Now Reading
Dizainerės A. Kuzmickaitės triumfas Berlyno mados savaitėje

Dizainerės A. Kuzmickaitės triumfas Berlyno mados savaitėje

Dizainerės A. Kuzmickaitės triumfas Berlyno mados savaitėje

Laikas.lt

Berlyno mados savaitėje savo kūrybą pristačiusi lietuvių dizainerė Agnė Kuzmickaitė sužavėjo mados kritikus, blogerius ir kitus svečius bei pati grįžo su pačiais geriausiais atsiliepimais apie šį grandiozinį madų renginį.

„Visi pasiruošimo darbai buvo griežtai sudėlioti, todėl vietos ir laiko improvizacijoms tikrai nebuvo – atskridom, atlikom darbą, kitą dieną anksti ryte jau buvome pakeliui į Vilnių“, – trumpai savo dienotvarkę Berlyne nupasakoja A. Kuzmickaitė ir priduria: „Be to, skubėjau atgal pas savo dukrytę, todėl mados savaitės vakarėlius teko praleisti“.

Agnė šiemet buvo pakviesta pristatyti savo kolekciją Berlyno mados savaitėje pačiu geriausiu laiku, t.y. vakariniuose madų šou.

„Taip, man pasisekė, aš nemokėjau pinigų, kad ten patekčiau. Džiaugiuosi, kad mane pastebėjėo ir pakvietė. Dalyvavimas mados savaitėje paprastai visiem dizaineriam kainuoja nuo 10 tūkstančių eurų, o kur dar papildomos išlaidos manekenėms, viešųjų ryšių agentūroms ir pan.“, – suteikta galimybe džiaugiasi jau ir tarptautiniu lygiu pripažinta Lietuvos dizainerė.

Vienas pagrindinių šio pasirodymo tikslų, pasak A. Kuzmickaitės, buvo užmegzti ryšius su vietinėmis drabužių parduotuvėmis, prekiaujančiomis dizainerių kūryba.

„Prieš šou Berlyne gavau daugybę laiškų, kuriuose žmonės prašė būti pakviesti į renginį. Bilietų ten nenusipirksi, o didžiausia tikimybė gauti pakvietimą yra iš paties dizainerio. Malonu, kad tarp norinčiųjų patekti į mano madų pristatymą buvo ir kelių labai įdomių parduotuvių atstovai. Pavyzdžiui, iš „Temporary Showroom“, – toliau įspūdžiais dalinasi dizainerė.

Agnės Kuzmickaitės madų šou metu pristatė ir senesnę savo kūrybą su drugeliais, ir pirmuosius naujos kolekcijos modelius.

Jos kolekcijos pristatymą stebėjo kultūros atašė Vokietijoje Gabrielė Žaidytė bei daugelis kitų įdomių bei įtakingų žmonių. Po pristatymo jauna kūrėjo susižėrė daugybę pagyrimų ir komplimentų.

Finalinis Agnės modelis pateko į ne vieną užsienio blogą, mados savaitės leidinius ir kt. Be to, jį demonstravo vietinė įžymybė – Marie Nasemann, Vokietijos „Next Top Model“ konkurso laimėtoja.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Visą naują savo kolekciją Agnė Kuzimickaitė planuoja pristatyti pavasario pradžioje Vilniuje. Tai bus jos pirmasis asmeninis madų šou.

„Penkis kartus savo kūrybą pristatinėjau „Mados infekcijos“ metu, tačiau jaučiu, kad atėjo laikas suorganizuoti savo madų pristatymą“, – artimiausiais savo planais pasidalino tik iš Berlyno grįžusi dizainerė.

Daugiau kolekcijos modelių – nuotraukų galerijoje

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt