Now Reading
Ateities muzikos kūrėjas – AraabMuzik – atvyks ir į Lietuvą

Ateities muzikos kūrėjas – AraabMuzik – atvyks ir į Lietuvą

Ateities muzikos kūrėjas – AraabMuzik – atvyks ir į Lietuvą

Laikas.lt

Menų fabriko „Loftas“ naujojo sezono planai įsibėgėja. Neseniai paskelbę apie vieną didžiausių roko koncertų rudenį Lietuvoje, „Loftas Live“ su „Editors“, šiandien menų fabriko komanda praneša gerą naujieną hip hopo ir elektroninės muzikos mėgėjams – irgi rudenį į Vilnių atvyksta amerikiečių jaunoji žvaigždė AraabMuzik.

AraabMuzik groja specialia ritmo mašina papildomai naudodamas įvairius įrašytus semplus bei kitus garsus. Viską jis spaudo ir dėlioja itin greitai prieš publikos akis. AraabMuzik pasirodymų liudininkai tikina, kad tai tiesiog būtina pamatyti gyvai, kad suprastum.

„AraabMuzik rankos it siuvimo mašinos adatėlė – plika akim neretai sunku sugaudyt kaip greitai jis darbuojasi visa technika“, – sako amerikietį į Lietuvą pakvietęs muzikantas ir prodiuseris Victoras Diavara.

Turint omeny, kad AraabMuzik būgnais išmoko groti būdamas vos trejų, nenuostabu, kad jo ritmo pojūtis ir greitis viršija įprastas galimybes.

Paprašytas apibūdinti savo muziką, atlikėjas rėžia trumpai, bet taikliai: „Tai galinga muzika. Ir to užtenka“.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Pernai prestižiniame Pitchfork muzikos festivalyje AraabMuzik pasirodė ant pagrindinės scenos kaip viena inovatyviausių renginio personų.

Tai, ko gero, netolimos ateities muzika – sako muzikos kritikai. Dėl savo žvėriškai efektingų talentų šioje srityje amerikiečio grafikas yra perpildytas pasirodymais, tačiau jame pagaliau atsirado vietos ir Lietuvai. Prekyba bilietais į koncertą –nuo ateinančio pirmadienio, o jau lapkričio 3 dieną kartu su AraabMuzik leisimės į muzikinę kelionę.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt