Now Reading
Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (488)

Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (488)

Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (488)

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę – „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljėtą Vėbrę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Laba diena.
Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva tamsiai pilka. Plaukai vidutinio ilgio, tiesus, ploni. Akių spalva – mėlyna. Ačiū už patarimą.

Laba diena.
Jei plaukučiai ploni, galite pabandyti vizualiai jiems suteikti apimties dažymo pagalba. Dviejų spalvų kaitaliojimas suteikia apimties (kakavos ir pieno, persiko ir vario), o ir veido oda tarsi tampa rudesnė. Beje, jei akys mėlynos, labai tinka karameliniai, persikiniai atspalviai, jos dar labiau išryškėja.

Kirpimą galite pabandyti lengvą prakarpymą su ilgais į šoną šukuojamais kirpčiukais, tai suteiks žaismingumo, paslaptingumo.

See Also
Kūno grūdnimas ir lavinimas sporto klube

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka (-os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti…), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.: „Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva „lietuviška pilkoji“, tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, po trinkimo labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva – šviesiai ruda.“

Kiekvieną savaitę mes publikuojame kelias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė sulaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt