Search Results for: "labdaros koncertas"

Pushaz su kolegomis muzikantais rengia labdaros koncertą

Pushaz su kolegomis muzikantais rengia labdaros koncertą

Lapkričio 28 d. vakarą „Forum Palace“ vyks reperio Andriaus Glušakovo–Pusho inicijuotas labdaros koncertas „Vaikystę – vaikams“, kuriame pasirodys „G&G Sindikatas“, „Biplan“, „Skamp“, Mantas, „The Ball & Chane“, „The Perfect Pill“ ir Linas Adomaitis. Vardan bendros idėjos susivienijusių muzikantų koncerto metu surinktos lėšos bus panaudotos Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namų lauko žaidimų aikštelei įrengti.

Birželio 14-osios išvakarėse – „Misija Sibiras‘13“ palaikymo koncertas

Birželio 14-osios išvakarėse – „Misija Sibiras‘13“ palaikymo koncertas

Žymiausių šalies atlikėjų palaikymas, gyva muzika, didžiulis būrys bendraminčių, meilė gimtajai šaliai ir neblėstanti pagarba tiems, kurių gyvybė paklojo pamatą mūsų laisvei – visa tai jau šį ketvirtadienį, birželio 13 dieną, vienos prasmingiausių ir kilniausių jaunimo iniciatyvų – projekto „Misija Sibiras’13” paramos koncerte. Tu turi ten būti!

Žymūs atlikėjai vienijasi labdaros koncertui Japonijos stichijos aukoms

Žymūs atlikėjai vienijasi labdaros koncertui Japonijos stichijos aukoms

Tragiškų stichijos padarinių Japonijoje aukų vis daugėja. Tūkstančiai neteko artimųjų ir draugų, šimtai tūkstančių – savo namų ir viso užgyvento turto. Tarp jų – daugiau nei 100 000 vaikų, likusių be pastogės ir būtiniausių daiktų.

Keistuolių teatras baigė 23-iąjį sezoną

Keistuolių teatras baigė 23-iąjį sezoną

Suvaidinti 138 spektakliai (61 vaikams, 74 suaugusiems), aplankyti kiti miestai: Kaunas, Klaipėda, Panevėžys, Šiauliai, Rokiškis, Radviliškis, Elektrėnai… Šį sezoną Keistuoliams teko ir ašarą nubraukti, palydint nuo scenos nueinančius spektaklius, ir pasidžiaugti premjeromis, apdovanojimais ir naujam gyvenimui prikelta „Zenono“ apdovanojimų tradicija.
Šį sezoną Keistuoliai nelaužė senų gerų tradicijų – Kalėdų proga mažiesiems savo žiūrovams padovanojo naują spektaklį „Pati labiausia pasaka“. Vasario mėnesį šis spektaklis tapo repertuariniu ir sulaukė puikaus įvertinimo. Spektaklio „Pati labiausia pasaka“ kūrybinė grupė (režisierius Vaidotas Žitkus, aktoriai: Benita Vasauskaitė, Judita Urnikytė, Dalius Skamarakas, Eimantas Bareikis ir Vytautas Leistrumas, scenografė Laura Luišaitytė) buvo apdovanota Auksiniu scenos kryžiumi už žaismingą kelionę į lietuviškų pasakų erdves.
Vasario mėnesį publikai pristatytas Aido Giniočio režisuotas spektaklis „Vasarotojai“ pagal Maksimo Gorkio kūrybą, dar kartą įrodė seniai žinomą tiesą, kad Keistuoliai geba kurti ne tik kokybiškus vaikiškus spektaklius, todėl „vaikų teatro“ etiketė jam jau seniai nebetinka.
Daug kam buvo netikėta, kad Keistuoliai ėmėsi rusų klasikos. Pasak Aido Giniočio, prieš šimtmetį parašyta M. Gorkio pjesė šiandien ypač aktuali, nes joje kalbama apie žmogų krizinėje situacijoje ir kritikuojamas vartotojiškas požiūris į gyvenimą. Režisieriui pavyko suburti tikrai šaunią aktorių komandą. Spektaklyje vaidina visų trijų keistuolių teatro kartų atstovai (Viola Klimčiauskaitė, Marija Korenkaitė, Judita Urnikytė, Ieva Stundžytė, Aldona Vilutytė, Andrius Kaniava, Dalius Skamarakas, Justas Tertelis, Vaidotas Žitkus,) ir būrys pripažintų scenos profesionalų iš kitų teatrų: Gabija Jaraminaitė – Ryškuvienė, Rasa Samuolytė, Tomas Žaibus, Ainis Storpirštis, Darius Meškauskas, Dainius Gavenonis. Spektaklis buvo rodytas Kauno teatrų festivalyje „Lietuvos teatrų pavasaris“, kur režisierius Aidas Giniotis publikos buvo pripažintas geriausiu Didžiosios scenos režisieriumi. Rokiškio teatrų festivalyje „Vaidiname žemdirbiams“ aktorė Rasa Samuolytė už Olgos vaidmenį „Vasarotojuose“ pelnė simpatiškiausios aktorės titulą ir piniginį prizą. Naujausią Keistuolių teatro spektaklį turėjo galimybę pamatyti ir Šiaulių bei Panevėžio publika.
Šiemet Keistuoliai nusprendė atgaivinti tradiciją pompastiškai, linksmai ir neformaliai paminėti teatro dieną. Atgimė žymusis Zenonas, visų teatralų globėjas ir guodėjas. Paskutinį kovo savaitgalį Keistuolių teatre praūžė „Zenonas ReStart“. Visi susirinkusieji buvo akimirksniu perkelti į virtualią erdvę ir „Matricos“ realybę, laimei, niekas ten nepražuvo – visi grįžo pasisėmę puikių emocijų, o atlikėjai – ir su „Zenono“ apdovanojimais. Renginį vedė amžinasis duetas Jeronimas Gvazdikas (Keistuolių teatro vadovas, režisierius ir aktorius Aidas Giniotis) ir Placidas Domingas (buvęs keistuolis aktorius Robertas Aleksaitis).
Keistuolių teatre šį sezoną netrūko ir kitokių renginių. Lapkričio mėnesį įvyko jau trečiasis Andriaus Kaniavos inicijuotas ir organizuotas labdaros koncertas „Ruduo nesibaigiančioj metų alėjoj“. Visos Keistuolių ir jų draugų koncerto metu surinktos lėšos atiteko Žirgų globos asociacijai, kuri rūpinasi likimo ir žmonių žiaurumo nuskriaustais žirgais.
Prieš Naujuosius metus publiką džiugino šaunioji kompozitoriaus Andriaus Kulikausko ir jaunųjų aktorių šeimynėlė „Kuli family“, o sausį Keistuolių teatre įspūdingu koncertu buvo pristatytas debiutinis Keistuolių draugo Domanto Razausko dainų albumas ir knyga.
Šį sezoną Keistuoliai atsisveikino su dviem spektakliais: commedia dell’arte suaugusiems „Karalius Elnias“ (režisierius Aidas Giniotis) ir spektakliu vaikams „Pelytė Zita“ (režisierius Vytautas V. Landsbergis). Nors abu spektakliai nestokojo nei publikos dėmesio, nei gerų vertinimų, Keistuoliai nutarė, kad šie spektakliai „pavargo“ ir metas užleisti vietą naujiems.
Sezonas baigėsi, Keistuolių teatras užvėrė duris iki rudens, tačiau nesako „sudie“. „Vasarą taip pat bus renginių, kur pamatysite ir mus!“ – sako Keistuoliai.

„Vasaros terasoje“ muzikantai kurs garso takelį gyvenimui

„Vasaros terasoje“ muzikantai kurs garso takelį gyvenimui

Įpusėjus paskutiniam kaip niekad karšto sezono mėnesiui Vilniaus Mokytojų namų kiemelyje veikianti „Vasaros terasa“ kviečia į ypatingai jautrų renginį. Rugpjūčio 13-ąją čia vyks septynių grupių labdaros koncertas „Soundtrack For Life“, skirta surinkti lėšų sunkiai vėžiu sergančiam 11-mečiui Konstantinui gydyti.

V.Putinas groja pianinu ir dar dainuoja! (Video-)

V.Putinas groja pianinu ir dar dainuoja! (Video-)

Taip, taip, gerai išgirdote, Rusijos premjeras Vladimiras Putinas groja pianinu ir dar dainuoja! Ir dar angliškai.

17-to „Kino pavasario“ uždarymas vyks ne tik kino teatre

17-to „Kino pavasario“ uždarymas vyks ne tik kino teatre

Jau šį ketvirtadienį, kovo 29 d., menų fabrike „Loftas“ įvyks vienas iš „Kino pavasario“ uždarymo renginių. Susirinkusiems bus pristatytas kultinio režiesieriaus Martino Scorseses filmas apie „kiečiausią iš bitlų“ – „George’as Harrisonas: gyvenimas materialiame pasaulyje“, o petraukos metu mėgausimės specialiu koncertu.

E.Dragūnas: „Tapimas tėvu man išėjo tik į gerą" (Interviu)

E.Dragūnas: „Tapimas tėvu man išėjo tik į gerą” (Interviu)

Pasaulinis turas, kurio metu buvo aplankyti net keturi žemynai, lapkričio 19-ąją Alytaus arenoje startuosiantis koncertinis turas po Lietuvą „Super Show“, vis labiau besiplečianti paramos ir labdaros fondo veikla bei, žinoma, tėvystė šiuo metu yra visas Egidijaus Dragūno gyvenimas.
Apie tai ir kalbamės su grupės SEL įkūrėju, vokalistu ir lyderiu, vienu populiariausiu Lietuvos popmuzikos atlikėju ir filantropu.
Be abejonės, tapimas tėvu pakeičia kiekvieno vyro gyvenimą. Tačiau kaip tai pakeitė jūsų kaip atlikėjo karjerą?
Egidijus Dragūnas: Dauguma mano kolegų sako „vedęs ar turintis vaikų atlikėjas yra miręs“. Dažnai galvojama, kad tapus tėvu ar sukūrus šeimą pritrūksti laiko eiti į klubus ar koncertus stebėti kitų atlikėjų pasirodymus – domėtis naujomis muzikos verslo tendencijomis. Tačiau aš supratau, kad vakarėliai yra tuščias laiko švaistymas ir tapimas tėvu man išėjo tik į gerą, bet tai supras tik vaikų turintis žmogus.
Galbūt būtent tėvystė jus ir paskatino atsigręžti į visuomenės problemas, pradėti labdaringą veiklą?
Egidijus Dragūnas: Be abejonės, taip. Mano sūnui Deividui buvo nutikusi didelė nelaimė. Ačiū Dievui, viskas baigėsi gerai. Dabar norisi padėti kitiems vaikams, nes suprantu jų tėvų nerimą.
Ką jums pačiam asmeniškai duoda įsitraukimas į labdaringą veiklą?
Egidijus Dragūnas: Šios veiklos pradžioje galvojau, kad tai bus vienkartinis dalykas, tačiau viskas išaugo į kur kas didesnę veiklą – šiuo metu labdaros fondui esu jau paaukojęs šimtus tūkstančių litų. Vilniaus universiteto vaikų ligoninės gydytojai pasakojo, kad  itin reikalinga diagnostinė ir gyvybinėms funkcijoms palaikyti skirta aparatūra, kurią jie įsigijo mano fondo lėšomis, jau padėjo išsaugoti 10-ties vaikų gyvybes. Žinau, kad nuo gimimo negirdinčiai alytiškei Godai Grigaravičiūtei taip pat jau atlikta implantacijos operacija, prie kurios didele dalimi prisidėjo ir mano fondo skirtos lėšos. Tvirtai galiu pasakyti, kad jausmas, kad kažkam padėjai išgelbėti gyvybę ar pakeitei gyvenimą į gerąją pusę, yra daug geresnis nei nusipirkus naują automobilį.
Galbūt jau esate ateičiai numatęs ir kitų prasmingų darbų jūsų įkurtam labdaros fondui?
Egidijus Dragūnas: Šiuo metu esu atidaręs kompaniją „Dragon Drink“, kuri užsiima gėrimo „SEL Dragoon“ gamyba. 33 procentai šio gėrimo nešamo pelno bus skirta mano paramos ir labdaros fondui. Artimiausiuose šio fondo planuose – vaikų diagnostikos centro statybos. Taip pat kartu su renginių organizavimo kompanija „Diskoholikai” nusprendėme vaikų globos namų auklėtiniams ir socialinės rizikos šeimose gyvenantiems vaikams padovanoti 300 kvietimų į koncertą Alytuje. Norime pradžiuginti šiuos vaikus suteikdami jiems galimybę apsilankyti tokio didelio masto renginyje.
Kokie artimiausi jūsų kaip atlikėjo planai?
Egidijus Dragūnas: Artėja 2011 metų pabaiga, tačiau iki dabar dar neturėjau atostogų. Šiais metais labai įtemptai koncertavau – surengiau pasirodymus Los Andžele, Čikagoje, Londone, Dubline ir kituose didžiausiuose pasaulio miestuose. Dabar mano planuose – koncertinis turas po Lietuvą, kuris startuos lapkričio 19 dieną Alytaus arenoje, o pasibaigs Naujųjų metų naktį pasirodymu Vilniuje. Prieš tai ketinu dar surengti koncertus Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio arenose ir Kauno sporto halėje.
Galbūt jau žinote kokio dydžio minią sutalpins Alytaus arena?
Egidijus Dragūnas: Dar nesu grojęs šioje arenoje, tačiau žinau, kad ji talpina apie 5000 – 6000 žmonių. Šiandien jau yra parduota pusė bilietų į koncertą.
Galbūt galite atskleisti šiek tiek detalių apie šį koncertą Alytuje, kuris taip pat sutaps su 19-uoju jūsų grupės gimtadieniu?
Egidijus Dragūnas: Koncertas „SEL Super Show“, kurį surengsime Alytuje, bus grandiozinis. Atsivešime geriausią garso techniką, šviesos efektus, lazerius. Tikiu, kad alytiškiams tai bus didžiausias šou jų mieste, prilygstantis užsienio atlikėjų pasirodymams. Taip pat tai bus puiki proga paminėti SEL grupės gimtadienį.
Kada paskutinį kartą yra tekę koncertuoti Alytaus publikai?
Egidijus Dragūnas: Labai seniai, gal prieš dešimtmetį. Tačiau tai, kas tada ten vyko neprilygsta šiandieniniams SEL pasirodymams. Tada nebuvo daug vietos koncertuoti, nors sutalpinome nemažą būrį žmonių. Pamenu, kad publika buvo labai nuoširdi.
Galbūt norėtumėte perduoti kokią žinutę į koncertą susirinksiantiems žmonėms?
Egidijus Dragūnas: Noriu pakviesti visus Alytaus ir aplinkinių miestelių gyventojus. Visi susirinkę lapkričio 19 dieną Alytaus arenoje bus pirmieji išvydę pasirodymą iš šių metų SEL koncertinio turo po Lietuvą. Kviečiu visus atvykti ir pamatyti tai, ko dar nesate matę savo mieste.

Metalistų „Voivod“ kariuomenės palyda – grupė iš Alytaus „Porfiria“

Metalistų „Voivod“ kariuomenės palyda – grupė iš Alytaus „Porfiria“

Laikai, kai kiekviename Lietuvos mieste ir net miestelyje buvo sava metalistų subkultūros gvardija, nuėjo užmarštin. Ir daugelio to meto sunkiosios muzikos grupių vardai bei įrašai puošia nebent archyvus ar slepiasi senųjų gerbėjų atmintyje. Bet niekada nevėlu juos atgaivinti. Tą 2009 metais nusprendė padaryti ir mūsų thrash metalo legenda iš Alytaus „Porfiria“. Po 18 metų sugrįžusi tikrų dzūkų komanda jau spėjo sugroti nemažai koncertų, ruošiasi albumo įrašymui, o taip pat su dar dvejomis lietuvių grupėmis nusipelnė „apšildyti“ legendinius Kanados trešerius „Voivod“ jų vizito Vilniuje gegužės 17 d. metu. Ta proga pristatome „Porfiria“ istoriją.

„Porfiria“ susibūrė 1990 m. Kaip tik tuo metu, kai abejose Atlanto pusėse klestėjo thrash metalas. Todėl nenuostabu, kad būtent šio stiliaus muziką alytiškiai ir pradėjo groti. „Porfiria“ priešistorė susijusi su grupe „Tiltas“, kurioje prieš tai penkerius metus hard roką grojo vėliau sunkios kraujo ligos pavadinimą pasirinkę vaikinai. Pertrauką lėmė karinė tarnyba. Štai tas žymusis originalus ketvertas: bosistas/vokalistas Gintaras Liaukevičius (Gauras), gitaristas Arūnas Pauža (Paužas), būgnininkas Vladas Matulevičius (Suomis) ir vokalistas Kęstutis Margelevičius (Peisas). Galima sakyti, kad iki Marijos žemės ilgai keliavęs šis metalo stilius (dar 1981 m. pradėtas legendinės grupės „Metallica“), atrado tinkamus pasekėjus ir Alytaus eksperimentiniame namų statybos kombinate 1991-aisiais įvykęs koncertas neoficialiai laikomas thrasho „krikšto“ Lietuvoje data. Ši komanda ilgą laiką neturėjo sau lygių Vilniaus ir kitų miestų sunkiosios muzikos scenoje. Taigi lietuviška legenda sugrįžta!

Nors bičiulius išskyrė pats gyvenimas – verslas, vedybos, pasitraukimas į užsienį – „Porfiria“ vis dar maištauja prieš pop kultūrą. Vienas likęs grupės muzikos ir tekstų kūrėjas Paužas nostalgiškai prisimena buvusį tandemą su Gauru. Dabar su juo, „užstrigusiu“ pop muzikos kalvėje JAV, bendrauja Skype erdvėje, iš kur Gauras juokaudamas „prašo parsivežti“. Ir nors dabar yra galimybė įsigyti gerus instrumentus ir aparatūrą, svarbiausias „Porfiria“ narių kredo – šalin „negyvą“ muziką!

„Porfiria“ senbuvis Paužas neslepia, kad šiandien turėti grupę yra gana brangus malonumas. Per brangus jaunimui, ypač jei jie nedirba ir neturi pakankamai pajamų. Jaunystėje kurį laiką gelbsti entuziazmas, bet ilgainiui vis tiek atsimuši į finansų sieną. Patys „porfirininkai“ dabar labiau rūpinasi ne įvaizdžiu, o grojimo technika ir profesionaliu požiūriu į muziką. Jie turi savo repeticijų studiją, su specialia garsą sugeriančia medžiaga išmuštomis sienomis ir gera aparatūra. Ją įsirengė Suomio šeimos įmonėje. Yra paruošę maždaug valandos trukmės programą, joje be dainų yra ir instrumentinė kompozicija.

