Now Reading
Kaip greičiau atsiauginti plaukus?

Kaip greičiau atsiauginti plaukus?

Kaip greičiau atsiauginti plaukus?

Nusipirkti priemonių plaukų priežiūrai išties paprasta, tačiau kam pirkti, jei galima pasigaminti namuose? Į savo plaukų priežiūros priemonių arsenalą įtrauk ir keletą receptų iš natūralių produktų, kurie pažadins tavo plaukus ir paskatins jų greitesnį augimą. Atsisakyk kosmetikos, skirtos greitam plaukų augimui ir pradėk lepinti savo plaukus naudodama vaisius, daržoves ir natūralius aliejus pagal šiuos receptus:

1. Skalavimo priemonė cinamono, česnako ir raudonojo svogūno pagrindu.
Paruošk plaukus gaivinančią skalavimo priemonę iš natūralių ingredientų. Į dubenį įpilk karšto vandens, įmesk 4 skilteles česnako, 2 lazdeles cinamono ir smulkiai supjaustytą raudono svogūno galvutę. Mišinį pavirk 15 minučių, tada atvėsink ir išskalauk juo išplautus plaukus. Šį ritualą atlik 4 dienas iš eilės ir jau pajusi magišką šio organinio gydymo poveikį.

2. Kaukė medaus ir alijošiaus pagrindu
Tikslas – tuos du vitaminais turtingus ingredientus sujungti į sudirgintą odą raminantį receptą. Iš 3 alijošiaus lapelių išspaustas sultis sumaišyk su 2 valgomaisiais šaukštais medaus. Mišiniu ištepk galvos odą ir pamasažuok plaukų šaknis. Galvą apvyniok celofanine plėvele ir rankšluosčiu, palauk 20 minučių ir išskalauk šiltu vandeniu. Norėdama greito ir matomo rezultato, šitą ritualą pakartok kelis kartus per savaitę.

3. Tonikas kaktuso pagrindu
Ši liaudies priemonė padeda išspręsti plaukų slinkimo problemą. Susmulkink 4-5 kaktuso lapelius, pamerk juos į švarų vandenį ir palik nakčiai. Gautą skystį supilk į buteliuką su purškikliu, tam, kad tonikas tolygiai pasiskirstytų ant odos ir plaukų šaknų. Leisk plaukams natūraliai išdžiūti ir nenuplauk toniko. Toniką naudok mažiausiai kartą per dieną.

4. Bulvių-kiaušinių-medaus kaukė plaukų stiprinimui
Pirmiausia iš 3 vidutinio dydžio bulvių išspausk sultis ir jas sumaišyk su 1 kiaušinio tryniu ir 2 valgomaisiais šaukštais medaus. Gautą mišinį užtepk ant drėgnų plaukų ir masažuojančiais judesiais įtrink į galvos odą. Palauk 25 minutes ir nuplauk šiltu vandeniu.

5. Plaukų gydymas dilgėlių pagrindu
Sumaigyk 2 pluoštelius dilgėlių, užpilk 1 litru vandens ir palik stovėti ne trumpiau kaip savaitę laiko. Gautą mišinį įmasažuok į galvos odą ir palauk 20-30 minučių, tada nuskalauk šiltu vandeniu.

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

6. Kaukė nuo plaukų slinkimo svogūno ir balto romo pagrindu
Atėjo laikas išbandyti revoliucinį naminį receptą plaukų augimo skatinimui. Vidutinio dydžio dubenėlyje susmulkink svogūną, supilk 1 stiklinę balto romo ir palik 24 valandoms, kad pritrauktų. Kitą dieną gautą masę nukošk per sietelį, kad neliktų svogūnų gabaliukų ir masažuojančiais judesiais įtrink į galvos odą. Palauk 30 minučių ir nuplauk šiltu vandeniu.

Tikimės, kad šios liaudiškos priemonės ir receptai padės tau susidoroti su plaukų slinkimo problema ir paskatins jų augimą.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt