Search Results for: "swedbank"

Aktyviausi socialinėje žiniasklaidoje – „Maxima“

Aktyviausi socialinėje žiniasklaidoje – „Maxima“, „Omnitel“, „Swedbank“, ISM ir Vilniaus meras

Socialinės žiniasklaidos indekso tyrimas jau antrą kartą įvertina, kaip Lietuvoje yra naudojama naujoji komunikacija. Tyrimas atskleidė, kad savo veiklos kategorijoje aktyviausi socialinės žiniasklaidos dalyviai Lietuvoje yra mažmeninės prekybos tinklas „Maxima“, telekomunikacijų bendrovė „Omnitel“, bankas „Swedbank“, ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas ir Vilniaus meras Artūras Zuokas.

Globotinio pusryčiai: išbadėjęs ir išsigandęs kačiukas

Globotinio pusryčiai: išbadėjęs ir išsigandęs kačiukas, pasiklydęs požemiuose

Gavome pranešimą, kad Justiniškėse, Taikos g. požemiuose (inžinerinių komunikacijų kolektoriuje) žmonės jau nebe pirmą dieną girdi gailiai verkiantį kačiuką. Moterys kalbėjo, kad kažkuriai kitai organizacijai buvo apie tai pranešta, bet pagalbos nesulaukta, todėl netoliese gyvenanti mūsų Anželika pasiėmė gaudyklę ir per lietų pėsčiomis išskubėjo į nelaimės vietą, nes dar kelių dienų be maisto ir vandens kačiukas nebūtų ištvėręs. Buvo dešimta valanda vakaro, todėl teko pavargti, kol per įvairius informacijos numerius galiausiai pavyko susisiekti su budinčiais Vilniaus šilumos tinklų specialistais. Be jų į kolektorių patekti nebuvo įmanoma.

Kodėl verta rinktis studijas Lietuvoje?

Kodėl verta rinktis studijas Lietuvoje?

Svajoji apie tarptautinę karjerą, tad net neabejoji, jog studijuoti vyksi į užsienį? Turime puikių naujienų – Lietuva – viena geriausių vietų siekti tarptautinės karjeros! „Ar galima Lietuvoje paruošti specialistą, siekiantį sėkmingos tarptautinės karjeros? Vienareikšmiškai taip,” – sako Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Tarptautinių ryšių prorektorė Asta Radzevičienė, sutikusi pasidalinti mintimis apie studijų bei tarptautinės karjeros perspektyvas Lietuvoje. Kviečiame susipažinti!

Globotinio pusryčiai: Arimų sodų kankiniai. Padėkime jiems!

Globotinio pusryčiai: Arimų sodų kankiniai. Padėkime jiems!

Kai jau tikiesi, kad vienoje vietoje bent kažkiek apsitvarkei, ima ir kaip koks siaubas baubas išlenda dar šis bei tas. Šiuo atveju tas „šis bei tas“ yra trys šuneliai: išsekę, išvargę, normalaus šuniško gyvenimo nei matę, nei regėję. Tai kankiniai tiesiogine ta žodžio prasme. Arimų sodų kankiniai.

Dizainerio Roberto Kalinkino ruduo: nuo pasirodymo „Vogue“ iki naujos „Pop-Up“ parduotuvės

Dizainerio Roberto Kalinkino ruduo: nuo pasirodymo „Vogue“ iki naujos „Pop-Up“ parduotuvės

Lapkričio 6-ąją, prekybos ir pramogų centre „Akropolis“ Vilniuje šventiniam laikotarpiui duris atveria unikalus Robert Kalinkin mados namų projektas – laikinoji parduotuvė (angl. pop-up shop), kurioje dizaineris pristatys ne tik naujausią rudens/žiemos kolekciją, bet ir visiškai naują kalėdinių dovanų seriją.

Festivalis „Vilnius Street Art“ Žaliojo tilto skulptūroms ruošia narvus

Festivalis „Vilnius Street Art“ Žaliojo tilto skulptūroms ruošia narvus

Netylant diskusijoms, kaip reikėtų pasielgti su kontraversiškomis sostinės Žaliojo tilto skulptūromis, architektas Audrius Ambrasas siūlo kuriam laikui patupdyti jas į narvus. Architektas yra parengęs praktišką ir šiai dienai aktualų meninės instaliacijos projektą – sovietines skulptūras įrėminti ažūrinėmis plieno konstrukcijomis.

Pasaulio lietuvius vienys sporto turnyrai ir pasaulio lietuvių bėgimas

Pasaulio lietuvius vienys sporto turnyrai ir pasaulio lietuvių bėgimas

Liepos 10-13 dienomis Visuomenės harmonizavimo parke vyksiančiame verslo, politikos, kultūros ir mokslo festivalyje tautiečus suburs ne tik aktualūs pranešimai, diskusijos, kontaktų užmezgimo veiklos, bet ir įvairios sporto varžybos. Po kiek daugiau nei dviejų savaičių prasidėsiančiame ir keturias dienas truksiančiame Pasaulio lietuvių jaunimo susitikime viso pasaulio lietuviai kviečiami dalyvauti krepšinio, futbolo, tinklinio turnyruose, pasaulio lietuvių bėgime.

Finansiniai prietarai arba kodėl negalima švilpauti

Finansiniai prietarai arba kodėl negalima švilpauti

Dažna lietuviška šventė, taip pat ir Joninės, dvelkia mistika, tad, nieko keisto, kai kelią perbėgus juodai katei pasivaidena, jog kažkas šaltai sualsavo už nugaros. Belieka tik nusispjauti per kairį petį – dėl visa ko, dėl prietaro! Nes ko jau ko, o jų mums tikrai nestinga. Net finansinėje srityje – devynios galybės.

Kodėl japonus žeidžia arbatpinigiai

Kodėl japonus žeidžia arbatpinigiai, o marokiečius geltonos gėlės ir kt. finansiniai-kultūriniai netikėtumai

Šalių finansinės tradicijos arba kaip išvengti „nepatogių“ situacijų užsienyje
Turistas kaip kūdikis – gražus ir laukiamas, kol nepradeda klykti. Tad nesvarbu, ar guli po palme Havajuose, ar mankštini strėnas angliškose braškių lysvėse, ar kremti mokslus pagal mainų programas, svečioje šalyje sunku išvengti kultūrinių skirtumų bei su jais susijusių „nepatogių“ situacijų.

Po sesijos – į kelionę! Iš kur tam gauti pinigų?

Po sesijos – į kelionę! Iš kur tam gauti pinigų?

Visi girdėjome, kad mokslas yra šviesa. Bet kodėl po sesijos akyse tamsėja? Gal nuo tūkstančio knygų ir vienos nakties? Bet kokiu atveju, semestro laikrodis tiksi paskutines minutes ir jau kvepia atostogomis. Tuo šviesiu periodu, kai ne tik gali miegoti kiek nori ir veikti ką nori, bet ir pasižvalgyti tolėliau bendrabučio sienų.