Search Results for: "bagažas"

Makalius. Registruojamas bagažas oro uoste: mitai ir tiesa

Makalius. Registruojamas bagažas oro uoste: mitai ir tiesa

Ar žinojote, kad maždaug kas 60 registruotas kelioninis bagažas dingsta? O kad didžiausios kontrabandos randamos ne kur kitur, o būtent registruojamame bagaže? Šiandien pabandysiu paneigti kai kuriuos mitus apie registruojamą bagažą.

Daiktai

Daiktai, be kurių neišsiversite keliaudami į egzotines šalis

Patyrę keliautojai savo lagaminą susipakuoja kone per 10 minučių – visi daiktai turi aiškią paskirtį ir net konkrečią vietą lagamine, o viską susidėti – tarsi ruoštis į darbą eilinio pirmadienio rytą. Tačiau jei jums atostogos – vis dar pasaulinės reikšmės įvykis, tikėtina, kad lagaminą kraunate (greičiausiai – ne kartą ir iškraunate) bent kelias dienas. Dar sunkiau, jei suplanavote kelionę į netyrinėtus kraštus – apgalvoti visas smulkmenas atrodo neįmanoma, o po patarimų visažinių mamų forume galvoje ima suktis skaičiai, kiek papildomų kilogramų suskaičiuos lagaminų svarstyklės oro uoste.

Atostogos be daiktų: ką daryti dingus bagažui?

Atostogos be daiktų: ką daryti dingus bagažui?

Kai oro uoste pamatote savo didelį lagaminą ant bagažo išdavimo juostos – palengvėja. Tačiau ką daryti, jei jūsų bagažas nepasirodo? O jei pasirodo sugadintas? Viena vilniečių pora šios vasaros pradžioje keliaudami į saulėtąją pietų Įtaliją ne juokais sunerimo, kai jų vienintelis lagaminas neatvyko, o oro uoste stovėjo tik su sportine kaitavimo įranga. „Viskas buvo tame lagamine, daiktai, higienos priemonės, rūbai. Mes turėjome tik kaitavimo įrangą, kompiuterį, telefonus ir asmens dokumentus. O prieš akis laukė visos atostogos“, – savo patirtimi dalinasi poilsiautoja Jolanta.

6 metus „Tesla“ dirbantis KTU absolventas: „Pradžia nebuvo lengva“

6 metus „Tesla“ dirbantis KTU absolventas: „Pradžia nebuvo lengva“

„Svajonių darbdavys“ – viliojanti etiketė, kurios siekia tiek mažos, tiek didelės Lietuvos ir pasaulio įmonės. Kauno technologijos universiteto (KTU) absolventas Roman Baryšnikov, beveik 6 metus dirbantis kompanijos „Tesla“ padalinyje Norvegijoje, būtent taip apibūdina šią JAV elektrinių automobilių ir atsinaujinančios energijos gamintoją.

Didžėjus savo plokšteles dovanojo Lietuvai: vertė 3000 eur

Didžėjus savo plokšteles dovanojo Lietuvai: vertė 3000 eur

Maždaug 3000 eurų – tiek vertinama praeityje vieno garsiausių Lietuvos didžėjų, dabar verslininko, Šarūno Karaliaus (DJ Karalius) 800 plokštelių kolekcija, kurią jis padovanojo M. Mažvydo bibliotekos Muzikos skyriui. Tai nuo 1991 iki 2010 metų kauptos plokštelės. Dabar jomis naudotis gali visi norintys.

Kaip išsirinkti lėktuvo bilietus internetu?

Kaip išsirinkti lėktuvo bilietus internetu?

Kaip sėkmingai įsigyti lėktuvo bilietus internetu ir išvengti klaidų, kurios dar gali ir papildomai patuštinti pinginę, praktiškais patarimais dalijasi pigių skrydžių sistemos atstovė.

3 patarimai

3 patarimai, kaip sutaupyti laiko oro uoste

Nors nuolat keliaujantys jau žino visas oro uostų patikros taisykles, visgi rečiau išvykstantiems ar itin skubantiems pakilią kelionės nuotaiką oro uoste dažnai aptemdo sugaišintas laikas prie aviacijos saugumo patikros. Tačiau nemalonių situacijų galima išvengti, tereikia žinoti kelis patarimus, kurie padės sutaupyti laiko oro uoste.

Nors ir protingėjame

Nors ir protingėjame, bet esame priklausomi nuo technologijų

Leidinys „Live Science“ skelbia, kad kiekviena žmonių karta tampa vis protingesnė, o jų IQ lygis nuolatos didėja. Tyrimai rodo, kad tam didelę įtaką daro sparčiai modernėjančios technologijos bei gerėjanti žmonių gyvenimo kokybė, tačiau įspėja, kad tai tokios tendencijos yra apgaulingos, nes mūsų žinių bagažas priklauso nuo interneto bei technologijų.

Architektas Vytautas Baltus: „Architektūra – brandus menas

Architektas Vytautas Baltus: „Architektūra – brandus menas, o ne šou“

Kiekvienais metais Lietuvoje studijuoti architektūrą pasiryžta daugiau nei 100 absolventų. Visi, norintys siekti aukštojo mokslo šioje srityje, turi įveikti ne tik abitūros egzaminų kartelę, bet ir sėkmingai pasiruošti architektūros stojamiesiems egzaminams.

„Savas Paryžius“ - pirmasis lietuviškai rašytas gidas

„Savas Paryžius“ – pirmasis lietuviškai rašytas gidas

Išgirdus Paryžiaus miesto pavadinimą, daugeliui prieš akis iškyla Eifelio bokštas, nuostabi architektūra, Luvre įsitaisiusi Mona Liza, įsimylėjėlių porelės ir šviežiais prancūzų kepiniais kvepiančios kepyklėlės. Daugiau nei dešimtmetį Paryžiuje gyvenanti lietuvė Goda Klimavičiūtė nusprendė atskleisti, ką būtina pamatyti ir kur apsilankyti šio miesto svečiams.