Now Reading
Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (490)

Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (490)

Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (490)

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę – „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljėtą Vėbrę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Laba diena,
Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų.
Esu briunėtė, kadangi jau turiu žilų plaukų tenka kartą į menėsį plaukus dažyti. Dažniausiai dažau šokolado atspalviu.
Plaukai ilgesni nėgu iki pečių, nešioju kirpčiukus. Po trinkimo, ir kai orai drėgni, plaukai banguojasi, todėl juos tiesinu.
Akių spalva – žalia.

Laba diena,
Jūsų viedo formai tinka lengvai prakarpyti plaukai veido šonuose, bei ilgi į šoną šukuojami plaukai. Tai suteiktų veido formai švelnumo, pailgumo. Tiesūs, platūs kirpčiukai (kuriuos turite dabar) vizualiai platina veido formą ir daro jį griežtesnį.

Spalvą pabandykite vienu, dviem tonais šviesesnę už esamą, tai suteiktų veidui skaistumo, linksmumo įvaizdyje. Ir jeigu jūsų plaukai banguojasi, galite jiems leisti natūraliai išdžiūti, sutepus plaukų putomis (kad neišsipūstų) ir sumaigius rankomis į bangas, tai suteikia jaunatviškumo, nerūpestingumo, o ir plaukai mažiau kenčia nuo tiesinimo žnyplių karščio.

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

 


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka (-os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti…), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.: „Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva „lietuviška pilkoji“, tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, po trinkimo labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva – šviesiai ruda.“

Kiekvieną savaitę mes publikuojame kelias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė sulaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt