Now Reading
Kovos Panevėžyje baigtos sutriuškinus portugalus

Lietuvos (4-1) vyrų krepšinio rinktinė baigė Europos čempionato pirmąjį etapą. Paskutinėse A grupės rungtynėse Kęstučio Kemzūros auklėtiniai 98:69 (28:16, 13:19, 27:15, 30:19) įveikė Portugaliją (0-5) ir paliko ją be pergalių.

Prasidėjus paskutinei antrojo kėlinio minutei rezultatas buvo lygus (35:35), bet ketvirčio pabaigą ir trečiojo kėlinio pradžią lietuviai laimėjo 21:2 bei likusią susitikimo dalį galėjo būti ramūs dėl pergalės – 56:37.

Kartu su Lietuvos rinktine į kitą etapą pateko Ispanija ir Turkija. Visos komandos tarpusavyje pasidalino po pergalę ir į jį pateko turėdamos po vieną įskaitinį tašką.

Antrajame etape Vilniaus „Siemens“ arenoje lietuviai kovos su Prancūzijos, Serbijos ir Vokietijos krepšininkai. Pirmaisiais mūsiškių varžovais E grupėje bus antrą vietą B grupėje užėmusi ekipa.