Now Reading
Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (492)

Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (492)

Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (492)

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę – „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljėtą Vėbrę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Laba diena,
Koks plaukų kirpimas ir kokia spalva man tiktų? Natūrali mano spalva yra pelenų, dažau šviesiomis sruogelėmis. Plaukai yra ploni, purūs…. Prie smilkinių iš abiejų pusių yra verpetukai. Akys žalsvos. Plaukai linkę garbanotis, kartais tiesinu, tačiau ne visada, nes gaila plaukų.

Odeta

Laba diena,
jei plaukučių nėra daug ir jie linkę pūstis, kirpimas čia nelabai padės, tad geriau rinkitės ryškesnį dažymą. Vizualiai apimtį didina plaukų dažymas dviem spalvom – tamsesne ir šviesesne, tačiau, jei norisi ryškesnio įvaizdžio, drąsiai rinkitės šviesią vario, persiko, karamelės atspalvius. Šios spalvos ypač tinka žaliaakėm garbanėm. O jūs, manau, tokia ir esate (deja, nėra jūsų foto, tik numanau).

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

 


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka (-os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti…), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.: „Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva „lietuviška pilkoji“, tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, po trinkimo labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva – šviesiai ruda.“

Kiekvieną savaitę mes publikuojame kelias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė sulaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt