Qaeda” lyderį Osamą bin Ladeną (Osama Bin Laden), kuris buvo vienas iš Rugsėjo 11 d. teroro išpuolio JAV organizatorių.

6. Balandžio 29 d. Londone įvykusios Didžiosios Britanijos princo (Viljamo William) ir Keitės Midlton (Kate Middleton) vestuvės buvo ryškiausios šiais besibaigiančiais metais. Dar prieš kelis dešimtmečius jų santuoka būtų buvusi neįmanoma: K. Midlton prosenelis buvo paprastas angliakasys Šiaurės Anglijoje ir dirbo šachtoje, priklausančioje šeimai, iš kurios kilo Viljamo močiutė. Jaunuolių vestuvės patraukė didžiulį viso pasaulio dėmesį ir eilinį kartą patvirtino, kad seniausia iš išlikusių valdančiųjų dinastijų Europoje – britų – geba žengti koja kojon su laiku ir keistis priklausomai nuo jo vingių.

7. Spalį po ilgos ligos mirė kompanijos „Apple” steigėjas Styvas Džobsas (Steve Jobs). Būtent jo talento ir pastangų dėka atsirado planšetinis kompiuteris „iPad”, išmanusis telefonas „iPhone”, kai kurios kitos revoliuciją technologijų pasaulyje sukėlusios naujovės. S. Džobsas tapo naujosios verslininkų ir dizainerių, pradėjusių revoliuciją informatikos srityje, kartos etalonu.

8. Norvegijos pilietis Andersas Beringas Breivikas (Anders Behring Breivik) liepos 22 d. įvykdė teroro aktą Osle, susprogdinęs užtaisą vyriausybiniame kvartale, o vėliau užpuolęs jaunimo stovyklą sostinės priemiestyje. Per išpuolį žuvo 77 žmonės, 97 buvo sužeisti A. Breivikas pareiškė kovojantis už „krikščioniškąją Europą, be imigrantų”. Įvykiai Osle sukrėtė visą pasaulį ir parodė, kad šiuolaikinė Europos visuomenė pasirodė nepajėgi pateikti efektyvų atsaką į pasaulinės globalizacijos procesą.

9. Po ilgalaikių derybų Rusija gruodžio 16 d. įstojo į Pasaulio prekybos organizaciją. Kartu Rusijos Federacija užbaigė integracijos į pasaulio rinkos ekonomiką procesą, tam jai prireikė beveik dviejų dešimtmečių.

10. Uždarytas populiariausias Europos savaitraštis – britų „News of World” – kilus negirdėtam skandalui dėl šio leidinio žurnalistų klausymosi telefono pokalbių. Paaiškėjo, kad Didžiojoje Britanijoje leidžiamas laikraštis „News of the World”, priklausantis Ruperto Merdoko (Rupert Murdoch) žiniasklaidos imperijai, pasiklausė garsenybių, taip pat Irake ir Afganistane žuvusių britų karių artimųjų pokalbių telefonu. Paties R. Merdoko kvietimas į britų parlamento komisijos apklausas sukėlė abejonių dėl antros pagal dydį pasaulyje žiniasklaidos grupės ateities.