Search Results for: "smegenų auglys"

Daužo širdį: tėtis išpildė paskutinį mirštančio sūnaus norą (foto)

Daužo širdį: tėtis išpildė paskutinį mirštančio sūnaus norą (foto)

Įspėjame, jog ši istorija gali tikrai priversti nubraukti ašarą. Vos ketverių metų Jackui Robinsonui buvo pasklebta žiauri diagnozė – negydomas smegenų auglys. Su tokiu negailestingu likimu susitaikę tėvai, paprašė berniuko sudaryti norų sąrašų, tačiau vienas iš čia buvusių punktų galėjo būti įgyvendintas tik po jaunojo anglo mirties – Jacko tėtis pasirūpino, kad paskutinis sūnaus noras taptų realybe. Klausiate, ko troško mažasis ligoniukas? J. Robinsonas norėjo, kad jo laidotuvės primintų „Žvaigždžių karus“…

Grupė „Roxette“ pavasarį koncertuos Lietuvoje

Grupė „Roxette“ pavasarį koncertuos Lietuvoje

Kovo mėnesį į Lietuvą pirmą kartą atvyks grupė „Roxette“. Legendinio švedų dueto koncertas įvyks kovo 14 d. „Siemens arenoje“ Vilniuje. Tai bus vienintelis „Roxette“ pasirodymas mūsų šalyje. Įspūdingame koncerte grupė atliks pačias žinomiausias savo dainas ir pristatys naująjį, kol kas dar neturintį pavadinimo albumą.
Bilietus į vienintelį grupės „Roxette“ koncertą Vilniuje bus galima įsigyti jau nuo lapkričio 16 dienos. Bilietai platinami visose „Tiketa“ kasose ir internetu. Daugiau informacijos ieškokite svetainėje www.tiketa.lt .
„Grupės „Roxette“ sugrįžimas jau dabar vadinamas vienu svarbiausių 2011 m. įvykių populiariosios muzikos pasulyje. Džiaugiamės, kad ir mūsų šalies melomanai galės išgirsti ir pamatyti savo mėgstamos grupės koncertą Vilniuje“, – sako „Makroconcert Lietuva“ vadovas Vaidas Zdancevičius.
Į Lietuvą „Roxette“ užsuks pasaulinių gastrolių metu. Duetas atvyks su muzikantų grupe ir su aptarnaujančia komanda, kurioje bus beveik 50 žmonių. „Roxette“ atsigabens visą įspūdingam koncertui reikalingą šviesos ir garso aparatūrą.
Grupę „Roxette“ 1986 m. įkūrė dainininkė Marie Fredriksson ir multiinstrumentalistas dainų autorius Peras Gessle. Devintame ir paskutiniame praėjusio amžiaus dešimtmečiuose „Roxette“ buvo viena popouliariausių grupių pasaulyje. Debiutinis „Roxette“ hitas „The Look!“ sulaukė milžiniškos sėkmės – ši daina pasiekė perkamiausių singlų sąrašų viršūnes net 24 šalyse!
Garsiausias kolektyvo dainas „The Look“, „It Must Have Been Love“, „Listen To Your Heart“, „Joyride“, „How Do You Do“, „Almost Unreal“, „Crash! Boom! Bang“, „Sleeping In My Car“, „Run To You“, „Wish I Could Fly“, „Dangerous“ ir „Fading Like A Flower“ žino milijonai populiariosios muzikos mylėtojų. „Roxette“ manijai nesugebėjo atsispirti ir Amerika – dueto albumai „Joyride“ ir „Look Sharp“ Jungtinėse Amerikos Valstijose tapo platininiais. Lengvai įsimenančiomis melodijomis ir nuostabiomis baladėmis sėkmę pelnęs duetas „Roxette“ pasaulyje pardavė daugiau nei 70 mln. įrašų.
2002 m. muzikos pasaulį sukrėtė žinia apie Marie Fredriksson sveikatą – dainininkei buvo diagnozuotas smegenų auglys. Gydytojams sėkmingai atlikus sudėtingą operaciją, atlikėja visiškai pasveiko. Deja, nuo tada grupė „Roxette“ nė karto nebuvo surengusi pasaulinių gastrolių, kurių gerbėjai buvo priversti laukti visą dešimtmetį.

Jie pasidarė plastines operacijas

Jie pasidarė plastines operacijas, norėdami tapti kažkuo kitu (foto)

Kai kurie žmonės tikrai jaučiasi nejaukiai savo kailyje, todėl… nusprendžia pasimaituoti kieno nors kito! Šie įvairių specialybių, skirtingo amžiaus ir kilmės žmonės dėl kažkokių priežasčių užsigeidė tapti panašūs į aktorius, animacinius herojus, savo dukrą ar net buvusio vyro žmoną. Ar jiems pavyko, vertinkite patys, tik abejojame, kad šią bėdą reikėjo spręsti plastikos chirurgo skalpeiliu…

Lietuvoje pirmą kartą koncertavo legendiniai  „Roxette“ (Foto)

Lietuvoje pirmą kartą koncertavo legendiniai „Roxette“ (Foto)

Pirmadienio vakarą Lietuvos muzikos gerbėjų širdis „Siemens“ arenoje šildė švedų grupė „Roxette“. Marie Fredriksson ir Peras Gessle koncertą pradėjo legendine daina „Dressed For Success“ ir džiaugėsi gausiu publikos palaikymu.

Atskleista kiek

Atskleista kiek, kada ir kodėl meluojame

Netikrų naujienų (angl. fake news) amžiuje klausimas, kodėl žmonės meluoja ir kodėl mes taip noriai patikime melu, tampa vis svarbesnis. Mokslinių tyrimų duomenimis, dažniausiai meluojama paauglystėje, tačiau bent kartą per dieną sumeluoja pusė visų 9–60 metų amžiaus žmonių. Apie melo priežastis ir pasekmes pasakojama žurnalo „National Geographic Lietuva“ birželio mėnesio numeryje.

Willas Smithas ir jo filmas „Sukrėtimas“ įkvėpė moksleivį gyvenimą keičiančiam žingsniui

Willas Smithas ir jo filmas „Sukrėtimas“ įkvėpė moksleivį gyvenimą keičiančiam žingsniui

Naujausia Willo Smitho juosta „Sukrėtimas“ pasakoja tikrais įvykiais paremtą istoriją apie visai kitą sportininkų gyvenimo pusę – žiūrovai turės progą įsitikinti, jog teiginys „sportas – sveikata“ ne visuomet teisingas. W. Smithas už vaidmenį filme buvo nominuotas „Auksiniam gaubliui“ ir laimėjo geriausio aktoriaus kategorijoje Holivudo kino apdovanojimuose. Beje, ši drama ne tik atskleidė tamsius sporto pasaulio užkulisius, bet ir pakeitė vieno 18-mečio gyvenimą.

Ar kanapės išties stebuklingas vaistas

Ar kanapės išties stebuklingas vaistas, galintis išgydyti vėžį?

Kanapės beveik visuomet buvo žmogaus buities dalis, kol prasidėjo visuotinė kanapių beprotybė – augalas, kurį kaip vaistą kinai vartojo prieš tūkstančius metų, o Džordžas Vašingtonas augino namuose, pradėtas vertinti kaip jaunimo žudikas. Kanapės beveik 70-čiai metų pasitraukė į pogrindį, o jų medicininiai tyrimai iš esmės nutrūko. Tačiau šiandien, kartu su iš už „anapus įstatymo“ po truputį grįžtančiu augalu, vėl plinta ir tvirtinimai apie kanapių gydomąją naudą.

Britų „Sons Of Noel And Adrian“ interviu prieš nemokamą šio vakaro koncertą Vilniuje

Britų „Sons Of Noel And Adrian“ interviu prieš nemokamą šio vakaro koncertą Vilniuje

Šiandien, spalio 28 dieną, menų fabrike „Loftas“ – nemokamas britų „Sons Of Noel and Adrian“. Tai bus pirmasis „Bushmills LIVE“ renginys Lietuvoje – muzikos, kuri yra kuriama ne kompiuteriu, o rankomis.

Negersi pieno – trūks kalcio. Mitas ar tikrovė?

Negersi pieno – trūks kalcio. Mitas ar tikrovė?

Nuo pat pirmųjų žmogaus gyvenimo dienų pienas yra tarsi neatsiejama mitybos dalis. Kaskart girdime begalę mitų ar perskaitome nemažai literatūros, jog norint gauti kuo didesnį kiekį kalcio, reikia gerti daug pieno. Tačiau ar iš tiesų pienas yra pagrindinis kalcio šaltinis? Ir kodėl jis toks būtinas organizmui?

Žurnalo „Ausis“ redaktorius: „Tai buvo laukinė tvarka ir taisyklės“

Žurnalo „Ausis“ redaktorius: „Tai buvo laukinė tvarka ir taisyklės“

Spėjusieji gimti iki 9 dešimt. pabaigos turėtų prisiminti tuomečių muzikos žvaigždžių nuotraukomis išmargintą žurnalą „Ausis“. 1995–2000 m. internetas buvo dar gana paslaptingas, tad populiariosios muzikos gerbėjai mūsų šalyje šį leidinį turėjo kaip kone vienintelę prieigą prie savo dievukų. Žinoma, atmetus laikraščius, tačiau jie grupių ar atlikėjų plakatų tikrai nespausdino.