Senaisiais laikais, kai alternatyvi muzika sunkiai skynėsi kelią Lietuvoje ir net albumo išleidimas neretai būdavo prabanga, „Porfiria“ išleido tik demo „Porfiria“ (1991). Tačiau šios grupės įtaka Lietuvos metalo muzikos vystymuisi yra neįkainojama. Ne veltui 2009 m. gruodžio 19 d. po ilgos pertraukos ir pusiau pasikeitusia sudėtimi sugrįžę ir koncertą gimtajame mieste surengę alytiškiai sutraukė nemažą būrį gerbėjų. Sena meilė mėgstamai muzikai iš naujo uždegė „Porfiria“ narių entuziazmą ir jie jau galvoja apie pilnaverčio albumo įrašą. Greitai parengtas pilnas repertuaras ir kaip iš gausybės rago pasipylę koncertai galėtų sukelti ilgus metus gyvuojančių ir neišsiskirsčiusių grupių pavydą. Tačiau „Porfiria“ nariai liko paprasti ir neišdidūs, šlovė jiems nėra pirmaeilis dalykas. Galbūt dėl to per daug neafišuoja nei savo pomėgio metalo muzikai, nei buvusio solidaus grupės statuso.

2010 m. balandį „Thrashing Balls“ koncerte „Porfiria“ grojo su viena pirmųjų dabartinio „Mayhem“ vokalisto Attila Gábor Csihar grupių, „Korog“. Gegužę jie užkopė ant Tauro kalno Vilniuje, kur su kitomis „Brutal Madness Fest“ grupėmis drebino sostinę. Birželį grupė pasirodė pagrindinėje scenoje koncerte gimtojo Alytaus gimtadienio proga. Rugpjūtį „Porfiria“ dalyvavo labdaros koncerte „Mūsų Šigeliui“ Druskininkuose ir kartu su jungtinėmis roko pajėgomis surinkta suma prisidėjo prie „Suwalki Blues“ (Lenkija) festivalio dienomis svečioje šalyje nukentėjusio Andriaus Šigelio gydymo. Lapkritį grupė Kaune drauge su „Ossastorium“ ir kitais šėlo „Autumn Devastation“ festivalyje. Gruodį Alytuje, sutinkant 2011-uosius, sugrota kartu su lietuvaičiais „Lucifer“ ir „Infectic“. Pastarąją komandą subūrė vieno iš „Porfiria“ įkūrėjų – Gauro, Lietuvoje likęs sūnus Karolis (Koma). O dabartinėje „Porfiria“ sudėtyje, be dviejų likusių senbuvių, groja du jaunikaičiai – vokalistas / gitaristas Antanas Čebinskas iš grupės „Helluary“ ir bosistas Paulius Musteikis, grojęs grupėje „Extreme“.

Dabar „Porfiria“ muzikantai gali džiaugtis proga nepraėjus nė dvejiems metams po sugrįžimo dalintis scena su taip pat ilgus metus thrash metalą grojančiais kanadiečiais „Voivod“. Bet ir šią progą vyrai vertina santūriai. Kaip ir priklauso patyrusiems ir subrendusiems muzikantams.

Į Klaipėdą kviečia jubiliejinis „Jazz Voices“ konkursas

Į Klaipėdą kviečia jubiliejinis „Jazz Voices“ konkursas

Kovo 31-balandžio 3 dienomis Klaipėdoje vyks dešimtasis tarptautinis džiazo vokalistų konkursas „Jazz Voices“, šiemet pretenduojantis ir į festivalio vardą: renginio metu laukia ne tik 20 jaunų atlikėjų iš įvairiausių pasaulio kampelių bei Lietuvos varžybos dėl nugalėtojo vardo, bet ir gausybė muzikinių renginių plačiajai publikai.

