Search Results for: "pabaisos"

Panoraminių nuotraukų nesėkmės: dvigalvės pabaisos ir savarankiškai gyvenančios kūno dalys (foto)

Panoraminių nuotraukų nesėkmės: dvigalvės pabaisos ir savarankiškai gyvenančios kūno dalys (foto)

Jei kada teko bandyti sukurti gražią panoraminę nuotrauką, turbūt pastebėjote, jog tam reikia susikaupimo ir gana statiško vaizdo. Visgi bandant įamžinti judančius objektus irgi šis tas įdomaus išeina. Ypač, jei jums patinka kadruose užfiksuoti dvigalves, trikojes pabaisas ar, sakykime, savarankišką gyvenimą pradėjusias kojas, kurios nusprendė pasisupti ant sūpynių. Taigi, jūsų dėmesiui – linksmos panoramunių nuotraukų nesėkmės!

Panoraminių nuotraukų nesėkmės: dvigalvės pabaisos ir savarankiškai gyvenančios kūno dalys (II dalis

Panoraminių nuotraukų nesėkmės: dvigalvės pabaisos ir savarankiškai gyvenančios kūno dalys (II dalis, foto)

Jei kada teko bandyti sukurti gražią panoraminę nuotrauką, turbūt pastebėjote, jog tam reikia susikaupimo ir gana statiško vaizdo. Visgi bandant įamžinti judančius objektus irgi šis tas įdomaus išeina. Ypač, jei jums patinka kadruose užfiksuoti dvigalves, pabaisas, keistus gyvūnus ar, sakykime, savarankišką gyvenimą pradėjusias kojas. Taigi, jūsų dėmesiui – linksmos panoraminių nuotraukų nesėkmės! Taip pat kviečiame peržvelgti ir pirmąją dalį.

Gražuolio ir pabaisos istorija

Gražuolio ir pabaisos istorija, tapusi realybe, arba kaip botoksas subjaurojo žymaus prodiuserio veidą (foto)

Pastaruoju metu nerimsta kalbos, kad garsusis TV prodiuseris Simonas Cowellas (53) persistengė su plastinėmis operacijomis. Žiūrint į jo paskutines nuotraukas, vyras atrodo sunkiai atpažįstamas.

Pabaisos baltais chalatais – „pamišusių“  mokslininkų top-10 (N-18)

Pabaisos baltais chalatais – „pamišusių“ mokslininkų top-10 (N-18)

Neįtikėtinos “išprotėjusių” mokslininkų istorijos, išlikusios iki šių dienų vis dar stebina ir šiurpina visuomenę!Dažniausiai mokslininkai mums asocijuojasi su garbingą darbą dirbančiais žmonėmis, kovojančiais dėl geresnio gyvenimo visame pasaulyje. Minėti žmonės skatina technologinį progresą bei modernizuoja visuomenę… Tačiau ar visada viskas būna taip gražu? Atsakymą į šį klausimą Jūs rasite šiame straipsnyje apie “bepročius” mokslininkus ir šiurpias jų eksperimentų istorijas…

Atskleista dar viena majų imperijos paslaptis

Atskleista dar viena majų imperijos paslaptis

Gyvačių karaliai valdė didžiausią ir galingiausią majų karalystę, bet iki 2000 metų, kai sunkiai įžengiamose Gvatemalos džiunglėse archeologai atkreipė dėmesį į besikartojantį išsišiepusios gyvatės motyvą, apie juos iš esmės nieko nebuvo žinoma. Gyvačių karalystė nebūtų atrasta, jei ne archeologų – senuose, džiunglių augalija apžėlusiuose akmenyse įžvelgusių vos matomus ženklus – pastabumas, leidęs pamatyti tai, kad buvo nematoma. Apie tai, ką iš atskirų detalių sudėliojus majų imperijos istoriją atskleidė šis atradimas, pasakojama žurnale „National Geographic Lietuva“.

Siaubo komedijoje „Šiurpuliukai“ – iš knygų ištrūkusių pabaisų medžioklė

Siaubo komedijoje „Šiurpuliukai“ – iš knygų ištrūkusių pabaisų medžioklė

Vienas baisiausių dalykų – kai vaizduotės sukurti siaubai atgyja iš tiesų. Po mėnesio Lietuvą pasieks veiksmo turtinga siaubo komedija „Šiurpuliukai“ (angl. „Goosebumps“). Pagal vaikiškosios literatūros Stevenu Kingu vadinamo rašytojo Roberto Lawrence’o Stine’o kūrybą pastatytame filme ne tik žavės įspūdingos kompiuterinės grafikos meistrų sukurtos pabaisos ir pabaisiukai, bet ir talentingi jauni aktoriai, kurių draugiją paįvairino šmaikštusis Jackas Blackas.

Veiksmo trileryje „Vaikštant tarp antkapių“ Liamas Neesonas vaikysis šaltakraujus žudikus

Veiksmo trileryje „Vaikštant tarp antkapių“ Liamas Neesonas vaikysis šaltakraujus žudikus

Aktorius Liamas Neesonas išgyvena karjeros renesansą, bent jau taip recenzijose skelbia JAV kino kritikai, stebėdami pastaruosius jo darbus. Nors dažnai veiksmo filmuose vyresnės kartos aktorius išstumia jauni gražuoliukai, panašu, kad L.Neesonas užėmė tvirtas pozicijas, o naujausias jo vaidmuo filme „Vaikštant tarp antkapių“ (angl. „A Walk Among the Tombstones“) sulaukė pagyrų vos pasirodžius pirmajam juostos anonsui.

Knygų pusryčiai. Pirmyn į kelionę... milžiniška kriauše (konkursas)

Knygų pusryčiai. Pirmyn į kelionę… milžiniška kriauše (konkursas)

Esama vaikų, kurie mieliausiai skaito pasakas, kiti įspūdžių ieško siaubo istorijose, treti renkasi tik tas knygas, kurios priverčia kvatotis iki nukritimo. Mergaitės jautrios jausmingoms istorijoms, berniukai neatsiplėšia nuo veiksmo kupinų romanų. Kiek vaikų, tiek ir nuomonių, poreikių, pageidavimų. Tačiau kai kurios knygos panaikina ribas tarp berniukų ir mergaičių, bei tarp skirtingų skonių.

Kieno čia nasrai?

Kieno čia nasrai?

Kokio čia padaro nasrai? Krokodilo? Dinozauro? Ryklio? Nežinomos, ką tik atrastos pabaisos? Įdomiausia, kad sutikus šį stambų gyvūną gamtoje (o jie gyvena kaip gyvenę ir mūsų laikais), mintis „kuo greičiau sprukti”, ko gero, kiltų pati paskutinė.