Now Reading
Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (486)

Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (486)

Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (486)

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę – „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljėtą Vėbrę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Nežinau, kur daugiau kreiptis, tai nutariau kreiptis į jus ir prašyti pagalbos. Pirmiausia, pradėsiu nuo to, kad visą laiką dažiausi pas savo kirpėją, bet man atrodė per daug gelsva spalva,
lyg geltona, ryža. Žinau, kad man netinka ta spalva ir negražiai atrodo, norėčiau baltesnės, bet vis nepavyksta. Ėjau pas kitą kirpėją pabandyti – nudažė tik sruogomis, bet nelabai matosi, kad būtų dažyta.
Bet brangu kirpykloje dažytis, nors, žinoma, sutinku, kad kirpykloje naudojami dažai mažiau kenkia, nei pirkti parduotuvėje. Pamėginau dažytis plaukus parduotuvėje įsigytais dažais „Sayos“. Gavosi pusiau balta, geltona ir liko natūralių, rudų plaukų…
Bet vis tiek ta gelsva spalva man nepatinka.
Mano plaukai tapo sausi, veliasi, slenka, gavę drėgmės elektrinasi. Prisiskaičius visokių nesąmonių, kaip su plaukais kovoti, kad jie atsigautų, išbandžiau svogūnų lukštų nuovirą ir jis nudažė plaukus geltona, lyg ruda, tai nusipirkau balta spalva dažantį balzamą, bet plaukai vis tiek rudi.
Ką daryti? Padėkit!

Evelina

Laba diena. Jeigu jūsų naturalūs plaukai yra tamsios spalvos, tai labai sudėtinga išgauti švarią baltą spalvą. Tamsūs plaukai turi daug oranžinio, geltono pigmento. Tokiu atveju geriausiai išgauti baltą spalvą dažant sruogomis, daug ir smulkiai. Kreminiais dažais ar kirpykloje, ar kitais dažais namie sudėtinga.
O jei naturalūs plaukai ne itin tamsūs, tuomet įmanoma plaukus šviesinti kreminiais dažais į kurių sudėtį įeina pilki, violetiniai pigmentai, kurie neutralizuoja geltoną atspalvį. Plaukų geltonumą, kuris atsirado po skalavimo svogūnų nuoviru, galima panaikinti nuplovimu, kuris atliekamas kirpykloje specialiu mišiniu.
Tad jei vis dėlto norisi baltos spalvos, derėtų apsilankyti kirpykloje. O gal tamsesnė spalva
jums labiau tinka prie odos, akių spalvos? Tokiu atveju plaukai būtų mažiau žalojami, labiau blizgėtų, o gal ir labiau išryškintų jūsų individualumą.

See Also
Hobbyshop nauji ir įdomūs stalo žaidimai

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka (-os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti…), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.: „Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva „lietuviška pilkoji“, tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, po trinkimo labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva – šviesiai ruda.“

Kiekvieną savaitę mes publikuojame kelias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė sulaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt