Search Results for: "amputacija"

Gyvų manekenų amputacija – fotografo J. Abramovitcho objektas (foto)

Gyvų manekenų amputacija – fotografo J. Abramovitcho objektas (foto)

Jaunas amerikiečių fotografas Jerome’as Abramovitchas jau penkiolika metų pasinėręs į nuotraukų realistišką montavimą. Jo darbai puikiai žinomi ne tik menininko šalyje, bet ir Japonijoje, kur jo fotografijos stilius susilaukė ypatingo dėmesio.

Trys šokiruojantys kultūriniai ritualai (N18

Trys šokiruojantys kultūriniai ritualai (N18, foto)

Įvairios kultūros turi savo tradicijas ir ritualus, o kai kurie iš jų yra tokie seni, jog šių laikų žmones kaip reikiant šokiruoja, tad silpnų nervų skaitytojams rekomenduojame nežiūrėti žemiau pateiktos informacijos…

Lietuviui amputuota koja siekti fitneso čempiono titulo - ne kliūtis!

Lietuviui amputuota koja siekti fitneso čempiono titulo – ne kliūtis!

Kiekvienas žmogus susiduria su sunkumais, kuriuos privalo įveikti, tačiau retam pakaktų jėgų ir ryžto susidoroti su tuo, ką patyrė 32-ejų Jonas Zimnickas. Jaunas vyras nugalėjo priklausomybę alkoholiui, išmoko gyventi su negalia ir tapęs treneriu siekia fitneso varžybų aukštumų.

Aštuoniolikmetis Australijos plynėje be maisto praleido devynias savaites

Aštuoniolikmetis Australijos plynėje be maisto praleido devynias savaites

Prieš daugiau nei du mėnesius dingęs jaunuolis iš Australijos buvo rastas gyvas Buše rajone, netoli Sidnėjaus. Bušė – neapgyvendinta plyna vietovė, apaugusi medžiais ir krūmais.

Knygų pusryčiuose – „Second life“ arba gyvenimas internete

Knygų pusryčiuose – „Second life“ arba gyvenimas internete

Pagrindinė romano „Second Life. Gyvenimas tinkle“ veikėja – autorės alter ego – išsinuomoja butą, atsiriboja nuo išorinio pasaulio ir įninka į pažinčių bei pokalbių svetaines. Čia ji užsiregistruoja įvairiomis tapatybėmis ir veiksmas įsibėgėja – mezgasi virtualios pažintys, plėtojasi virtualūs santykiai…

Pabaisos baltais chalatais – „pamišusių“  mokslininkų top-10 (N-18)

Pabaisos baltais chalatais – „pamišusių“ mokslininkų top-10 (N-18)

Neįtikėtinos “išprotėjusių” mokslininkų istorijos, išlikusios iki šių dienų vis dar stebina ir šiurpina visuomenę!Dažniausiai mokslininkai mums asocijuojasi su garbingą darbą dirbančiais žmonėmis, kovojančiais dėl geresnio gyvenimo visame pasaulyje. Minėti žmonės skatina technologinį progresą bei modernizuoja visuomenę… Tačiau ar visada viskas būna taip gražu? Atsakymą į šį klausimą Jūs rasite šiame straipsnyje apie “bepročius” mokslininkus ir šiurpias jų eksperimentų istorijas…

Robotas-atletas mokosi bėgioti imituodamas žmogų (Video)

Robotas-atletas mokosi bėgioti imituodamas žmogų (Video)

Mokslininkas iš Japonijos Ryuma Niiyama tobulina dvikojį robotą, kuris sugeba bėgti imituodamas žmogaus kojų judesius. Skirtingai nei šiuo metu egzistuojantys analogai, tokie kaip „Asimo”, šio modelio autoriaus tikslas yra sukurti mechanizmą, kuris judrumu galėtų varžytis su greičiausiais sprinteriais.

Lietuvoje skelbiama kova su „sėlinančia“ pandemija – diabetu

Lietuvoje skelbiama kova su „sėlinančia“ pandemija – diabetu

Diabetas, daugelyje pasaulio šalių įvardijamas kaip pandeminė liga, Lietuvoje plinta vis sparčiau, pusė pacientų gydosi neefektyviai, o du trečdaliai sergančiųjų net nežino, kad serga. Todėl pasaulinės diabeto dienos proga pirmą kartą mūsų šalyje visos su šia grėsminga liga susijusios grupės – gydytojai, pacientai ir farmacijos įmonių atstovai – paskelbė vienijantys pajėgas, kad užkirštų kelią jos plitimui, o sergančiąjam padėtų efektyviai ją valdyti. Pirmas šios iniciatyvos žingsnis – pradėtas vykdyti tyrimas, kurio metu bus nustatyti diabeto komplikacijų mąstai šalyje, išsiaiškinta, ar patys pacientai tinkamai valdo savo ligą, koks yra medikų požiūris apie diabeto valdymą ir komplikacijų profilaktiką.