Search Results for: "Trys muškietininkai"

Ekranuose istorijos  „Trys muškietininkai“ 3D versija

Ekranuose istorijos „Trys muškietininkai“ 3D versija

Spalio 14 d. į Lietuvą atkeliauja naujausia kultinio rašytojo Aleksandro Diuma romano ekranizacijos 3D versija. Naujųjų „Trijų muškietininkų“ režisieriaus bei prodiuserio Paulo W. S. Andersono trileriai visada pulsuoja nevaldoma energija, vaizdo efektų piruetais, akrobatiniais triukais ir beprotiška vaizduote.

„Auksinio kamuolio“ apdovanojimas: ar tikrai trys „Barcelona“ lyderiai verti titulo?

„Auksinio kamuolio“ apdovanojimas: ar tikrai trys „Barcelona“ lyderiai verti titulo?

Gruodžio pradžioje buvo paskelbti šių metų „FIFA auksinio kamuolio“ apdovanojimo nominantai. Futbolo treneriai, nacionalinių rinktinių kapitonai ir žurnalistai nusprendė, kad šiemet dėl auksinio kamuolio varžysis trys „Barcelona“ muškietininkai“ – Xavi, Leonelis Messi ir Andresas Iniesta.
Šiemet pirmą kartą sujungiami du apdovanojimai. Anksčiau atskirai įteikiami FIFA metų žaidėjo bei prancūzų žurnalsitų „Ballon D‘Or“ („Auksinis kamuolys“) šįkart teikami kaip vienas prizas. Tačiau futbolo istorijoje jau yra buvę atvejų, kad visi nominantai būtų to paties klubo atstovai. Tiesa, atvejai labai reti. Aštuonesdešimtųjų pabaigoje nenugalima buvusi „AC Milan“ komanda rinkimuose vien savo žaidėjus turėjo net dvejus metus iš eilės – 1988-aisiais ir 1989-aisiais.
Žinoma, kaip ir visada tokiais atvejais, kyla begalė ginčų dėl to, ar tikrai būtent šie trys žaidėjai yra verti geriausio titulo. Tuo labiau, kad šiais metais stiprių kandidatų buvo kaip niekad daug.
Milano „Inter“ ir Olandijos rinktinės saugas Wesley Sneijderis daugelio vaindamas nepelnytai pamirštu šiuose rinkimuose. Nemažai futbolo specialistų tvirtina, kad jis mažų mažiausiai turėjo būti tarp trijų kandidatų, o gal net ir laimėti titulą. Olando vedama Milano komanda šiemet laimėjo viską, ką galėjo laimėti klubiniame sezone. Sneijderis į viršų kėlė Italijos taurę, laimėjo šios šalies čempionatą bei triumfavo UEFA čempionų lygoje. FIFA pasaulio čempionate Sneijderio komanda nužygiavo net iki finalo, o jos demonstruojamas žaidimas nepaliko abejingų. Visose savo komandose saugas buvo bene svarbiausias žaidėjas ir žaidė įspūdingai.
Dar viena neabejotina metų žvaigždė yra Diego Forlanas. Madrido „Atletico“ ir Urugvajaus rinktinės lyderis taip pat rungtyniavo įsimintinai. Jis praktiškai individualiomis pastangomis atvedė Madrido komandą į triumfą UEFA Europos lygoje. Tą patį puolėjas padarė ir su Urugvajaus rinktine, kuri pasaulio čempionate užėmė aukštą ketvirtą vietą, į priekį praleisdama tik Europos grandus. Negana to, Forlanas pasižymėjo įspūdingais įvarčiais ir tapo rezultatyviausiu turnyro žaidėjų.
Šiemet futbolo pasaulį drebino ir įspūdingi vartininkų pasirodymai. Ikeras Casillas ir Julio Cezaras išdarinėjo stebuklus tiek klubų, tiek nacionalinių komandų turnyruose. Pirmasis buvo pasaulio čempionės kapitonas ir ne kartą gelbėjo komandą kelyje titulo link, o antrasis savo vartus apgynė net trijuose laimėtuose turnyruose per sezoną.
„Pamirštųjų“ rezultatai įspūdingi, tačiau ar šie keturi žaidėjai ir ar apskritai kas nors šiuo metu prilygsta unikaliam Barsos triumviratui?
Andreso Iniestos įtraukimas į trijų nominantų sąrašą ko gero yra labiausiai diskutuotinas. Atakuojantis saugas dėl traumos praleido 2010-ųjų pradžią, o grįžęs dar kurį laiką nedemonstravo savo žaidimo. Visgi atrodo, kad priverstinis poilsis žaidėjui išėjo į naudą, nes įspūdingą formą, rodytą pasaulio čempionato metu, jis išsaugojo ir klubinio sezono pradžioje.
Donas Andresas (taip žaidėjas vadinamas gimtojoje Barselonoje) ne tik pelnė lemiamą pasaulio čempionato įvartį. Saugas viso turnyro metu tempė ispanus į priekį ir buvo nesustabdomas tada, kai nesisekė jo kolegoms Xavi ar Davidui Villai. Galbūt vien pirmą kartą Ispanijai padovanotas pasaulio čempionų titulas yra vertas geriausio žaidėjo apdovanojimo.
Leoneliui Messi nepavyko Argentinos rinktinės nuvesti iki pasaulio čempionato aukštumų. Maža to, jis pats turnyre neįmušė nei vieno įvarčio. Tačiau kukloką pasirodymą rinktinėje atperka tiesiog neįtikėinas žaidimas klube. Per vienuolika 2010-ųjų mėnesių L. Messi „Barcelona“ klubui pelnė 54 įvarčius per 47 rungtynes ir net šešis kartus atliko hat-tricką. Jei auksinis kamuolys yra duodamas už stabilumą ir rezultatyvumą, tada mažasis Leo turėtų laimėti be konkurencijos.
Užėmęs antrą vietą 2008-ųjų rinkimuose argentinietis triumfavo pernai, laimėjęs abu prestižinius apdovanojimus – FIFA metų žaidėjo titulą ir auksinį kamuolį. Nuo pat 2008-ųjų Messi žaidžia vis geriau ir geriau. Ir tai atspindi ne tik jo pelnyti įvarčiai. Kiekvienas „blusos“ (taip Messi kartais pavadinamas dėl savo vikrumo ir greičio) pasirodymas aikštėje yra neprilygstamas futbolo spektaklis.
Pasaulyje šiuo met ko gero nėra kito tokio stabilaus žaidėjo. Bet jei visgi reiktų ieškoti konkurento, juo neabejotinai taptų Xavi, trečiasis nominantas. Saugo pozicijoje žaidžiantis futbolo maestro yra futbolo kritikų ir ekspertų favoritas šių metų rinkimuose. Xavi neatlieka tokių įspūdingų ir užburiančių triukų, kokius kuria jo komandos draugai. Visgi tai yra žaidėjas, kurio darbas yra neapsakomai naudingas komandai ir tai matosi pažiūrėjus į jo statistinius rodiklius. Taip, Xavi taip pat neįmušė nei vieno įvarčio pasaulio čempionate, jis nekontroliuoja kamuolio kaip Messi ir neskirsto tokių perdavimų, kokius atlieka Iniesta. Užtat Xavi per kiekvieną mačą atlieka beveik po šimtą tikslių perdavimų (įspūdingas rezultatas), nubėga per 10 kilometrų, o jo aikštės matymas ir perdavimo galimybės yra tokios, jog kiekvienas futbolo treneris atiduotų pusę savo komandos už tai, kad galėtų turėti tokį žaidėją. Net kai Xavi turi problemų dėl traumų ar fizinės formos (tokių bėdų jis turi būtent dabar), jis vis tiek yra praktiškai neįkandama mįslė varžovams. Nenuostabu, kad jau pasigirsta kalbų, jog Xavi yra geriausias visų laikų centro saugas pasaulyje.
Auksinio kamuolio apdovanojimas visais laikais sukelia daugybę diskusijų ir nesutarimų, tad šiemet neverta tikėtis nieko kito. Pasaulį šiemet stebino daugybė gerų futbolininkų ir turbūt kiekvienas vertas gauti atskirą apdovanojimą.
Visgi šių metų nominantai turbūt atspindi pagrindinę 2010-ųjų tendenciją – Ispanijos futbolo dominavimą. Nors UEFA čempionų lygą ir laimėjo „AC Milan“, jo pergalė kažkodėl nublanksta prieš galingą Barsos šio sezono pradžią ir ispanų triumfą Pietų Afrikoje. Negana to, kituose svarbiuose futbolo rinkimuose – metų trenerio apdovanojime – vėl karaliauja Ispanija. Iš trijų kandidatų net du yra ispanai – šalies rinktinės treneris Vincente Del Bosque ir „Barcelona“ strategas Hosepas Gvardiola. Trečiasis kandidatas, daugelio vadinamas rinkimų favoritu, yra portugalas Jose Murinho, kuris šiuo metu taip pat „priklauso“ Ispanijai – karališkajam Madrido „Real“ klubui.
Auksinio kamuolio savininkas paaiškės jau visai greitai – sausio 10-tąją. Kad ir kokie bebūtų apdovanojimų rezultatai, vienas laimėtojas jau aiškus. Neverta net abejoti, kad 2010-ieji buvo nuostabūs metai Ispanijos futbolui ir visems jos gerbėjams.

Lietuvoje vėl koncertuos ne tik Stingas ir M.Mansonas

Lietuvoje vėl koncertuos ne tik Stingas ir M.Mansonas

Koncertus organizuojančios bendrovės „SEVEN Live“ atstovai patvirtino, jog Kanados muzikos legenda Bryanas Adamsas po penkerių metų grįžta į Lietuvą ir liepos 3 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje surengs naujausio pasaulinio koncertinio turo „The Bare Bones Tour“ koncertą. Koncerto metu skambės ne tik hitais tapusios dainos, bet ir keletas naujausių atlikėjo kūrinių, tarp kurių Lietuvos radijų topų viršūnėse šiuo metu esanti „Tonight in Babylon“.
„Loverush UK!“ ft. Bryan Adams „Tonight in Babylon“: http://www.youtube.com/watch?v=yboqgxnItOA.
„Bryanas Adamsas puikiai prisimena Vilnių ir mūsų šalies publiką, kuria jis sako likęs sužavėtas. Galbūt tai buvo viena priežasčių, dėl kurių derybos su atlikėjo atstovais buvo ganėtinai paprastos ir ypač intensyviame gastrolių ture pavyko rasti laisvą dieną koncertui Lietuvoje. Labai džiaugiamės, jog „Siemens“ arenoje galėsime priimti tokią žvaigždę, kuri į Vilnių atvyks ne tik su savo grupe, bet ir su didžiuliu kiekiu įrangos“, – sako „SEVEN Live“ vadovas Juras Vėželis.
Pavasarį Bryanas Adamsas pradės surengdamas 10 koncertų Europoje, vėliau savo pasaulines gastroles pirmą kartą per 20 metų laikotarpį pratęs 20 koncertų gimtojoje Kanadoje, galiausiai vėl grįš koncertuoti į Europą.
Išankstinė prekyba bilietais „Tiketos“ klubo nariams į Bryano Adamso koncertą Vilniaus „Siemens“ arenoje prasideda jau šiandien, kovo 6 d. (nuo 10 val.). Nuo trečiadienio, kovo 7 d., startuos vieša prekyba. Bilietus platina „Tiketa“.
Unikalaus balso savininkas, talentingas kompozitorius, atsidavęs gitaristas ir roko muzikos ikona Bryanas Adamsas savo solinę karjerą pradėjo 1980 metais, kuomet pristatė savo debiutinį albumą „Bryan Adams“. Nuo to laiko žvaigždės karjera sparčiai kilo aukštyn, o vardas populiarėjo visame pasaulyje.
Puikiai pažįstamomis ir atpažįstamomis dainomis tapo eilė jo kūrinių. Tai, visų pirma, Bryano Adamso vizitine kortele tapusi kino filmui „Robinas Hudas – vagių karalius“ sukurta daina „Everything I do I do it for you“, ne mažiau žinomos „Summer of 69“, „Please forgive me“, „When you love someone“, filmo „Trys muškietininkai“ šedevras – „All for love“, Johnny Deppo ir Marlono Brando kino juostai „Don Juan DeMarco“ sukurta „Have you ever really loved a woman“ ir, be abejo, vienu geriausių visų laikų pripažintas animacinio filmuko „Simarono žirgas“ garso takelis su daina „Here I am“ priešakyje.
Bryan Adams – „Here I am“: http://www.youtube.com/watch?v=G6xr6VKg7sE ir „Everything I do I do it for you“: http://www.youtube.com/watch?v=ZGoWtY_h4xo.
Prikimęs balsas, tembru primenantis jaunąjį Rodą Stewartą, hitų kūrėjo talentas, šaunaus vaikino iš gretimos gatvės įvaizdis – toks Bryanas Adamsas išliko iki šiol. Per visą karjerą žvaigždės scenos partneriu buvo daugelis ryškiausių muzikos legendų: U2, Tina Turner, Stingas, Rodas Stewartas, Robertas Plantas, Aretha Franklin, „Take That“, Celine Dion, Mary J. Blige, Nelly Furtado ir kt.
Šiuo metu Bryanui Adamsui priklauso aibė įvairiausių apdovanojimų ir nominacijų. Bryanas Adamsas 15 kartų buvo nominuotas „Grammy“ apdovanojimui gauti, 4 kartus statulėlę laimėjo. Dainininkui taip pat priklauso keletas „Auksinių gaublių“ ir „Oskarų“ už filmams sukurtas dainas. Jo trofėjų sąraše „MTV“, „ASCAP“, Amerikos muzikos apdovanojimų statulėlės. Be to, jis yra apdovanotas Kanados ordinu už nuopelnus populiariajai muzikai ir filantropinę veiklą – įkurtą labdaros fondą, kuris rūpinasi švietimo sistema visame pasaulyje. Prieš keletą metų jam buvo įteiktas „Allan Waters Humanitarinis apdovanojimas“ už daugybę labdaros koncertų ir kampanijų.
Praėjusių metų kovą Holivudo šlovės alėjoje Bryanui Adamsui buvo atidengta žvaigždė. Atlikėjas taip pat turį žvaigždę gimtosios Kanados šlovės alėjoje, yra įrašytas į Kanados muzikos šlovės muziejų. 2008 metais pakilo į 38 vietą visų laikų geriausių atlikėjų sąraše.
Per savo solinę karjerą Bryanas Adamsas išleido 22 albumus, 11 iš jų – studijiniai. Šiuo metu atlikėjas ruošia naują, jau 12-ąjį, studijinį albumą, kuris, planuojama, pasirodys dar šiemet.
Bryano Adamso koncertą Vilniuje organizuoja didžiausiai šalyje pramogų verslo kompanijų grupei „SEVEN Entertainment“, vienijančiai įvairiose pramogų srityse pirmaujančias Lietuvos bendroves, kurios užsiima arenų valdymu, renginių organizavimu ir bilietų platinimu, priklausanti bendrovė „SEVEN Live“.

Vilniaus ir Talino operos teatrai pirmą kartą keičiasi spektakliais

Vilniaus ir Talino operos teatrai pirmą kartą keičiasi spektakliais

Lietuvos ir Estijos nacionaliniai operos teatrai pradeda precedento neturinčias pasikeitimo operos ir baleto spektakliais gastroles.

Talino nacionalinė opera Vilniuje rugsėjo 23-28 dienomis rodys penkis geriausius savo pastatymus: tris operos spektaklius – Džakomo Pučinio (Giaccomo Puccini) „Toską”, kurią režisavo Raimondas Banionis, „Bohemą” bei Sergejaus Prokofjevo „Meilė trims apelsinams” ir du baletus – legendinį britų choreografo Keneto Makmilano (Kenneth MacMillan) baletą „Manon” pagal Žiulio Masnė (Julles Massenet) muziką ir britų choreografo Deivido Niksono (David Nixon) baletą „Trys muškietininkai”.

Pasak Estijos operos trupės direktoriaus Marto Miko (Mart Mikk), tokios mainų programos turėtų būti labai drąsiai sutinkamos ir vykdomos, o didžiausiu įvykiu svečias vadina praėjusio sezono premjerą – šiuolaikiškai pastatytą S. Prokofjevo operą „Meilė trims apelsinams”, kuri Taline atliekama estų kalba su nedideliais intarpais rusų kalba. Estų kalba ši opera skambės ir Vilniuje.

Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras (LNOBT) į Taline tuo pat metu rodys keturis spektaklius: operas „Otelas” ir „Žydė” bei du baletus – „Romeo ir Džuljetą” ir „Raudonąją Žizel”.

Tai didžiausias Lietuvos ir Estijos kultūrinio bendradarbiavimo projektas. Lietuvai apie pusę milijono litų kainuosiančioms gastrolėms Kultūros ministerija skiria 130 tūkst. litų paramą, remia ir privačios įmonės.

LNOBT vadovas Gintautas Kėvišas teigia, kad tokie pat didelio masto mainai spektakliais numatomi ir su Rygos operos teatru 2012 metų rudenį.

Spalio mėnesį Vilniuje laukiama Baltarusijos baleto trupės, lietuvių žiūrovams rodysiančios jau egzotišku mūsų scenoje tapusį Aramo Chačaturiano baletą „Spartakas”.

Lapkričio mėnesį Vilniuje laukiama Kauno valstybinio muzikinio teatro gastrolių, o LNOBT choras vyks į netoli Honkongo vyksiantį Makau festivalį dainuoti „Laisvojo šaulio” pastatyme.

Naujiesiems metams LNOBT išleis baleto „Žydrasis Dunojus” pagal Johano Štrauso (Johann Strauss) muziką premjerą. Dviejų veiksmų baletą statys žinomas Rusijos choreografas Andrejus Melanjinas kartu su lietuvių žiūrovams puikiai pažįstamu dailininku Viačeslavu Okunevu.

Pasak Lietuvos baleto vadovės Tatjanos Sedunovos, šis baletas prieš 15 metų rodytas LNOBT scenoje ir buvo labai mėgstamas bei gausiai lankomas. „Norime atgaivinti senąjį spektaklį, žavėjusį publiką šampano skoniu, gėriu ir grožiu, kad dabar jis sužibėtų kitaip”, – sako T. Sedunova.

Po Naujųjų metų Lietuvos baleto trupės laukia gastrolės į Italiją, o sezono pabaigai turėtų pasirodyti Piotro Čaikovskio opera „Eugenijus Oneginas”, kurią Vilniuje statys rusų režisierius Vasilijus Barchatovas.

Dar viena šio LNOBT sezono naujiena – į teatro sceną iš Trakų perkeliama Amilkarės Ponkielio (Amilcare Ponchielli) opera „Lietuviai” – kitų metų vasario mėnesį teatro scenoje bus rodomas šios operos koncertinis atlikimas.

Naują LNOBT sezoną - spektaklių premjeros ir istorinės gastrolės

Naują LNOBT sezoną – spektaklių premjeros ir istorinės gastrolės

Birželį pamatyti geriausius sezono spektaklius Vilniuje žiūrovus dar kviečiantis Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras (LNOBT) jau skelbia 2011-2012 metų sezono spektaklius ir gastroles.

Ateinantį sezoną teatras pradės švente – į rugsėjo 1-ąją rodomą Anatolijaus Šenderovo baletą „Dezdemona” visus moksleivius, studentus, mokytojus ir dėstytojus teatras pakvies nemokamai.

Sezono pradžioje, rugsėjo mėnesį, bus galima pamatyti naujausius LNOBT spektaklius – operą „Otelas”, baletus „Barbora Radvilaitė”, „Kopelija”, Čipolinas”.

Rugsėjo pabaigoje Vilnius sulauks istorinių, pirmą kartą per nepriklausomybės 20-metį rengiamų Estijos nacionalinės operos gastrolių, Vilniuje estai planuoja parodyti net 5 spektaklius – Džakomo Pučinio (Giaccomo Puccini) operas „Toska”, „Bohema” ir Sergejaus Prokofjevo operą „Meilė trims apelsinams” bei du baletus – nuotykių kupiną „Trys muškietininkai” ir vieną naujausių Estijos baleto premjerų, choreografo Keneto Makmilano (Kenneth MacMillan) spektaklį „Manon” pagal Žiulio Masne (Jules Masenet) muziką. Tuo pat metu LNOBT rodys savo spektaklius Estijos sostinės žiūrovams.

Ateinantį sezoną Vilniuje gastroliuos ir Kauno muzikinis teatras, lapkritį Vilniuje rodysiantis operetes „Šikšnosparnis” ir „Grafas Liuksemburgas” bei populiarųjį miuziklą „Muzikos garsai”.

Vilniuje laukiama ir Baltarusijos didžiojo nacionalinio akademinio baleto teatro dovanos – spalio 29 d. kaimynai rodys baletą „Bachčisarajaus fontanas”.

Naująjį sezoną LNOBT vėl kvies į spektaklių premjeras. Staigmena laukia baleto mylėtojų – ateinantį sezoną baleto premjerų bus daugiau nei operos.

Pirmoji baleto premjera suplanuota Naujiesiems metams – 2012-uosius pasitiks svajinga Johano Štrauso (Johannes Strauss) muzika, skambanti balete „Žydrasis Dunojus”, kurio premjera įvyks gruodžio 31 d. Kovo pradžioje baleto mylėtojai bus kviečiami į N. Čerepnino baletą „Armidės paviljonas”, prieš šimtą metų pirmą kartą pastatytą Sergejaus Diagilevo Rusų sezonuose. Vilniaus scenoje išvysime visiškai naują, specialiai mūsų teatrui sukurtą Londono „Covent Garden” teatre dirbančio choreografo S. Samodurovo šio baleto versiją.

Didžioji sezono operos premjera – viena gražiausių Piotro Čaikovskio operų „Eugenijus Oneginas”. Jos laukiama gegužės 18 dieną. Operą Vilniuje statys jaunas režisierius iš Maskvos Vasilijus Barchatovas ir dirigentas Robertas Šervenikas.

Kaip ir kasmet, teatras švęs keletą jubiliejų – operos solistų Arvydo Markausko, Vaclovo Daunoro, Vincento Kuprio, Irenos Milkevičiūtės, baletas sveikins Voldemarą Chlebinską.

Ateinantį sezoną Vilniuje dainuos ir šoks nemažai kviestinių solistų, bus ir nemažai lietuviškų debiutų. Baritonas Vytautas Juozapaitis pirmą kartą atliks klastingojo Jago vaidmenį „Otele”, Vaidas Vyšniauskas – Zygmundo partiją „Valkirijoje”. Du vaidmenis rengia Tadas Girininkas – „Rigolete” jis dainuos Sparafučilę, operoje „Karmen” – Cunigą. Operoje „Žydė” numatytas Liudo Norvaišo debiutas – solistas rengia Kardinolo Bronji vaidmenį. Lietuvos publikai įdomu bus „Skrajojančiame olande” išgirsti Almą Švilpą, jau kelerius metus dainuojantį Vokietijos teatruose.

Baleto spektakliuose naujais vaidmenimis debiutuos pagrindinių partijų atlikėjai: primabalerina Olga Konošenko balete „Graikas Zorba” šoks Marinos vaidmenį, o Martynas Rimeikis „Rusiškajame Hamlete” – Favoritą. Viename iš „Don Kichoto” spektaklių šoks balerina Jurgita Dronina (Olandija).

7 dalykai

7 dalykai, dėl kurių verta apsilankyti Bryano Adamso koncerte

Minios žmonių vienas po kito traukiančių į areną, kurioje netrukus pasirodys pasaulinė žvaigždė Bryanas Adamsas. Problemos vėliau atvykusiems ieškant, kur pastatyti mašiną. Didžiulės eilės prie arenos durų. Ir visa tai dėl to, jog jo, vienintelio ir nepakartojamo Bryano Adamso, koncertai visuomet anšlaginiai. Toks bus ir liepos 3 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje vyksiantis žvaigždės koncertas.

Pradedamas rodyti televizijos kanalas vaikams lietuvių kalba

Pradedamas rodyti televizijos kanalas vaikams lietuvių kalba

Nuo liepos 1 d. integruotas telekomunikacijų paslaugas teikiančios bendrovės „Mikrovisatos TV“ skaitmeninės televizijos žiūrovams bus pradedamas rodyti Lietuvoje kuriamas vaikams skirtas televizijos kanalas „LOLO TV” – vienintelis toks kanalas lietuvių kalba. Čia rodomos edukacinio, auklėjamojo bei pažintinio pobūdžio laidos, meniniai filmai, užsienio animacija bei klasika tapusios animacinės istorijos, puoselėjančios tradicines vertybes: užuojautą, pagarbą, gerumo jausmą. „Mikrovisatos TV“ priklauso įmonių grupei „Cgates“.

Iksmenai: pirma klasė

Iksmenai: pirma klasė

„Iksmenai: pirma klasė“ – tai penktoji „Iksmenų“ serijos juosta, tapsianti pirmąja iš ateityje planuojamos nufilmuoti trilogijos apie Iksmenų priešistorę. Prieš…

Iksmenai: pirma klasė

„Iksmenai: pirma klasė“ – tai penktoji „Iksmenų“ serijos juosta, tapsianti pirmąja iš ateityje planuojamos nufilmuoti trilogijos apie Iksmenų priešistorę. Prieš…

Volstrytas: pinigai nesnaudžia

Volstrytas: pinigai nesnaudžia

Kiekviena svajonė turi savo kainą Pirmojoje filmo dalyje, 1987-aisiais jaunas biržos makleris Badas Foksas (aktorius Charlie‘is Sheenas), bet kokia kaina…