Konkursas, nuo 2002-ųjų kasmet į Klaipėdą sutraukiantis vokalinio džiazo propaguotojus bei ekspertus ir nebeturintis analogų aplinkinėse šalyse, kur tokio pobūdžio renginius „išguldė“ ekonominė krizė, siūlo muzikos žinovams ir plačiajai publikai dešimt koncertų, kuriuos vienija nežabotas džiazo polėkis bei solidi kokybė. „Kviečiu džiazo mėgėjus imti atostogų ir važiuoti į „Jazz voices“ renginius, kuriuos praleisti būtų didelis praradimas“, – ragina konkurso sumanytojas, Klaipėdos universiteto Menų fakulteto Džiazo katedros dėstytojas Steponas Januška.

Šiemetiniame konkurse panoro dalyvauti net 16 šalių, tarp jų – JAV, Japonijos, Australijos, Anglijos, Uzbekijos, Suomijos, Belgijos, Turkijos, Vokietijos, Kroatijos, Norvegijos dainininkai. Jų pasirodymus vertins įtakingi džiazo veikėjai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Norvegijos, Vokietijos, Rusijos ir Turkijos.

Renginio patrauklumo paslaptis – tarptautiniu lygiu pelnytas pripažinimas ir prestižas. „Jazz Voices“ pasaulio džiazo bendruomenėje jau žinomas kaip puikus karjeros tramplinas jauniesiems atlikėjams, atveriantis laureatamas kelią į kitų šalių džiazo scenas, tad kasmet jame pageidauja dalyvauti vis daugiau dainininkų.

Lietuvių bei užsienio atstovų laukia du turai, kurių metu bus išrinktas geriausias 2011-ųjų džiazo balsas. Laureatai bus apdovanoti Rimanto Ulevičiaus paramos ir labdaros fondo įsteigtais prizais. Grand Prix laimėtojui atiteks 2 000 eurų. Be didžiojo prizo, numatytos dar trys premijos, du diplomai už geriausią improvizaciją bei laisvąją programą, publikos ir muzikantų simpatijų prizai.

Klaipėdos universiteto Menų fakulteto Džiazo katedros ir viešosios įstaigos „Baltijos renginiai“ organizuojamas konkursas šiemet pirmąkart vyks Klaipėdos koncertų salėje. Vakarais koncertų salėje ir džiazo klube „Kurpiai“ konkurso aistras malšins džiazo muzikos fiestos.

Jau nuo kovo 31-osios čia koncertuos praėjusių „Jazz voices“ konkursų laureatės: britė Sarah Ellen Hughes, „Anne Czichowsky Quintet“ iš Vokietijos, Kristina Svolkinaitė su „Onder Focan Quartet“ iš Turkijos, Raimonda Vaičiūtė su Lenkijos muzikantų komanda, Kristina Jatautaitė su grupe „JazzVision“ bei klaipėdiečių vokalinis kvartetas „Cappella A“. Vieną įdomiausių koncertų žada surengti iš konkurso komisijos narių suburta grupė „Super Jury Band“. Sekmadienio, balandžio 3-osios, vakarą „Kurpiuose“ konkurso maratoną vainikuos laureatų koncertas.

Ruošiantis jubiliejiniam konkursui, pirmą kartą buvo surengta „Jazz Voices“ nacionalinė atranka, kurią įveikę Lietuvos atstovai gali ilgiau ir nuosekliau rengtis rimtam išbandymui. Konkurse mūsų šaliai atstovaus Klaipėdos universiteto Džiazo katedros trečiakursė Edita Bodrovaitė, Kauno Vytauto Didžiojo universiteto Džiazo katedros antrakursė Eglė Gerasimovaitė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Džiazo katedros ketvirtakursė Veronika Čičinskaitė ir Vilniaus kolegijos trečiakursė Vilija Matačiūnaitė, bei vieną iš jų ligos atveju pavaduosianti rezervo atstovė, Klaipėdos universiteto Džiazo katedros trečiakursė Jekaterina Gončarenko.