Now Reading
James Arthur sugrįžta į mūsų kraštą vieninteliam akustiniam koncertui

James Arthur sugrįžta į mūsų kraštą vieninteliam akustiniam koncertui

James Arthur sugrįžta į mūsų kraštą vieninteliam akustiniam koncertui

Britų dainininkas James Arthur sugrįžta su specialia akustine programa. Pernai jo turas vyko visose trijose Baltijos šalyse, o šiemet vienintelis ir išskirtinis jo koncertas yra suplanuotas Rygoje, jau birželio 18 d. Dauguva koncertų salėje.

Viena ryškiausių žvaigždžių „X Faktoriaus“ istorijoje

Britų talentas James Arthur nustebino ir sujaudino žiūrovus dalyvaudamas televizijos laidoje „X Faktorius“. Netrukus apie jo sėkmės istoriją išgirdo ir visas pasaulis.

„Laimėjęs „X Faktorių“ nežinojau kaip saugiai pereiti iš buvimo niekuo iki žmogaus, kuris turi didelį tikslą. Džiaugiuosi, kad mano mažoji sesė žiūri į mane kaip į pavyzdį“, – apie neįtikėtiną sėkmę pasakoja pats J. Arthur.

Jo kelias į žvaigždes įkvėpė milijonus žmonių aplink pasaulį. Atlikėjo unikalus ir lengvai įsimenamas balsas, atliekant tokius hitus kaip „Impossible“, „Recovery“, „You’re Nobody ‘Till Somebody Loves You“, padėjo atlikėjui pelnyti klausytojų ir muzikos ekspertų pripažinimą.

Dabar James mėgaujasi pripažinimu ir iš pasaulinio garso kolegų. Jis jau yra dirbęs su Emeli Sande (bendras kūrinys „Roses“), Nicole Scherzinger („Make You Feel My Love“ pasirodymas), Edu Sheeranu ir daugeliu kitų muzikantų.

„Jis yra neįtikėtinas talentas, kuris įnirtingai dirbo kurdamas savo debiutinį albumą. Nuo pat pradžių žinojau, kad jis bus ta grietinėlė, kurią yra malonu nugriebti“, – apie James Arthur talentą kalba Nicole Scherzinger, kuri „X Faktoriuje“ buvo atlikėjo mentorė.

James Arthur vizitas Vilniuje pernai sutraukė jo gerbėjus iš visos Lietuvos

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

Pirmą kartą Baltijos šalyse James Arthur apsilankė 2014 metais. Tada jis sutraukė sausakimšas koncertų sales Taline, Rygoje ir Vilniuje. Pirmieji šimtai bilietų į jo pasirodymus buvo parduoti per pirmąsias prekybos valandas kiekvienoje Baltijos šalyje.

Dar pernai turo metu James Arthur pažadėjo sugrįžti į vieną iš šių šalių, kad sugrotų mums savo kiek kitokią, intymesnę programą.

Bilietus į James Arthur pasirodymą Rygoje galima įsigyti „Tiketa“ kasose. Bilietų parduodamų Lietuvoje kiekis ribotas, kaina 30 EUR. Koncertą organizuoja „IC Concerts“.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt